Reklama
Strona 33 z 142 PierwszaPierwsza ... 2331323334354383133 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 481 do 495 z 2123

Temat: Smartfony

  1. #481
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No bo takich bzdur to w google nie znajdziesz

  2. #482
    Avatar Viperix
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    @#$%^
    Posty
    80
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kupię jakiś sensowny telefon do codziennego użytku (Głównie messenger i w miarę sensowny aparat) do 500 zł? Taki, który będzie nawet nieźle działał, ale jak spadnie to nie będzie mi szkoda. :)

  3. Reklama
  4. #483
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    https://www.pepper.pl/promocje/letv-...inthebox-90786
    w tej cenie kosa. mimo że pewnie stock rom wciąż na androidzie 6.0, pewnie jakieś custom romy są na 7.0, wątpię żeby na 8.0 lub 8.1 były jakieś romy.
    nie znajdziesz nawet o zbliżonych parametrach telefonu w tej cenie.
    potem w okolicach 560 jest sharp aquos s2 a potem to już 700+ trzeba liczyć za coś o parametrach porównywalnych i godnego polecenia @Viperix ;
    a no i ew za 660 moto z(jak wolałbyś coś premium mieć zamiast midrange to warto dołożyć te 160), bateria jednak w midrangach jest zauważalnie lepsza niż w flagowcach - https://www.pepper.pl/promocje/motor...gearbest-94241
    Ostatnio zmieniony przez moth : 22-07-2018, 00:08

  5. #484
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    a o nubiach co powiesz? np z17 lite albo m2

  6. #485
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jestem fanem, ale nie przepadam za ich softem i wsparciem(rzadkie aktualizacje)
    m2 miałem w sumie dość długo bo chyba z 2 miesiące, wtedy była jakoś w okolicach 500zł jak dobrze pamiętam, ciężko coś zarzucić temu telefon, w zestawieniu z meizu m6 note i xiaomi mi a1, to spokojnie jakością wykonania i ogólnymi doznaniami wygrywał z konkurencją, meizu miał lepszy aparat i lepsza baterie, xiaomi lepszy soft.
    z17 lite to w sumie m2 tylko że zamiast amoleda to ma nfc, ma słabszą baterię+bardziej prądożerczy procek, no i ten procek minimalnie bardziej wydajny. jednak skłaniałbym sie ku m2, tylko ostatnio nie widziałem tego nigdzie więc nie wiem jak trzyma cene.
    ogólnie nubie mimo swoich wad spokojnie klasują się wśród moich ulubionych telefonów. np. jak z 1,5 roku temu chwyciłem z7 max to aż zatęskniłem za telefonami z plastikowymi pleckami. telefon za 400zł a wtedy wolałem go używać niż xiaomi mi note 2, zuka z2 pro czy xiaomi mi5 które miałem w tym samym czasie. ale już np w półce premium nubia nie ma czego szukać moim zdaniem. 2 lata temu jak mi5 była za 800zł a nubia z11 byla za 1000 to wtedy była to ciekawa alternatywa, ale teraz te nubie to jest 1200-2000zł, to jest multum lepszych rzeczy, jak chociażby nokia 8 w okolicach 1400, galaxy s7 za 1200, teraz najnowsze generacje warto tylko kupować z midrangów bo bateria jest o niebo lepsza niż telefony z półki premium
    Ostatnio zmieniony przez moth : 22-07-2018, 00:36

  7. #486
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    właśnie pare dni temu znalazlem m2, tylko trochę boli brak nfc
    https://www.pepper.pl/promocje/z-pl-...hread-comments
    nie wiem w ogole czy sklep legitny bo nawet nie mogę wklepać kodu przed przejściem do płatności i zalogowaniem

  8. #487
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    o ile dobrze pamiętam geekbuying to gearbest, więc do zakupów jest legit, ale jakiś customer service to u nich męka. no nfc w sumie przydatny dodatek, ale to wciąż tylko dodatek więc da się żyć bez. ja np. głównie do płatności używałem, ale odkąd mam opaskę to korzystam z opaski - nie trzeba ładować, nie trzeba sięgać do kieszeni.
    Ostatnio zmieniony przez moth : 22-07-2018, 01:02

  9. #488

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie myślałeś po prostu wymienić aparatu? W 100 się powinieneś zmieścić


    Jedyne co mi przychodzi do głowy warte zakupienia mniejsze niż redmi pro to sharp aquos s2 lub s3 mini.
    Może jakaś Nubia z17 mini, ale nie jestem fanem ich softu. Ew może iphone se. Jak się postarasz to w świetnym stanie praktycznie nówka galaxy s7 w 1000 znajdziesz


    Napisał wyraźnie że redmi pro. I nie wiem skąd wziąłeś te bzdurne że są 3 modele w 2 rozmiarach każdy bo jest o wiele więcej redmi.
    gdzie niby mi za 100zł to zrobią? bo z tylu tez szybka poszla, tzn pekniecia sie porobily, bo jest ekran szklany rowniez z tylu

  10. #489
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no moze przesadziłem trochę z tą stówką, bardziej okolice 150-200. ale zawsze możesz to sobie samemu wymienić, kamera 5-23$, szkło na plecki 5$, szkło na aparat 1-2$. a że stare szkło jest do wywalenia to ciężko cokolwiek zepsuć. trochę podgrzać szkło na pleckach żeby łatwiej się odkleiło(czy to na słońce dać czy suszarką), podważyć je czymkolwiek, odkręcić kilka śrubek, odpiąć parę kabelków, podpiąć nową kamere, podpiąć resztę kabli, wszystko skręcić, przykleić plecki na miejsce, gotowe. 30 minut roboty i gotowe.

  11. #490
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mam dwa pytania, co prawda jedno nie do konca ten temat ale moze mi odpowiecie:

    1. Mam fona, Kruger&Matz, otóz spadl mi z nieduzej wysokosci, nawet szybki nie porysowalem ani nic ale od tego momentu nie moge wlaczyc. Oddalem gdzies do serwisu powiedzieli mi ze do wymiany bateria + naprawa toru zasilania. Jednakze tam tego nie zrobia ze wzgledu na czesci i tak w wiekszosci serwisow. W jednym powiedzieli mi ze szacunkowa cena za takie cos to moze byc 200-400 zl. I teraz czy faktycznie to moze tyle kosztowac, czy jest sens w ogole to robic? Bo jezeli tak to chyba tylko przez oficjalny serwis ktory dziala w jakis zjebany sposob

    2. W przypadku niemoznosci naprawienia w/w smarta, poleccie cos do 700zl. Glownie do dzownienia, przegladania neta w tym duzo youtuba, sluchanie muzyki generalnie tyle. Przede wszystkim interesuje mnie zeby chodzil plynnie.

  12. #491
    Avatar macintosh
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    692
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bateria to Max 100 zależy co oni ukrywają pod pojęciem toru zasilania ale 2-3 stówy max
    Jakieś xiaomi trochę powyżej 700 zł masz note 5 płynny i duży ekran = lepsze wygląd yt

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
    Cytuj piorunek098 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jestem jak Travolta w Gorączce sobotniej nocy.
    Cytuj Burian napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Piszcie Plutonowi priva, to sobie chlopak potancuje z reka ;d
    prawdopodobnie najlepszy blog o androidzie i programach na niego

  13. #492
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj macintosh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bateria to Max 100 zależy co oni ukrywają pod pojęciem toru zasilania ale 2-3 stówy max
    Telefon warty z 4 stowy wiec chyba bez sensu xd

  14. #493
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,306
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No są dwie opcje na naprawę tego, albo lutowac, a większość serwisów w polsce to Janusze więc pewnie nie mają nawet podstawowego sprzętu, albo wymiana całego układu. W obu przypadkach cena by się zgadzała. Czy ma sens to już zależy od Ciebie.

    Co do smartfona do 700 to zależy czy może być za granicą, wtedy jakiś xiaomi redmi note 4(poniżej 500), leeco le 3(na snapie 652, oststnio był po 350 na lightinthebox i po 400 na gearbest), sharp aquos s2(550zl), chyba że 6.44 cala to nie jest dla Ciebie za dużo to wtedy idealnie do takich zastosowań podchodzi mi max 2(stereo głośniki, duża bateria, na słuchawkach gra jak flagowce konkurencji).
    A z Polski to redmi 5 plus, mi a1, no i w sumie do 700 to byłoby tyle

  15. #494
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    szukam telefonu dla mamy do 1k. wymagania to szybkość działania (raczej więc chinole i stock android), niezła bateria (żadne gry nie będą używane - xD - tylko internet, fb itp) i dobra kamera. Rozmiar max 5.7cala. Pomożecie????????

  16. #495
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A co sadzicie o motorolach? Np e5 plus lub g6 play

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. ban czarek
    Przez moth w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post: 20-11-2021, 19:05
  2. smartfony odciski placów
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-07-2016, 12:31
  3. smartfony /aktualizacje
    Przez Zwytkly w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 13-07-2016, 22:40
  4. Ngoc Rong - Dragon Ball Online na smartfony
    Przez Szczeepan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2014, 15:45
  5. Smartfony podobne do Xperii Arc S
    Przez wl00dar16 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-07-2012, 12:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •