Reklama
Strona 72 z 72 PierwszaPierwsza ... 2262707172
Pokazuje wyniki od 711 do 717 z 717

Temat: Szukasz smartfona? - temat zakupowy

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Siła reputacji
    12

Domyślny

pewnie dostaniesz, pytanie brzmi czy faktycznie jest Ci potrzebny
    G6 robi zajebiste zdjęcia, ma zajebisty wyświetlacz, całkiem dobre bebechy (chociaż procek jest już przestarzały jak na "standardy"), dostaje jeszcze aktualizacje i wsparcie, bateria nie zachwyca ale qc w ładowarce troche rekompensuje, w tej cenie zajebista opcja
    jedyne co mnie w nim wkurwia to brak diody powiadomien, która miałem we wszystkich tel (rekompensuje to po czesci allways on display) i jego obudowa, na tyle delikatna, że muszę nosić pokrowiec a przy przekątnej 5,7 i małych łapkach telefon już jest trochę duży.

Ja generalnie doszedłem do wniosku, że następny tel jaki będe kupować to będzie typowo midrange, bo te flagowce teraz scigają się w parametrach, wyświetlaczach, aparatach, designie (chuj wie ilukolorowe szkło nie wiadomo jak zaookrąglone z każdej strony), a ja tak naprawdę od telefonu potrzebuje wygody i szybkości użytkowania, wyraźnego wyświetlacza, dobrej baterii, zapewniania wsparcia (płatności itp). Taki midrange telefonik, ma często świeże bebeszki i wsparcie co zapewnia jego szybkie działanie ale i mniejszy pobór baterii niż we flagowcach, wyświetlacz często jest mniejszy o mniejszej rozdzielczości i jasności (co kurwa też powoduje szybsze działanie telefonu i mniejsze zużycie baterii), do tego nie mają często notcha, zaookrąglonego ekranu i normalną plastikową obudowę z jakąś aluminiową ramką, a nie szklane kurestwo które się cały czas palcuje, a spadek telefonu na ziemie i wzięcie go spowrotem do ręki jest równoznaczne z dalszym jego korzystaniem, a nie skaleczeniem się i oddaniem do serwisu. Jedyne czego brakuje w telefonach midrange to dobrej klasy aparat, które zazwyczaj znajdują się we flagowcach
    Ostatnio zmieniony przez Julas313 : 12-01-2019, 02:52

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cześć,

Ojciec planuje kupić sobie nowy telefon, póki co wyczaił te trzy modele:

https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xi...ei-mate20lite/

wymagań wielkich nie ma, smartfon jak smartfon
    pytanie do ekspertów - który z tych trzech, ewentualnie co innego w podobnej półce cenowej można kupić? osobiście stawiał bym na Xiaomi, ale żadnego ich telefonu nie miałem w ręce więc nie chce mu polecać w ciemno

dzięki z góry!

3. Reklama

Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Siła reputacji
    10

Domyślny

wszystkie lite to okrojone flagowce także....

Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj Milk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam poszukuje telefonu do 1800zl wymagania jakie mam to bardzo dobry aparat i w miare wytrzymała bateriia obecnie mam lg g6 czy kupie cos lepszego w tej kwocie?
    przecież lg g6 to nadal dobry telefon pomijając baterie chociaż mi starcza na 1,5 do 2 dni tak niektórym podobno nie wystarczy dnia

Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

@Milk ; możesz kupić Galaxy S8, ale czy warto zmieniać dla niego LG G6? Ja bym poczekał, nie odczujesz wielkiej różnicy, o ile w ogóle. @Beciio ; jak ojciec podchodzi "smartfon jak smartfon", to po co mu coś za 1,5k? Redmi Note 5 będzie idealny, najlepszy stosunek jakości do ceny obecnie na rynku. Jak mu się nie pali, to niedługo będzie Redmi Note 7, który zastąpi piątkę na tronie najbardziej opłacalnego telefonu. Z tych trzech to albo Poco albo Mate, P20 Lite to straszny kastrat.

Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Siła reputacji
    10

Domyślny

odczuje dość konkretnie po aparacie

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

A co powiecie na lg g7 albo v30 a musze tak czy siak zmienić telefon bo chce g6 oddac dla mamci a sobie wziąć nowy

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania