Reklama
Strona 9 z 59 PierwszaPierwsza ... 789101119 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 121 do 135 z 881

Temat: Bloodstone - nowa tibia?

  1. #121
    orjannilsen1

    Domyślny

    Dzienki mordo, wyreczyc sie kims chcialem bo nie chcialo mi sie czytac tego. Jestem leniwym chujem.
    BEDE GRAL W TOM GRE!

  2. #122
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak ktoś wcześniej grał to może opisać jak wrażenia? Głównie PvP mnie interesuje - dużo się traci? co się traci? itd
    Na beta testach na ktorych bylem pvp nie mialo sensu tzn spadal exp ale nie tak duzo na ~25lvlu + duze kary byly za wbicie rs/bs ale nie pamietam czy na becie dali spadanie eq ale to rok temu bylo no i biegalem z ziomkiem 2x 20 barbarian z wbitymi 50 czy tam 60 skillami (takie maja normalnie 50lvle) sciagalismy na combo wszystko poza knajtem do 40-50lvla ogolnie spoko bo idzie wszystkim sie elegancko wyskillac ale trzeba rozkminic sposob bo na 40 skillach juz klepalem kolege po tyle ze musial poty uzywac i np zrobilismy tarczownika ktory przyjmowal hity od nas xDD brazole biegaly w ekipach po 10-15 osob i pekowali w miescie

    PvP i gameplay duzo ciekawszy niz tibia bo tu masz duza roznorodnosc skillkow + drzewko rozwoju lucznik rok temu byl najgorsza postacia do ok. 50lvl (jakies kozak aoe spellki dostawal+aure/bufa) magowie robili chore profity jak juz wbili ~20-25lvl (aura na mana regen starczala na respie bo juz sporo dawala na 2/3lvlu) barb mial wszedzie waste ale sciagal ludzi na melee tak o bez problemu a tarczownik mogl sobie na respie skillowac semi afk co konczylo sie tym ze miales 70/70 skille i zaden melee stwor sie nie przebijal a ty miales izi giereczke


    Aaa i znajac zycie moj morderczy barbarian z poprzedniej bety dale jest bo charow nie kasuja

    Tu jest 1x exp straaaaasznie wolno sie expi wbicie ~30lvla grajac 1 raz to jakies 3 dni zabawy dla wprawnego gracza no chyba ze picknie jakiegos maga czy tarczownika bo expia praktycznie zerowym kosztem nie polecam grania tym druidem shama czy tam shaman bo dopiero od ~28 albo 30lv jest uzyteczny(silne summony/totemy dajace regen i aury) a tak to klepiesz z rozgi i spellka combo za 100 na 25lvlu majac tylko 2 zywioly i zero obszaru(dla porownania 20lvlowy mag wali w kilka mobow chain of lightning po ~200 i jakies wave ma) barb bez skilli i spellka od 18 czy tam 21lv dajacego mu bloodrage wali tyle co tarczownik majac 0 defa 0 healingu xD archer grywalny od 40 czy tam 50 ale i tak latwiejszy niz shama/barb bo sobie kituje mobki chociaz
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 14-06-2018, 19:50

  3. Reklama
  4. #123

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Jak nie spadają backpacki itd to trochę lipa :/
    Bo jak kogoś zabiję i mu dużo spada, to spoko, ale jak ja z tego teoretycznie żadnego zysku nie mam, to już słabo - bo ryzykuję stosunkowo dużo, a zyskuje stosunkowo mało.

  5. #124
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Mysle ze to bylo tylko takie rozwiazanie na bete moze teraz juz spada bo wiesz wtedy klient crashowal sie bardzo czesto dla 10-15% servera w tym mi i dedek od mobow zwykle byl a gralo tyle osob ze na kazdym respie z 3-4 byly to gl ze poexpilbym sobie z plecakiem xD

  6. #125

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Możliwe.
    Niemniej wbiję, zobacze, brazola podhaczę.

  7. #126
    orjannilsen1

    Domyślny

    nope, jednak 18
    super start jebane małpy w poniedziałek

  8. #127
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No przeciez nie pracujo to start w pon XD

  9. #128
    orjannilsen1

    Domyślny

    ja nie wiem skąd te jebane brudasy mają internet na tych fawelach? Tam internet łatwiej dostać niż mydło i wode pewnie.

  10. #129
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no pozostawaly im z przed kryzysu jedno zlacze na osiedle i graja jak w kafejce po kolei

  11. #130
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Brazole juz wiedza ze polacy sie interesuja bloodstone jakis typ wygooglowal torga i temat na ich forum zalozyl ze gramy x D

  12. #131

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    118
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    a wiadomo o której godzinne startuje?

  13. #132

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    mozna jakiegos brazuka podhaczyc

  14. #133

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    118
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    jak coś ja wbijam z 4 ziomkami mamy ts3 i discorda jak coś pisać pw :) i czy ktos wie o ktorej start ;d

  15. #134
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie wiem ale jak bede mial chwile to wbije na to forum brazolskie i sie popytam/poczytam obecnie maniacze w poe ale z checia wejde na bloodstone pozabijac br jak nie skasowali postaci to pomoge cos tam eq dam poczyszcze questy (warto robic pare jest na access na lepsze respy) a jak nie to od zera pewnie tarczownik to przydalby sie do pt jakis mag/druid


    Mc jest chyba dozwolone(? nie zlapali nas po 3 dniach) + wbudowane w klienta wiec zalecam wyjsc na maina dwoma charami i skillowac na sobie jezeli nic nie zjebali to u maga skillowanie dziala podobnie jak u knajta/palka tj nie liczy sie zuzyta mana ze spelli a hity z rozgi no wiec majac na mc postac ktora ma duzy regen hp/duzy heal ze spellkow mozesz semi-afk wbic skillki no i ogolnie sie to oplaca bo poswiecasz max 10h i masz hity wyjebane w kosmos skladasz kazdego brazola z rownym lvl tak o + ksujesz wszystkie moby

    Nie musze przypominac ze grasz w ta gre z odpalonym google translatem albo kims kto juz gral i podpowie co robic na rooku bo niestety trzeba zrobic te kilka prostych questow typu przyjdz tam przynies to zdobadz to zabij tego
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 17-06-2018, 20:14

  16. #135
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Podobno startuje dzis o 15 u brazoli czyli u nas od 18 do 21 z naciskiem na 19-20 klient maja dzis wrzucic przed startem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 326
    Ostatni post: 07-02-2009, 20:45
  2. nowa tibia MC
    Przez bikstopa w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 21-12-2007, 08:04
  3. nowa tibia mc
    Przez bikstopa w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post: 30-01-2007, 18:23
  4. Tibia Black Ice v0.1 - nowa wersja (1.03)
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post: 10-09-2005, 15:35
  5. Tibia Black Ice - nowa wersja
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post: 10-08-2005, 14:59

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •