Reklama
Strona 53 z 142 PierwszaPierwsza ... 343515253545563103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 781 do 795 z 2123

Temat: Smartfony

  1. #781
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Asc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak sie zastanawiasz nad nim to kup sb redmi note5 polecam dałem 450 4/64 a do podstawowych zadań jak piszesz to wjbn w jakiś lepszy procesor a jak porownymwalem z kol te dwa telefony to moim zdaniem nie oplaca sie dokladac 2x tyle
    Nie kupisz RN5 z oficjalnej polskiej dystrybucji za 450 zł, dalej chyba jest za 849 zł i to jest jego cena jako nowego z realną gwarancją, a nie sklepową. Ogólnie RN7 jest lepszy pod każdym względem poza tym, że ma dużo plastiku, którego nie ma w RN5. Jeśli to komuś zwisa, to na pewno warto wziąć nowszy model, Snap 660 to zawsze lepiej niż 636.
    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakikolwiek telefon z serii redmi = turbo chujowy aparat.

    dopiero w 7kach to zaczyna jakoś w miarę wyglądać
    No to akurat jest prawda, RN5 to ma cykawkę, a nie aparat. Ja mam wyjebane, bo maks co fotografuję to jakieś rzeczy, które muszę zapamiętać itd.
    @Sinis ; ile chcesz wydać?
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 16-05-2019, 15:45

  2. #782
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to akurat jest prawda, RN5 to ma cykawkę, a nie aparat. Ja mam wyjebane, bo maks co fotografuję to jakieś rzeczy, które muszę zapamiętać itd.
    @Sinis ; ile chcesz wydać?
    Szczerze mówiąc nie chciałem wydawać nic tylko dalej męczyć się z obecną s5/a5, ale gdzieś mi wyskoczył artykuł, że to dobra budżetowa propozycja. Ja zapytam inaczej. Ile musiałbym dołożyć do redmi 6, żeby poczuć wyraźną różnicę? Zacofany mamut jestem także raczej zagraniczniak nie wchodzi w grę.

  3. Reklama
  4. #783
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Sinis ; chodzi ci o realną różnicę w aparacie? No to tutaj byś musiał trochę dołożyć. Pytanie jak nowy ma być telefon, bo np. takie LG G6 dalej jest bardzo dobre w kwestii foto, ale na dzień dzisiejszy to już jest staroć i chuj. Dobrym wyborem w sumie jest LG V30, da się dorwać za 1300 nówkę, a będzie na 2 lata spokojnie z aktualizacjami, może nawet 3. Zobacz se, to chyba w tej kasie najlepszy wybór.

  5. #784
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    600, a 1300 to już duża różnica. Co do jakości zdjęć może przesadziłem. Wyceniam szkody pojazdowe i potrzebuję często uchwycić zarysowania na np. szybach gdzie focus(?) Wtedy wariuje i nie łapie ostrości. Może jednak ten redmi 6 będzie ok?
    @Mexeminor

  6. #785
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No nie wiem, jeśli musisz uchwycić detale to ja bym szedł w coś z bardzo dobrym aparatem, a nie jakimś gównem, bo w Redmi 6 inaczej się tego nazwać nie da.

    Serio szkoda ci kasy? Nie używasz telefonu dużo, że nie chcesz czegoś lepszego, co nie będzie cię wkurwiało swoim wolnym działaniem? @Sinis ; Mnie już RN5 denerwuje, bo zdarzają mu się zamyślenia i przycinki, a to o dwie klasy lepsze telefon od Redmi 6.

  7. #786

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szukam smartfona do 1000 PLN. W oko mi wpadł Xiaomi Redmi Note 7 4/128. Warto? Telefon standardowo do telefonowania, smsów, nawigacji, słuchania mzuyki, przeglądania neta (fb, messenger, instagram, allegro, otomoto, olx, przeglądarka). Czasem jakieś zdjęcie. Coś jeszcze jest godnego uwagi w tym budżecie?
    Pozdrawiam
    Zenfone 5 ewentualnie moto g6 plus
    @Sinis ;
    To samo co wyżej

    Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

  8. #787
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Szukałem telefonu w cenie do 1,5k i kupiłem na promocji z komputronika lg v30 za 1350, zalecam ten wybór
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  9. #788
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wiem, jeśli musisz uchwycić detale to ja bym szedł w coś z bardzo dobrym aparatem, a nie jakimś gównem, bo w Redmi 6 inaczej się tego nazwać nie da.

    Serio szkoda ci kasy? Nie używasz telefonu dużo, że nie chcesz czegoś lepszego, co nie będzie cię wkurwiało swoim wolnym działaniem? @Sinis ; Mnie już RN5 denerwuje, bo zdarzają mu się zamyślenia i przycinki, a to o dwie klasy lepsze telefon od Redmi 6.
    Jestem sknerą dlatego tak trudno kupić mi telefon. Ogólnie ta s5 która mam obecnie sprawia mi problemy od co najmniej roku, ale dopiero teraz pojawił się krytyczny moment. Ja nawet przestałem palić tylko dlatego, że mi się to nie kalkulowało.
    Jak wrócę do domu to sprawdzę te propozycje co podeslaliscie.
    Ostatnio zmieniony przez Sinis : 17-05-2019, 14:46

  10. #789
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    z paleniem to akurat w chuj dobry wybór

    ja mam tak samo, zawsze liczę każdy grosz i to ogólnie jest dobre podejście, ale potrafi też w chuj mocno ograniczać. Telefonu używasz non stop i to powinno działać idealnie, bo inaczej marnujesz sobie zdrowie wkurwianiem się, chujową praktycznością, brakiem funkcjonalności itd. To musi być dobre i dlatego właśnie czekam aż S10e spadnie do 2k i biorę na 100%, bo wiem, że ten telefon spełnia jakieś 95% moich oczekiwań i po prostu warto, bo to podniesie komfort mojej egzystencji.

    tak samo jest np. z autem, ono nie może cię wkurwiać, bo to jest coś, czego używasz prawie codziennie (bądź codziennie i czasem bardzo dużo).

    widzę po sobie jak źle dobrane rzeczy codziennego użytku potrafią wkurwiać i dlatego powoli zmieniam podejście. Kasę trzeba wydawać, ona nie jest do chomikowania, a do podnoszenie komfortu życia właśnie. Lepszy komfort codziennej egzystencji to i lepsze samopoczucie, podejście do życia, zdrowie itd. Nie warto ściubić. @Sinis ;

  11. #790
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    https://allegro.pl/oferta/lg-v30-v30...8gb-8108126481
    Mógłby ktoś zerknąć i powiedzieć, czy to jest legitna aukcja?

  12. #791
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Sam telefon i kabel USB pewnie nieoryginalny, bez polskiego menu

    To nie może być legit

    Legit są w okolicach 1k
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 17-05-2019, 17:30
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  13. #792

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraków
    Posty
    740
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie kupisz RN5 z oficjalnej polskiej dystrybucji za 450 zł, dalej chyba jest za 849 zł i to jest jego cena jako nowego z realną gwarancją, a nie sklepową. Ogólnie RN7 jest lepszy pod każdym względem poza tym, że ma dużo plastiku, którego nie ma w RN5. Jeśli to komuś zwisa, to na pewno warto wziąć nowszy model, Snap 660 to zawsze lepiej niż 636.
    W sumie tak, gwarancji nie będzie, ale jako że chińczykowi opłacało się sprzedać ten telefon prawie dwa razy taniej, nawet gdybym potrzebował serwisu gwarancyjnego, to zdaje mi się, że za 400zl które zostały jestem w stanie pokryć te awarie, a martwił się będę wtedy, kiedy one ewentualnie wyskoczą. Może to kwestia szczęścia, ale póki co to mój trzeci telefon z chin bez gwarancji który nie sprawia problemów, ale wiadomo że zawsze może komuś się trafić wadliwy. Ale i tak warto. I fakt, po wzięciu 5 do ręki sprawia wrażenie solidnego telefonu, 7 już mniej. A snap 636 na pewno sprawdzi się w zastosowaniach przedstawionych powyzej, co nie znaczy że 660 nie będzie lepszy. Kwestia przemyslenia czy opłaca się dokładać drugie tyle.

  14. #793
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,397
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://allegro.pl/oferta/lg-v30-v30...8gb-8108126481
    Mógłby ktoś zerknąć i powiedzieć, czy to jest legitna aukcja?
    daje sobie 10cm chuja uciąć(żeby w razie czego jeszcze 30 zostało) że to refurb z ebaya(czyli tak na prawdę chiński refurb)

  15. #794
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Shieet i tak muszę zrezygnować z lg v30, bo błędnie założyłem, że wszystkie telefony mają w standardzie dual sim. Przez chwilę byłem zajarany zenfonem 5, ale przeczytałem o jego starych parametrach także to mnie psychicznie blokuje fest. Znajdzie się coś jeszcze w okolicach 1300zł max dla takiego dobrego chłopaka?

  16. #795

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Prawie wszystko będzie miało podobne bebechy w tej cenie (zapewne z wyjątkiem xiaomi i innych Chińczyków)
    Jak szukałem w tej cenie tel z miesiąc temu (koniecznie chciałem nfc) to do wyboru miałem nokie 7 plus, moto g7 plus, zenfone 5, zenfone max pro m2 ewentualnie taniej moto g6, mi a2, redmi note 5.
    Wziąłem motke g7 ze względu na czystego androida, szybkie ładowanie, brak dużego notcha, fajnie wykonana i aparat też jest okej (oczywiście w nocy nie jest super, ale to jak w sumie wszystko w tej cenie) i co najważniejsze zero przycinek, a pomimo nie za dużej baterii dosyć dobrze trzyma (a jak nie to ładowarka na 20 min i jest git)
    Imho jak dla ciebie to nie ma sensu przepłacać więcej jak te 1,3k za telefon

    Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. ban czarek
    Przez moth w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post: 20-11-2021, 19:05
  2. smartfony odciski placów
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-07-2016, 12:31
  3. smartfony /aktualizacje
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-07-2016, 22:40
  4. Ngoc Rong - Dragon Ball Online na smartfony
    Przez Szczeepan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2014, 15:45
  5. Smartfony podobne do Xperii Arc S
    Przez wl00dar16 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-07-2012, 12:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •