Reklama
Strona 73 z 142 PierwszaPierwsza ... 2363717273747583123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,081 do 1,095 z 2123

Temat: Smartfony

  1. #1081
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Największa różnica to photo/video, czy warto dołożyć te 250 to już kwestia tego jak bardzo ci na zdjęciach zależy. Najlepiej po prostu wejść na jakiś YouTube czy inny wpis na jakimś blogu gdzie mają porównania zdjęć z tych dwóch modeli i w ten sposób sobie zdecyduj czy to aż tak duża różnica

  2. #1082
    Avatar Teron Daja
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    105
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    samunng a51 do daily użytkowania się opłaca ? mam oferte kupna nowego za 500 zł

  3. Reklama
  4. #1083

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    861
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Teron Daja napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    samunng a51 do daily użytkowania się opłaca ? mam oferte kupna nowego za 500 zł
    to chyba komus zajebali xD

  5. #1084
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No cena podejrzanie niska, więc albo podjebka, albo refurb, wada ukryta albo np ktoś wziął na raty i planuje przestać spłacać po sprzedaży co będzie skutkowało zablokowaniem telefonu.
    Jeśli wiesz z jakiego źródła pochodzi to jako telefon do 1000zl to będzie się sprawdzał świetnie. Bo taka jest mniej więcej jego faktyczna wartość

  6. #1085

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam aby nie przedłużać poszukuje telefonu do gier budzet 2tys +- 200-300 zl czy jestem w stanie cos dostac za ta cene ? moj lg g6 nie daje juz rady
    Szewc:Pilnuję,trupa pilnuję i butki sobie zeluję
    Trup:Jak sie trupa pilnuje,to sie butków nie zeluje.
    Szewc:Jak trup umiera,to gęby nie otwiera

  7. #1086
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Xeson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam aby nie przedłużać poszukuje telefonu do gier budzet 2tys +- 200-300 zl czy jestem w stanie cos dostac za ta cene ? moj lg g6 nie daje juz rady

    jak do gierek to najlepiej coś z chińskich wynalazków, tu na przykład sztosik
    https://tradingshenzhen.com/en/nubia...gon-865-144-hz
    tu oczywiscie lepiej(głównie softowo) ale tez poza budżetem trochę
    https://tradingshenzhen.com/en/samsu...65-plus-144-hz
    od xiaomi opcja też jest
    https://tradingshenzhen.com/en/black...ckshark3-8-128

    na olx rog phone II za jakieś 1,5k nawet można dostać, rog phone 3 w okolicach 2-2.5k, black shark 3 to są okolice 1500-2000zł
    to takie rzeczy ktore pierwsze przychodzą do głowy, oczywiście jest tego więcej, ale to są topowe jeśli chodzi o wydajność i przystosowanie stricte pod gierki.
    z polskich sklepów też coś się znajdzie ale to albo jakieś snapdragon 835-845, czyli 1-2 generacje nowsze niz ten lg g6, albo cos co juz nie jest gamingowe ale za to 3 generacje nowsze, czyli szybki ale pewnie glosnik mono, wyswietlacz 60hz, bez dodatkowych akcesoriow i przyciskow
    taki przyklad czegos na snapdragonie 855 z polski https://mimarkt.pl/telefony-mi/mi-9t...-carbon-black/
    albo z amazona czyli prawie jak z polski https://www.amazon.es/dp/B08DR3PGHS/

  8. #1087

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @moth znalazlem na allegro https://allegro.pl/oferta/asus-rog-3...ah-10007493558 co myslisz o tym troche ponad budzet najwyzej miesiac poczekam dluzej a z tych chinskich stron nigdy nic nie zamawialem wole z PL zamowic
    Szewc:Pilnuję,trupa pilnuję i butki sobie zeluję
    Trup:Jak sie trupa pilnuje,to sie butków nie zeluje.
    Szewc:Jak trup umiera,to gęby nie otwiera

  9. #1088
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Xeson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @moth znalazlem na allegro https://allegro.pl/oferta/asus-rog-3...ah-10007493558 co myslisz o tym troche ponad budzet najwyzej miesiac poczekam dluzej a z tych chinskich stron nigdy nic nie zamawialem wole z PL zamowic
    Dodatkowe informacje od sprzedającego

    WYSYŁKA BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTÓW i DOSTAWCÓW. Bez dodatkowych opłat (Vat, Cło). Smartfon pochodzi z dystrybucji chińskiej i jest dostępny, z polskiego magazynu. Dostawa do 5 dni roboczych. Przed zakupem, proszę zapoznać się z regulaminem aukcji, w zakładce "O sprzedającym.
    jedyny plus że masz dwa lata rękojmi, ale jakiś wojtek marchewka który zamawia od chińczyka na twój adres i bierze za to paręset złotych prowizji nie sądzę że daje jebanie o rękojmie.
    prawdopodobnie nawet z tego samego sklepu który ja podlinkowałem by ci przyszedł ten telefon


    a no i jeszcze
    REGULAMIN AUKCJI:

    1. Konto Allegro o nazwie Wojtek Marchewka należy do firmy InterBro.pl

    2. Firma InterBro.pl jest pośrednikiem w realizacji zamówień, pomiędzy producentem lub dystrybutorem, a Kupującym, który za pośrednictwem portalu Allegro złożył zamówienie.

    3. Pośrednictwo w imporcie zawiera: Odebranie zamówienia, przyjęcie płatności za towar wraz z kwotą za czynność pośrednictwa, złożenie zamówienia u producenta oraz przekazanie płatności za towar, zlecenie wysyłki na adres podany przez Kupującego oraz jej monitorowanie.

    4. Kupujący składając ofertę kupna aukcji udziela firmie InterBro.pl pełnomocnictw koniecznych do zamówienia towaru oraz przekazania płatności do producenta lub agenta producenta.

    5. Podana cena w aukcji zawiera cenę zakupu towaru oraz wynagrodzenie firmy InterBro.pl za wykonanie czynności pośrednictwa.

    6. Kupujący ma 7 dni na wpłatę należności, w przypadku jej braku w wyznaczonym okresie zamówienie zostanie anulowane.

    7. Firma InterBro.pl nie jest importerem w tej transakcji.

    8.Firma InterBro.pl może wystawiać fakturę VAT NP(za uzyskaną prowizje) do każdej transakcji.

    9. Kupujący jako importer akceptuje że towar jest wysyłany na adres Kupującego bezpośrednio z kraju producenta/dystrybutora.

    10. W przypadku nie odebrania przesyłki z winy Kupującego, przesyłka jest odsyłana do kraju nadania. Nie ma możliwości zwrotu kosztów poniesionych przez Kupującego.

    11. Dostawa zamówionego towaru wynosi ogólnie 10-25 dni roboczych z Chin (średnio to ok 15 dni) lub 2-10 zmagazynów w Europie (średnio to ok 3 dni) od momentu zakupu towaru. W przypadku nie otrzymaniu towaru w przeciągu 40 dni roboczych Kupujący ma prawo do otrzymania zwrotu wpłaconej należności. W przypadku gdy towar dojdzie do Kupującego uszkodzony bądź inny niż zamawiany, konieczne jest poinformowanie firmy InterBro.pl o tym fakcie najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu przesyłki. Towar zostanie wymieniony lub Kupujący otrzyma zwrot kosztów.

    12. Wszystkie zamawiane towary są fabrycznie nowe oraz są objęte 12 miesięczną gwarancją realizowaną bezpośrednio u Producenta/Dystrybutora w Chinach. Gwarancja producenta lub dystrybutora, liczona od dnia wysłania produktu pod wskazany w zamówieniu adres Kupującego.

    13. Kupujący ma prawo do reklamowania uszkodzonego towaru, naprawy lub wymiany na nowy w ramach gwarancji w przeciągu 12 miesięcy od dnia wysłania produktu pod wskazany w zamówieniu adres Kupującego, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym i odesłaniu kompletnego urządzenia wraz z fabrycznym opakowaniem na adres wskazany przez dystrubutora

    14. Zakup na aukcji wystawionej z konta Wojtek Marchewka, należącego do firmy InterBro.pl oznacza akceptację powyższego regulaminu.
    jakieś interbro.pl czyli firma wydmuszka która zniknie pewnie za miesiąc i w jej miejsce pojawi się nowa tylko po to zeby nie musieć realizować jakichkolwiek gwarancji/rękojmi, strona interbro.pl nawet nie istnieje xd

  10. #1089

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    to wiadomo cala ta firma i adres te imie i nazwisko to jakis fake a wiec z PL zostaje tylko SMARTFON MI 9T PRO
    Szewc:Pilnuję,trupa pilnuję i butki sobie zeluję
    Trup:Jak sie trupa pilnuje,to sie butków nie zeluje.
    Szewc:Jak trup umiera,to gęby nie otwiera

  11. #1090
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Xeson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to wiadomo cala ta firma i adres te imie i nazwisko to jakis fake a wiec z PL zostaje tylko SMARTFON MI 9T PRO
    jeszcze znalazłem na snapie 865 z polskiego sklepu, ekran 144hz https://www.mediaexpert.pl/smartfony...b-cosmic-black
    także to masz chyba najlepszy wybór jesli chodzi o zakup czegoś z kraju

    @edit
    o tu jeszcze opaska w gratisie https://www.x-kom.pl/p/595564-smartf...ar-silver.html

  12. #1091
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,692
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Xeson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam aby nie przedłużać poszukuje telefonu do gier budzet 2tys +- 200-300 zl czy jestem w stanie cos dostac za ta cene ? moj lg g6 nie daje juz rady
    z ciekawosci to w jakie gierki grasz na tel? nie wiedzialem nawet ze procz jakichs gownianych emulatorow na pokemony jest cos godnego polecenia na tak male urzadzenie. a sam ostatnio dlugie trasy pociagiem wale to tez bym sobie w cos popykal

  13. #1092

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,772
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Witam, potrzebuję rady, planuje wymianę telefonu. Aktualnie od kilku lat jestem posiadaczem Huawei P9, ale czas zrobić krok w przód i wymienić go na coś nowszego, lepszego. Budżet 1000-1200 zł, co moglibyście mi polecić?

  14. #1093
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, potrzebuję rady, planuje wymianę telefonu. Aktualnie od kilku lat jestem posiadaczem Huawei P9, ale czas zrobić krok w przód i wymienić go na coś nowszego, lepszego. Budżet 1000-1200 zł, co moglibyście mi polecić?
    Nie wiem do czego używasz telefonu ale takie best overall w tej cenie to klasycznie Motorola ze względu na jakość wykonania, podzespoły i soft. Teraz najlepszym wyborem z polskiego sklepu wydaje się być Moto g9 plus.
    Alternatywnie może jakieś Xiaomi, np poco x3 lub redmi note 9 pro.
    Oczywiście wybór wśród smartfonów z drugiej ręki, z Amazona czy od chińczyka będzie trochę większy. Wtedy szczególna uwaga na jakieś LG flagowe z poprzedniej generacji, a od chińczyka to coś oppo, vivo, realme lub xiaomi

  15. #1094

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,772
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ten xiaomi poco x3 wygląda najlepiej z tej trójki którą mi przedstawiłeś, czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej o tym modelu? Widzę, że baterię ma dosyć dobra, a co z ekranem? Dzięki!

  16. #1095
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ja kupiłem w końcu tego 9 pro, no i chodzi pięknie jak na telefon za tą kasę więc pzdr
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. ban czarek
    Przez moth w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post: 20-11-2021, 19:05
  2. smartfony odciski placów
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-07-2016, 12:31
  3. smartfony /aktualizacje
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-07-2016, 22:40
  4. Ngoc Rong - Dragon Ball Online na smartfony
    Przez Szczeepan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2014, 15:45
  5. Smartfony podobne do Xperii Arc S
    Przez wl00dar16 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-07-2012, 12:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •