Reklama
Strona 22 z 142 PierwszaPierwsza ... 1220212223243272122 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 316 do 330 z 2123

Temat: Smartfony

  1. #316
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ok za tydzień wypłata to jak nic lepszego nie znajdę a nie wydaje mi się to zamawiam

  2. #317
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    a ja bym się w oneplusa nie pchał o ile nie masz parcia na czysty android/cyferki z benchmarków(które notabene są chuja warte patrzac na to co oneplus robił w przeszłości )
    prędzej bym wybrał s8/g6 czy coś takiego.
    Ostatnio zmieniony przez moth : 17-01-2018, 15:47

  3. Reklama
  4. #318
    Avatar Martius
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    188
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie wiem w sumie ile kosztuje ten oneplus, ale w media expert masz w tej chwili lg g6 za 1720 zł. Chyba dobra cena, no i pewna gwarancja na dwa lata.

  5. #319
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W sumie ten g6 też ładnie się prezentuje kurde już sam nie wiem muszę to przemyśleć a który ładniejsze zdjęcia robi? Czy raczej nie ma dużej różnicy? Nie mogę się zdecydować :/

  6. #320
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    oneplus ma kiepskie aparaty. lg to wciąż nie jest poziom najnowszych samsungów czy google pixeli ale jednak poziom wyżej niż oneplus

  7. #321

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    samsung lepsze niz lg ale lg nie ma tragedii a lg maja zajebista cene teraz

  8. #322
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    G6 1700zl vs S8 2500. Warto doplacac? Ile moze spasc cenowo s8 po premierze s9? S8 duzo bardziej mi siada przez ekran, aparat, ale to jednak 8 stowek wiecej

  9. #323

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Lol, tani ten s8, pamiętam jak s7 kupowałem jakoś rok temu to też za 2.5, pewnie spadnie 200/300 zł cena takm isie wydaje

  10. #324

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Ona telefony maja bardzo dobra cenę

  11. #325
    Avatar sebo92222
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,220
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Torgi, roz....walił mi się moj iphone 5s, telefon skończył kontaktować, zresetowała mu się pamieć, nie działało wifi, aż w końcu wyłączył się na amen, podejrzewam, że jakieś problemy z prockiem w nim się zaczęły dziać bez powodu, już ze 3 latka miał, wiadomo postaram się go naprawić i selnąć, ale no jednak chciałem już i tak wymieniać telefon.

    I teraz zagwostka, iphone 7 vs s8, cenowo stoją podobnie. Niby byłem zwolennikiem iphonów, na iosa złego słowa powiedzieć nie mogę, i hejtowałem kiedyś androida, ale mój ostatni telefon na tym systemie to galaxy s2, o którym mimo wszystko jako telefon to złego słowa nie powiem bo służył mi sporo czasu.


    Teraz widzę pozmieniało się wiele w androidach, a przesiadka z ip5s na ip7, nie zrobi mi zbyt wielkiej różnicy, i pomału zaczynam się przekonywać do tego stopnia, że chyba wezmę s8, który jest po prostu lepszym telefonem.

    Ktoś z was zrobił przesiadkę ios do androida i jest zadowolony?

    Też mnie boli to czy s8 nie potanieje jakoś na przełomie marca/kwietnia jak już będzie po premierze s9, ale czekać tyle czasu z jakąś starą cegła w zastępstwie to nie jest raczej worth.

  12. #326

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    jak chcesz sporobwac androida to chyba sie nie zawiedziesz s8, raczej oplaca sie za ta cene, gorzej przy sprzedazy gdzie bedzie warty pare groszy, na pewno ma ciekawszy wyglad, moze troszke lepszy aparat... 7 na pewno sie nie rozczarujesz i powiedzialbym ze 7 to najbardziej oplacalny model chyba teraz z apple

  13. #327

  14. #328
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to nie są te słynne telefony które ci zablokują jak abonament przestanie być płacony czy coś w tym stylu?

  15. #329
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    play chyba wciąż nie blokuje nic. a orange nie mam pojecia w s00mie

  16. #330
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj sebo92222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też mnie boli to czy s8 nie potanieje jakoś na przełomie marca/kwietnia jak już będzie po premierze s9, ale czekać tyle czasu z jakąś starą cegła w zastępstwie to nie jest raczej worth.
    Wydaje mi się że nie będzie cenowego szoku po premierze s9, aczkolwiek można poczekać trochę do targów MWC które będą się odbywać od 26 lutego. Cena może i spadnie, ale względem tego co proponują Euro/Media Markt/Media Expert - czyli od ok. 3,2k. Teraz już ten telefon można kupić za 2,6k w proline (czego sam dokonałem 2 miesiące temu) i wydaje mi się że jest to bardzo dobra cena jak na sprzęt tej klasy. Ewentualnie na bestcena można poszukać coś tańszego.

    #Adziorroo
    Telefon jednej z tych aukcji ma chyba różowy ekran, ale być może można wymienić dalej taki telefon w serwisie samsunga.

    #bojo
    Kolega z pracy kupił jakiś czas temu oneplusa 5t i jest mega zadowolony. Szczególnie chwali czas pracy na baterii - 7-8h na włączonym ekranie + możliwość podładowania baterii do 50% w niecałe pół godziny. W każdym innym telefonie wynik raczej nieosiągalny. Aparat też jest ok - co prawda do samsunga czy lg mu daleko, ale dla zwykłego człowieka jakość i tak będzie zadowalająca.
    Ostatnio zmieniony przez Tathar : 01-02-2018, 18:22
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. ban czarek
    Przez moth w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post: 20-11-2021, 19:05
  2. smartfony odciski placów
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-07-2016, 12:31
  3. smartfony /aktualizacje
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-07-2016, 22:40
  4. Ngoc Rong - Dragon Ball Online na smartfony
    Przez Szczeepan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2014, 15:45
  5. Smartfony podobne do Xperii Arc S
    Przez wl00dar16 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-07-2012, 12:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •