Reklama
Strona 83 z 142 PierwszaPierwsza ... 3373818283848593133 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,231 do 1,245 z 2123

Temat: Smartfony

  1. #1231

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraków
    Posty
    740
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A po co komu ta gwarancja jak telefon taka igła że nie ma się co zepsuć

    Wychodząc z założenia że nigdy nie zdarzyło mi się żeby telefon się zepsuł tak że mógłbym go wysłać na gwarancję w przeciągu 2 lat wolę kupować z chin

    Jak się coś zepsuje (a w okresie gwarancji raczej nie) to dołozylbym 400zl dla serwisu jakiegoś i wyszedł na 0

  2. #1232
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @moth ; pozyskałem na promocjach zarówno Moto G 5G Plus jak i POCO X3 Pro. Oba wersje 6/128.

    Co zatrzymać i dlaczego? Waham się.

  3. Reklama
  4. #1233
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @moth ; pozyskałem na promocjach zarówno Moto G 5G Plus jak i POCO X3 Pro. Oba wersje 6/128.

    Co zatrzymać i dlaczego? Waham się.
    poco zbyt nowy więc chuj wie jeszcze. moto nie ma zjebanej nakładki systemowej, przypuszczam ze bateria lepsza na moto bo bardziej energooszczędny chipset, ale np wyswietlacz chuj wie, zwykle xiaomi ma takie bez szalu, moze tu jest niezly, aparat tez chuj wie. moto ma bt 5.1 a poco ma 5, ale jednak malo kto uzywa bt w tym kraju wiecc pewnie wszystko ci to jedno, 5g to jest jedno wielkie XD wiec chuj z tym ze moto ma wszystkie 3 pasma a poco tylko jedno
    jakbym mial brać w ciemno w tej samej cenie to chyba trochę bardziej bym się skłaniał do moto. no chyba ze chcesz pozyczac 12 letniemu kuzynowi do gierek to wtedy wiadomo poco bo szybszy procesor

  5. #1234
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poco zbyt nowy więc chuj wie jeszcze. moto nie ma zjebanej nakładki systemowej, przypuszczam ze bateria lepsza na moto bo bardziej energooszczędny chipset, ale np wyswietlacz chuj wie, zwykle xiaomi ma takie bez szalu, moze tu jest niezly, aparat tez chuj wie. moto ma bt 5.1 a poco ma 5, ale jednak malo kto uzywa bt w tym kraju wiecc pewnie wszystko ci to jedno, 5g to jest jedno wielkie XD wiec chuj z tym ze moto ma wszystkie 3 pasma a poco tylko jedno
    jakbym mial brać w ciemno w tej samej cenie to chyba trochę bardziej bym się skłaniał do moto. no chyba ze chcesz pozyczac 12 letniemu kuzynowi do gierek to wtedy wiadomo poco bo szybszy procesor
    Panie, jak BT to tylko żeby w aucie się połączyć i elo. Daje coś te 5.1 względem 5?

    No mam zagwozdkę mocną, jeszcze będę dumał, bo mam 10 dni na odesłanie Motki jeszcze. Będzie też premiera POCO F3 i liczę na jakąś fajną promkę, wtedy będę miał jasność, bo F3 kopie dupę i ma w sumie wszystko co bym chciał, nawet sensowny aparat.

  6. #1235
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panie, jak BT to tylko żeby w aucie się połączyć i elo. Daje coś te 5.1 względem 5?
    jeden chuj, pewnie i tak czego bys nie probowal łączyć to nie masz bt 5.1. jak ktos ma uzytek z bt5.1 to pewnie o tym wie


    no poco f3 na papierze wygląda ciekawie, ale wlasnie pytanie po ile i czy nie będzie mieć podzespołów z odpadu bo tez tak może być, a już se miałem xiaomi z amoledem i to nie jedno, i albo był kurwa niebieski albo różowy, a w ich aparaty też ciężko pokładać jakąkolwiek nadzieje ale no poczekamy zobaczymy.
    no i tera tez sie pojawily te nowe samsungi, oneplus nord(ten z amoledem) teraz tez juz od chinczyka w granicach 1300 mozna dostac, to ten poco ma ciezką konkurencje, ma szybszy procesor który i tak jeden chuj bo nikt tego day to day nie zauważy i nie wykorzysta nawet połowy jego potencjału

    @edit
    aha podobno f3 i x3 mają jakiś problem z temperaturami, i do tego f3 jeszcze se recenzencji zaczynają mówić że ekran się przyciemnia w kurwe im bardziej się podgrzewa, to powiedzmy srodek lata, cieplutko na polku, telefon tez cieplutki nawet jak nie uzywamy, wyciagamy z kieszeni i chuja widać xD brzmi cudownie, dlatego nie należy preorderowac tylko czekać na to jak to wyjdzie w praniu po pierwszym miesiącu dwóch
    Ostatnio zmieniony przez moth : 29-03-2021, 17:56

  7. #1236
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha podobno f3 i x3 mają jakiś problem z temperaturami, i do tego f3 jeszcze se recenzencji zaczynają mówić że ekran się przyciemnia w kurwe im bardziej się podgrzewa, to powiedzmy srodek lata, cieplutko na polku, telefon tez cieplutki nawet jak nie uzywamy, wyciagamy z kieszeni i chuja widać xD brzmi cudownie, dlatego nie należy preorderowac tylko czekać na to jak to wyjdzie w praniu po pierwszym miesiącu dwóch
    Essa, xiaomi jak zwykle w formie XD

    Dobra chuj, przyjdzie to gówno to pomyślimy, Motka jest zawsze w zanadrzu.

    W ogóle fajna promka była przed chwilą na S21, 3099, kurwa, spóźniłem się pół godziny :/ W sumie w tej cenie byłem gotowy kupić, teraz cebula urosła i już czekam na poniżej 3k XD Poużywam se najwyżej Motkę/Poco jakiś czas i będzie czajana na S21 ciągła, w końcu musi stanieć albo jakiś zwrot Samsunga + bon do sklepu, no nie wiem, coś będzie pewnie.

  8. #1237
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,687
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    iphone 11 jest warty swojej ceny, czy to dalej przereklamowany shit dla nastolatków a te same paramtery dostane w jakims huawei ale nie za 3 koła tylko 1k?

  9. #1238
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    iphone glownie dla ludzi ktorzy maja rowniez inne rzeczy w tym ekosystemie, chociazby zegarek czy airpods pro. ew dla ludzi ktorzy chca dobry aparat i kamere bez bawienia się w żadne ustawienia manualne. no i jasne nie jest w niczym najlepszy ale jest overall dobry balans jakości do ceny aktualnie, szczegolnie uwzgledniajac ze jakbys potem chcial sprzedawac dalej to odzyskasz wiekszy % niż sprzedając jakiegoś lg czy samsunga

  10. #1239
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    11 była ostatnio za 2999 za 128GB i to spoko cena nawet (X-kom, może jeszcze jest, kod rabatowy "porzadki"). Dostajesz telefon na 4 lata spokojnie, z dobrą baterią (najlepsza w iPhonach) i bardzo dobrym aparatem, a poza tym jak moth mówi - telefon działa prosto z pudełka i będzie tak działał całe 4 lata, bez resetu fabrycznego, co nierzadko jest konieczne nawet we flagowych Androidach. Po prostu kupujesz i 4 lata masz w piździe wszystko, a na koniec sprzedajesz go za 900-1000 zł jeśli będzie w fajnym stanie.

    Ja sam dalej nie wiem co lepsze - S21 czy 12, bo kurwa oba są zajebiste w każdym calu i w sumie najbardziej dzieli ich brak 120Hz w iPhonie i kształt, który bez etui jest dość niewygodny w przypadku iPhona (ale za to jaki ładny, kuuuuurwaaa).

  11. #1240
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,687
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kupiłbym to tylko ja w zyciu nie wydałem za tel wiecej niz 999zł a teraz mialbym dac 3k

  12. #1241
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kupiłbym to tylko ja w zyciu nie wydałem za tel wiecej niz 999zł a teraz mialbym dac 3k
    Mam kurwa to samo, nie potrafię się przemóc. Kupiłem Motkę i Poco za 999 i 899, teraz będę kminił, którego zostawić. Kasę mam, mógłbym se kupić za 3k jebańca na te 3-4 lata (czy to Samsung czy Apple), ale kurwa umysł biedaka pierdolonego mi nie pozwala tego zrobić. No nie pozwala.

  13. #1242
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobry balans jakości do ceny aktualnie
    XD
    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    działa prosto z pudełka
    niby działa, ale tylko jeśli wszystko jak sobie apl wymyślił ci pasuje, a jak chcesz mieć normalnie to nidyrydy tego używać, jak ktoś ma tego pełną świadomość i po prostu tak lubi to spoko, ale jak ktoś ma się na ślepo wkopać to szkoda człowieka

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mógłbym se kupić za 3k jebańca na te 3-4 lata
    jakby było coś dobrego to bym się nie zastanawiał tylko brał póki jest, ale z tym co jest na rynku to jak mi obecny padnie to pewnie do tysiaka nie dobiję, bo na taki szrot szkoda kasy
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  14. #1243

    Notoryczny Miotacz Postów Omens jest teraz offline
    Avatar Omens
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,228
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cena: do ~~2,5k max
    Wyświetlacz: do 4,5/5 cali, tak żeby się w jednej dłoni mieścił. Teraz mam iphone 6 i przyjemnie leży w dłoni
    Miejsce zakupu:nowy
    Przeznaczenie:Do wszystkiego
    Uwagi:dual sim,

    jestem teraz posiadaczem iphone 6 no i wypadałoby go w koncu wymienić
    myslalem o jakims samsungu, albo teraz mi przewinął się na internecie jakis iphone se 2020

  15. #1244
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    wez se tego iphone se, raczej ciezko znalezc cos w tych wymiarach co nie jest juz martwe od kilku lat

  16. #1245
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Przede wszystkim to polecam zmienić to kryterium calowie na rozmiarowe, bo cale często przekłamują rozmiar.

    iphone 6 Wysokość [mm] 138.1,
    Wyświetlacz 4.7"

    Iphone mini Wysokość [mm] 131.50
    Wyświetlacz 5,4 "

    Co do iphone SE 2020 to bym się zastanowił czy w 2021 roku chce się telefon, który wygląda jak z 2016, bo dla mnie to jednak niewyobrażalne

    Pixel 4 jest dosyć mały (144mm) w tej cenie, tylko bateria ssie
    Ostatnio zmieniony przez polek asty : 26-04-2021, 20:58

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. ban czarek
    Przez moth w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post: 20-11-2021, 19:05
  2. smartfony odciski placów
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-07-2016, 12:31
  3. smartfony /aktualizacje
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-07-2016, 22:40
  4. Ngoc Rong - Dragon Ball Online na smartfony
    Przez Szczeepan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2014, 15:45
  5. Smartfony podobne do Xperii Arc S
    Przez wl00dar16 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-07-2012, 12:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •