Reklama
Strona 2 z 31 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 303

Temat: [BETA] Ranger's Arcani - CUSTOM RPG OTCLIENT

Data rejestracji
    2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Zrobcie cos z klientem, caly czas mi wyskakuje laczenie w kliencie a po chwili problem jakis i zamyka klienta, sciagnalem ten autoupdater ale nic to nie daje... Kumpel tez ma problem i nie moze go wlaczyc, jak tu grac ?!;(

Data rejestracji
    2013
    Siła reputacji
    7

Domyślny

miałem podobny problem. jeżeli coś nie działa to chłopaki na discordzie pomogą, tam też najszybciej dostaniecie pomoc

3. Reklama
    Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Peres napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zrobcie cos z klientem, caly czas mi wyskakuje laczenie w kliencie a po chwili problem jakis i zamyka klienta, sciagnalem ten autoupdater ale nic to nie daje... Kumpel tez ma problem i nie moze go wlaczyc, jak tu grac ?!;(
    To nie problem tylko motd. Napisz na discordzie jak Shao podpowiedział, jest problem czasem i klient myśli, że ma się dalej aktualizować a już nie ma co.

Data rejestracji
    2004
    Siła reputacji
    23

Domyślny

Ee ilość tych okienek ze spellami(?) mnie odstrasza, to wygląda jak z jakiegoś poważnego baldura czy innego rpg.
    Imo kiepskie połączenie prosta, tibijska grafika i tak rozwinięte spelle czy coś.

Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Ee ilość tych okienek ze spellami(?) mnie odstrasza, to wygląda jak z jakiegoś poważnego baldura czy innego rpg.
    Imo kiepskie połączenie prosta, tibijska grafika i tak rozwinięte spelle czy coś.
    o czym ty w ogole pierdolisz jak co jak co ale grafika na tym otsie jest lepsza i bardziej pasuje w klimat niz w baldurze do tych spelli

Data rejestracji
    2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Zgadza sie, gralem tam i grafika jest mega podciagnieta i pasuje do tych spelli ;p
    Co do samych spelli to na pierwszy rzut oka odstraszaja, bo az tyle ich jest, ale w praktyce wyglada to zupelnie inaczej, bo na samym poczatku jest dostep do tych spell podstawowych i z czasem je rozwijasz, z reszta jest to drzewko spelli, a to oznacza, ze jeden spell odblokowuje nastepny. Mhmmm to tak jakbys mial mini ue- mid ue- high ue, nie jest trudne prawda ?;) Ponadto kazdy spell ma polski opis, wiec z tym nie ma kompletnie problemu ;)
    Czytasz opis i wiesz czy ten spell sie przyda czy tez nie...

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Na RL wydaje mi się, że jest więcej spelli a jakoś nikogo to nie przeraża bo nie ma drzewek ; ) a drzewka są po to by ułatwić Wam dostęp do informacji oraz zapewnić jakiś system rozwoju.

Data rejestracji
    2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Klient pobralem na nowo itd, niby sie cos zainstalowalo, ami dalej nie dziala, wcale nie pokazuje sie juz klient, a na tym discordzie nie moge wysylac wiadomosci... ;(

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Cytuj Peres napisał Pokaż post
    Klient pobralem na nowo itd, niby sie cos zainstalowalo, ami dalej nie dziala, wcale nie pokazuje sie juz klient, a na tym discordzie nie moge wysylac wiadomosci... ;(
    Czemu nie możesz na discordzie wysłać wiadomości?
    http://www94.zippyshare.com/v/a7SCfkEs/file.html
    Ten powinien działać.

Zapraszam dalej na testy, serwer jest online cały czas (chyba, że był crash). Liczba online przez cały dzień nie spada poniżej 15 więc jak na betę nie jest źle ;)

Data rejestracji
    2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Juz wszystko dziala, discorda musialem aktywowac przez maila ;pp a client; wystarczylo dluzej poczekac na auto updaterze, ja go wylaczalem sam, bo myslalem ze skonczyl swoja prace. A wystarczylo wlasnie dluzej poczekac az sam sie wylaczy i dziala wszystko ;)

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania