Reklama
Strona 49 z 142 PierwszaPierwsza ... 3947484950515999 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 721 do 735 z 2123

Temat: Smartfony

  1. #721

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Szukam telefonu +/- 800-1000zł. Zdjęć praktycznie wcale nie robię, a telefon służy do yt, neta. Potrzebuję NFC (niestety mi a2 nie posiada ;-/).
    Póki co myślę nad Mi A2 oraz Honor Play (pocophone nie chcę). Co jest jeszcze wartę uwagi?
    @moth ;

    Ewentualnie czy warto dopłacić do Noki 7+ ?
    Ostatnio zmieniony przez Xeanix : 07-02-2019, 12:05

  2. #722
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Czekaj, potrzebujesz NFC, ale bierzesz pod uwagę dwa telefony, które go nie mają i przekraczają Twój budżet? To co ty w końcu chcesz? Bo jak NFC jednak olewasz, to bierz Redmi Note 5 i się nawet nie zastanawiaj, bo po co przepłacać. @Xeanix ;

    No i Nokia 7+ to bardzo dobry wybór, ale czy warto dopłacać to sobie musisz sam odpowiedzieć, bo cenowo odbiega sporo od budżetu.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 07-02-2019, 21:53

  3. Reklama
  4. #723

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    no mi a2 wiem, że nie ma. honor co prawda niby nie każda wersja ma nfc, ale według euro rtv i ceneo jest więc widocznie te na rynek ue mają. ogólnie to ja chcę kupić telefon "na lata", bo nie mam potrzeby zmieniać co pół roku telefonu także jeśli warto gdzieś dopłacić te 30 euro to oczywiście to zrobię.

  5. #724
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,375
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Gdzie stacjonarnie najlepiej kupić Samsunga S8 czy S8+? I jak cenowo wychodzą?

  6. #725
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no mi a2 wiem, że nie ma. honor co prawda niby nie każda wersja ma nfc, ale według euro rtv i ceneo jest więc widocznie te na rynek ue mają. ogólnie to ja chcę kupić telefon "na lata", bo nie mam potrzeby zmieniać co pół roku telefonu także jeśli warto gdzieś dopłacić te 30 euro to oczywiście to zrobię.
    Jak chcesz na lata, to najlepiej dołożyć do jakiegoś zeszłorocznego flagowca. @Xeanix ; Mniejsza o to jakiego, wybierz sobie coś, co ci się podoba, bo bebechy praktycznie te same, różnią się nakładkami i aparatem na dobrą sprawę.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzie stacjonarnie najlepiej kupić Samsunga S8 czy S8+? I jak cenowo wychodzą?
    Nie opłaca się, bo nie ma na nie zwrotów od Samsunga, na S9 jest zwrot z którym wychodzi 2499, a S8 1999. Ja bym dołożył. @Aver ; No i warto poczekać na premierę S10, na pewno zrobią fajne promocje na S9, może na S8 też.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 16-02-2019, 14:52

  7. #726

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Moto g7 plus, co sądzicie? @moth ;

  8. #727

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    polecam Samsung Galaxy A9. Sam ostatnio kupiłem i nie ma lepszego aktualnie na rynku telefonu z takim dobrym aparatem. Polecam :)

  9. #728

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    239
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Bateria i wydajność do 1400, co polecacie?

  10. #729
    Avatar LuCzeK
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    519
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czekaj, potrzebujesz NFC, ale bierzesz pod uwagę dwa telefony, które go nie mają i przekraczają Twój budżet? To co ty w końcu chcesz? Bo jak NFC jednak olewasz, to bierz Redmi Note 5 i się nawet nie zastanawiaj, bo po co przepłacać. @Xeanix ;

    No i Nokia 7+ to bardzo dobry wybór, ale czy warto dopłacać to sobie musisz sam odpowiedzieć, bo cenowo odbiega sporo od budżetu.
    Ja już pare miesięcy mam note 5. Polecam xD Fajnie chodzi, elegancko robi za nawigacje samochodową razem z google. Zdjecia jak to zdjecia :D nie potrzebuje super zdjęc żeby wstawiać na faceboki itp. więc dla mnie starczy. ja mam wersje 3gb ram + 64gb pamięcie wewnętrznej. Nie zamula. Mam w chuj aplikacji i nie ma ścinek. Zapłaciłem 550 + niestety dopadło mnie WER Warszawa xD

  11. #730
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Niedługo będę przedłużał umowe z Playem.
    W ofercie ( w abonamencie który pasuje mi i 2 osobom z rodziny) możemy wziąć telefony ze średniej półki (nie chce jakiś telefonów p 2-3k) i są to p20 lite, p smart 2019 i lg7 fit. Nie powiem ze p smart 2019 to wygladowo dla mnie najładniejszy ale te 3GB ramu martwi.
    Każdy ma chyba 64GB więc chyba wystarczająco? (Czy lepiej pchać się w 128 kosztem wydajności/czegoś innego).
    Który z tej 3 był by najlepszy ? A może zapytać o inny w tym samym przedziale cenowym i dopytać ile by to wynioslo?(Od 900-1100/1200 zł chyba)

    Wczesniej miałem huawei p9 lite (2017 chyba) i nadal go mam no i można powiedzieć że bylem zadowolony ale po roku jakoś strasznie zaczał spowalniać i zamiast mieć np normalna ikonke snapa/messengera to mam ikonke andorida i coś tam szwankuje czasem.
    Ostatnio zmieniony przez rycekrox21 : 18-03-2019, 14:48

  12. #731
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja bym przede wszystkim olał Play, te skurwysyny mają najgorszy zasięg w Polsce, nie będą mieli 5G, transfery to jakiś żart. Sam prawie od nich spierdoliłem, ale chuje po 3 miesiącach od końca umowy zaproponowali mi niezłe warunki, to zostałem. Jak za rok dalej będą mnie mieli w dupie, to spadam i idę do jakiegoś Orange czy coś.
    Dodatkowo kampanie marketingowe z patusami z YT to obraza dla klientów Play i pluję na nich za to, tfu.

    Z tych telefonów G7 Fit chyba będzie najlepszym wyborem, ma jednak topowego Snapa (sprzed kilku lat, ale jednak) i te 4GB RAM. P20 Lite to szmelc, P Smart lepszy, bo świeższy, ale ciągle gorszy sprzętowo od LG. @rycekrox21 ;

  13. #732

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A ja zakupiłem moto g7 plus i nie żałuję. Wybranie telefonu ze średniej półki zajęło mi prawie 3 tyg xd

    Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

  14. #733
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    szypkie pytanko

    najlepszy dual sim do ok 1,5k??? byle kupic w mediaexpert

    jebac ten mediaexpert jak dzis zamowie to moze jutro jeszcze dojdzie nie??
    to dawac mi tu w tej chwili dobry telefonik dual sim nfc do 1,5k no czekam halo @moth ;
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 17-04-2019, 21:08

  15. #734
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,367
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jak musi byc z media expert to widze poco f1, lg g6 no i w sumie to tyle
    z tym ze lg pewnie nie bedzie juz miec zbyt wielu aktualizacji wiec wzialbym poco f1
    Ostatnio zmieniony przez moth : 17-04-2019, 21:21

  16. #735
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie no jednak nie musi bo jeszcze jest sroda
    Dual sim i nfc jednak być muszom i co teraz z LG v30?? Bo chyba nie ma dualsima
    A poco nie ma nfc chyba nie

    No i kurwa notch mnie odrzuca okrutnie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. ban czarek
    Przez moth w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post: 20-11-2021, 19:05
  2. smartfony odciski placów
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-07-2016, 12:31
  3. smartfony /aktualizacje
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-07-2016, 22:40
  4. Ngoc Rong - Dragon Ball Online na smartfony
    Przez Szczeepan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2014, 15:45
  5. Smartfony podobne do Xperii Arc S
    Przez wl00dar16 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-07-2012, 12:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •