Reklama
Strona 67 z 142 PierwszaPierwsza ... 1757656667686977117 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 991 do 1,005 z 2123

Temat: Smartfony

  1. #991
    Avatar Clawien
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Niepowtarzalne Zagłębie Dąbrowskie
    Posty
    337
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Torgi,

    poszukuję mocno budżetowego telefonu do 500 zł max. Co do oczekiwań to pojemna bateria (będzie użytek co jakiś czas jako nawigacja) oraz aparat. Reszta zastosowań to typowe sms/rozmowa/przeglądanie internetu, ale raczej zwykłe strony, FB/messenger czyli nic wymagającego.

    Może być totalny chinol jeśli będzie miał dobre bebechy. Obecnie mam Doogee X6 Pro leciwy, ale sobie bardzo chwalę więc chińczyk nie straszny.

  2. #992
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @moth ; masz szanse się wykazać

  3. Reklama
  4. #993
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Clawien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Torgi,

    poszukuję mocno budżetowego telefonu do 500 zł max. Co do oczekiwań to pojemna bateria (będzie użytek co jakiś czas jako nawigacja) oraz aparat. Reszta zastosowań to typowe sms/rozmowa/przeglądanie internetu, ale raczej zwykłe strony, FB/messenger czyli nic wymagającego.

    Może być totalny chinol jeśli będzie miał dobre bebechy. Obecnie mam Doogee X6 Pro leciwy, ale sobie bardzo chwalę więc chińczyk nie straszny.
    lenovo z5s w tej cenie i nic innego nawet blisko nie podchodzi
    z uzywek to jeszcze bym mogl brac absolutnego króla pod względem baterii czyli lenovo p2, na olx powinno tego być dość dużo w tej cenie. ewentualnie moze moto g7 power
    Ostatnio zmieniony przez moth : 24-02-2020, 16:43

  5. #994
    Avatar Clawien
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Niepowtarzalne Zagłębie Dąbrowskie
    Posty
    337
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lenovo z5s w tej cenie i nic innego nawet blisko nie podchodzi
    z uzywek to jeszcze bym mogl brac absolutnego króla pod względem baterii czyli lenovo p2, na olx powinno tego być dość dużo w tej cenie. ewentualnie moze moto g7 power
    Twoim zdaniem @moth warto dokładać te 200-300 zł do z5s? Czy przy podanych zastosowaniach szukać p2/g7.

  6. #995
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no ja bym brał z5s, co jak co telefon to jest cos czego sie duzo uzywa to chyba warto kupic cos z czym sie nie bedziesz jakos super męczyć. a 120$ to jednak duzo za telefon nie jest Buy Products Online from China Wholesalers at Aliexpress.com

  7. #996
    Avatar Clawien
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Niepowtarzalne Zagłębie Dąbrowskie
    Posty
    337
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    No to leci Ali. Może obędzie się bez VAT-u

  8. #997
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie wiem. Czy to normalne, że nie potrafie przejść z huawei p9 lite na xiaomi redmi 8 pro? Ten telefon jest tak wielki, nie da się obsługiwac go jedną reką. Czuję taka padake korzystając z niego, ale mam nadzieje że to minie, bo sam telefon śliczny, mega sprawny/szybki. Tylko da dziwna jasność ekranu aż za bardzo odpycha i trzeba regulowac.

  9. #998
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj rycekrox21 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko da dziwna jasność ekranu aż za bardzo odpycha i trzeba regulowac.
    No mnie też to wkurwia strasznie. Jeszcze mnie irytuje, że jak ktoś dzwoni, kiedy coś robię to minimalizuje mi połączenie i żeby się rozłączyć to muszę wracać do połączenia ręcznie ;

  10. #999
    Boruciarz

    Domyślny

    Minie. Ja sie przesiadalem z galaxy a5 2017 na xiaomi mi 9t i tez przez pierwsze dni myslalem, ze nie ogarne. Po tygodniu przywyklem i jest zajebiscie. Tzn wciaz uwazam ze bylby idealny gdyby mial 6 cali, alw takich telefonow nie ma. Idealny telefon to brak ramek i wysokosc 150 milimetrow

  11. #1000
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ja se na przykład regularnie używam wszystkiego co nowe na rynku wiec duzo takich cegiełek po 6,5+ cala no i niby można przywyknąć ale ni chuja bym nie wybrał jako głównego telefonu czegoś większego niż galaxy s10. a najlepsze wymiary to aktualnie ma galaxy s10e, jedną ręką wszędzie sięgam, leciutki jest, no cudo. parę milimetrów szerszy i już wtedy mnie zaczyna wkurwiać, muszę se ustawiać swiftkey na tryb jednoręczny żeby móc korzystać z tego. a te skurwysyństwa co mają powyżej 150mm wysokości i jeszcze bez ramek to ja pierdole rak okropny, powodzenia w takich sięgać do górnej prawej krawędzi żeby np nową kartę otworzyć a co dopiero żeby se kliknąć stronę domową w lewym górnym rogu. jakby aplikacje były tak pisane jak na windows phony swego czasu to luźno by było bo wszystko co ważne było na dolnej krawędzi, ale nie kurwa, po co.
    jeszcze rozumiem takie cegły jak mają jakieś featury konkretne, jak np rog phone II, bateria na kilka dni, spoko głośniki stereo, no ideał zeby se oglądać coś na nim, lurkać internety, grać w gierki, jako nawigacji używać. ale tak to te gówno mają 170mm wysokości i jeden chujowy głośnik, jakiś marny wyświetlacz który w nocy jest za jasny a w dzień za ciemny i się do chuja nadaje

  12. #1001
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja se na przykład regularnie używam wszystkiego co nowe na rynku wiec duzo takich cegiełek po 6,5+ cala no i niby można przywyknąć ale ni chuja bym nie wybrał jako głównego telefonu czegoś większego niż galaxy s10. a najlepsze wymiary to aktualnie ma galaxy s10e, jedną ręką wszędzie sięgam, leciutki jest, no cudo. parę milimetrów szerszy i już wtedy mnie zaczyna wkurwiać, muszę se ustawiać swiftkey na tryb jednoręczny żeby móc korzystać z tego. a te skurwysyństwa co mają powyżej 150mm wysokości i jeszcze bez ramek to ja pierdole rak okropny, powodzenia w takich sięgać do górnej prawej krawędzi żeby np nową kartę otworzyć a co dopiero żeby se kliknąć stronę domową w lewym górnym rogu. jakby aplikacje były tak pisane jak na windows phony swego czasu to luźno by było bo wszystko co ważne było na dolnej krawędzi, ale nie kurwa, po co.
    jeszcze rozumiem takie cegły jak mają jakieś featury konkretne, jak np rog phone II, bateria na kilka dni, spoko głośniki stereo, no ideał zeby se oglądać coś na nim, lurkać internety, grać w gierki, jako nawigacji używać. ale tak to te gówno mają 170mm wysokości i jeden chujowy głośnik, jakiś marny wyświetlacz który w nocy jest za jasny a w dzień za ciemny i się do chuja nadaje

    Wydałem 1200 zł i jestem ciekaw czy dostana raka ale sie przyzwyczaję czy zwróce. Ale jak zwróce. To nawet jak chce mieć wydajny telefon ( jak ten redmi 8 pro ) to trzeba kolejnego tysiaka dołozyć zeby miec coś 5 cali + a nie 6.5

  13. #1002
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jak flagowce sprzed 1-3 generacji luzno po 1-2k mozna kupić, wydajnościowo lepsze są, dużo mniejsze, lepsze foty cykają, lepsze wyświetlacze, tylko bateria gorsza. a jak sie przez jakiś czas poprzegląda okazje to można takie perełki znaleźć jak parę miesięcy temu np nokia 8 sirocco, jeden z lepszych telefonów jakie w zyciu miałem w ręku i za tysiaczka były wyprzedawane . maluszek 140mm wysokości, 73mm szerokości

  14. #1003
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No ja właśnie dostałem służbowego A70 i to jest jeszcze większe niż mój Redmi Note 5. Problemów z obsługą nie mam, bo nie przesiadam się z małego telefonu, ale mimo wszystko skurwol jest za duży, po co to komu? S10e to jest kozak, jedynie bateria mała.

  15. #1004
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak flagowce sprzed 1-3 generacji luzno po 1-2k mozna kupić, wydajnościowo lepsze są, dużo mniejsze, lepsze foty cykają, lepsze wyświetlacze, tylko bateria gorsza. a jak sie przez jakiś czas poprzegląda okazje to można takie perełki znaleźć jak parę miesięcy temu np nokia 8 sirocco, jeden z lepszych telefonów jakie w zyciu miałem w ręku i za tysiaczka były wyprzedawane . maluszek 140mm wysokości, 73mm szerokości
    Mówiłeś że od 1k mozna już dostać flagowce z poprzednich generacji. Które dokładnie Ci chodziły po głowie ? (tzn wydajne. i małe rozmiarowo)

    I oczywiście kupno takiego flagowca to tylko z drugiej reki? (a jestem jakoś totalnie przeciwny kupowaniu używanego sprzętu, szczególnie elektroniki)

    Nie powiem, że nie ale ta nokia 8 sirocco ma wszystko to co bym chciał. Jest 128GB pamieci, jest 6gb ramu i wymiary.

    Z nowych wydajnych i mniejszych niż te redmi 8 pro, które aktualnie posiadam to pozostaje tylko galaxy a40/
    ale to tez ma 5.9 cala.

  16. #1005
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ogolnie wszystko od snapdragona 820(bo 808 i 801 to nie byly zbyt udane jednostki) jest rownie wydajne. teraz glownie w takich cenach by byly te na 835 no i troche na 845, no i oczywiscie odpowiedniki od huaweia i samsunga.
    chociazby galaxy s9 co chwile na amazonie w okolicach 1700, jakies lg g7 czy g8s ponizej 1500, i to oczywiscie nówki sztuki, ewentualnie jeszcze taniej to z jakis zwrotów co ktos se kupil i mu sie nie spodobalo oddal w ciagu 14 dni. by sie rozgladać to do 2k nawet galaxy s10e nówke by się dało kupić.
    a i nawet poniżej tysiaka idzie dobry sprzęt dorwać bo taki lg g6 to z 800zł nowka by kosztowała. tak samo jakis huawei p20 spokojnie idzie znalezc do tysiaka, no jest tego mnóstwo, wszystko zależy od preferencji i potrzeb.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. ban czarek
    Przez moth w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post: 20-11-2021, 19:05
  2. smartfony odciski placów
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-07-2016, 12:31
  3. smartfony /aktualizacje
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-07-2016, 22:40
  4. Ngoc Rong - Dragon Ball Online na smartfony
    Przez Szczeepan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2014, 15:45
  5. Smartfony podobne do Xperii Arc S
    Przez wl00dar16 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-07-2012, 12:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •