Reklama
Strona 2 z 21 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 303

Temat: [BETA] Ranger's Arcani - CUSTOM RPG OTCLIENT

  1. #16

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Zgadza sie, gralem tam i grafika jest mega podciagnieta i pasuje do tych spelli ;p
    Co do samych spelli to na pierwszy rzut oka odstraszaja, bo az tyle ich jest, ale w praktyce wyglada to zupelnie inaczej, bo na samym poczatku jest dostep do tych spell podstawowych i z czasem je rozwijasz, z reszta jest to drzewko spelli, a to oznacza, ze jeden spell odblokowuje nastepny. Mhmmm to tak jakbys mial mini ue- mid ue- high ue, nie jest trudne prawda ?;) Ponadto kazdy spell ma polski opis, wiec z tym nie ma kompletnie problemu ;)
    Czytasz opis i wiesz czy ten spell sie przyda czy tez nie...

  2. #17
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Na RL wydaje mi się, że jest więcej spelli a jakoś nikogo to nie przeraża bo nie ma drzewek ; ) a drzewka są po to by ułatwić Wam dostęp do informacji oraz zapewnić jakiś system rozwoju.

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Klient pobralem na nowo itd, niby sie cos zainstalowalo, ami dalej nie dziala, wcale nie pokazuje sie juz klient, a na tym discordzie nie moge wysylac wiadomosci... ;(

  5. #19
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Peres napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Klient pobralem na nowo itd, niby sie cos zainstalowalo, ami dalej nie dziala, wcale nie pokazuje sie juz klient, a na tym discordzie nie moge wysylac wiadomosci... ;(
    Czemu nie możesz na discordzie wysłać wiadomości?
    http://www94.zippyshare.com/v/a7SCfkEs/file.html
    Ten powinien działać.

    Zapraszam dalej na testy, serwer jest online cały czas (chyba, że był crash). Liczba online przez cały dzień nie spada poniżej 15 więc jak na betę nie jest źle ;)

  6. #20

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Juz wszystko dziala, discorda musialem aktywowac przez maila ;pp a client; wystarczylo dluzej poczekac na auto updaterze, ja go wylaczalem sam, bo myslalem ze skonczyl swoja prace. A wystarczylo wlasnie dluzej poczekac az sam sie wylaczy i dziala wszystko ;)

  7. #21
    Avatar Avatar221
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kłodzko
    Wiek
    27
    Posty
    180
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pograłem troszkę jeszcze, udało się dobić 23 poziom Rangerem i zauważyłem jedną sprawę które można rozwinąć:
    -Wydaje mi się że odrobinę brakuje miejsc do expienia z otwartym terenem, większość expowisk jest w jaskiniach/wzgórzach i zazwyczaj na sam początek po wejjściu/ zejściu po schodach trzeba pokonać paru przeciwników "na klatę", co jest dosyć trudne biorąc pod uwagę że potwory mają zwiększony attack speed a ty nie masz tarczy. Rozumem że taki jest zamysł Rangera/ Archera natomiast to odrobinę utrudnia na początku.

    A reszta no mam świadomość że to cały czas budowana gra dlatego chyba nie ma co marudzić na jakiś drobnostki. Ktoś ogarnia może quest line na pod profesję, albo ma ochotę na wspólne zwiedzanie :D?

  8. #22
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Avatar221 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pograłem troszkę jeszcze, udało się dobić 23 poziom Rangerem i zauważyłem jedną sprawę które można rozwinąć:
    -Wydaje mi się że odrobinę brakuje miejsc do expienia z otwartym terenem, większość expowisk jest w jaskiniach/wzgórzach i zazwyczaj na sam początek po wejjściu/ zejściu po schodach trzeba pokonać paru przeciwników "na klatę", co jest dosyć trudne biorąc pod uwagę że potwory mają zwiększony attack speed a ty nie masz tarczy. Rozumem że taki jest zamysł Rangera/ Archera natomiast to odrobinę utrudnia na początku.

    A reszta no mam świadomość że to cały czas budowana gra dlatego chyba nie ma co marudzić na jakiś drobnostki. Ktoś ogarnia może quest line na pod profesję, albo ma ochotę na wspólne zwiedzanie :D?
    Pomoc przy quescie uzyskasz na pewno na discord.
    Co do expowisk, jest naprawde duzo otwartych terenow, glownie na poludnie, poludniowy zachod od glownego miasta. Trzeba troche pozwiedzac :)

  9. #23
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak tam? Które macie poziomy? Jakieś legendarki wydropiło?

    Jeśli będzie jakiś problem w grze to mój nick Kuzyn(gm), czasem gram na Kuzynnn(zwykły char).

    @Avatar221
    Napisz do mnie na discord.
    Ostatnio zmieniony przez Kuzyn : 24-05-2017, 12:57

  10. #24
    Avatar Avatar221
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kłodzko
    Wiek
    27
    Posty
    180
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    29 póki co bo niewiele czasu, legendarki nie poleciały niestety (mogą polecieć z każdego potwora?).

    Mam pytanie, zamotałem się i nie wziąłem ringa z łodzi na początku, jest jakaś opcja żeby pomóc z tym?

  11. #25
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Takie tam podglądanie małe ;)


    P.S. Trochę nas jest.
    18:09 Players online: Kuzyn [40], Kraksa [14], Baki [9], Iconson [14], Redrum [19], Unix Hunter [72], Shiros [35], Obi [43], Toniubas [27], Donger [29], Jan [25], Lilpony [31], Necrofart [49], Flame King [26], Cassandra [82], Sesulec [92], Pappa Baloo [97], Shawnty [58], PEMUSKI [100], Miidday [20], Naer [153], Stix [14], Xemos [105], Piwo [135], News Archive [20], BlindPhantom [58], Piechtolot [15].

  12. #26
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Już niedługo wchodzi kolejna aktualizacja, nowe zadania (w tym fabularne), kilka usprawnień i kolejne poprawki. Standardowo zapraszam do gry, testy cały czas trwają, zawsze jest ktoś online kogo możecie spytać o pomoc.

  13. #27

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    238
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Clienta juz pobrałem ale gdzie założę konto?

  14. #28
    Avatar Avatar221
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kłodzko
    Wiek
    27
    Posty
    180
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Duzy Dzieciak ;

    Lewy górny róg. Tam w Cliencie możesz założyć konto.

  15. #29

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Standardowe pytanie: Świat jest PvP czy non-PvP? Jeżeli to pierwsze to czym(ś) się różni mechanizm zabijania innych graczy?

  16. #30
    Avatar Avatar221
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kłodzko
    Wiek
    27
    Posty
    180
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    PVP zdecydowanie, natomiast nie polecam podchodzić do Rangers Arcani jako Tibii w kwesti PVP, raczej polecam uznać to za oddzielny MMORPG.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [CUSTOM] Wasz ulubiony - Ranger's Arcani PVP ⭐
    Przez Kuzyn w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 27-01-2022, 15:47
  2. [PVP/NPVP][CUSTOM] Ranger's Arcani 25.03.2021 PVP
    Przez Oskar1121 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 03-04-2021, 23:55
  3. Ranger's Arcani - pisarze poszukiwani!
    Przez PicWick w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-06-2015, 14:01
  4. [WŁASNY] Ranger's Arcani "RPG" - 2012
    Przez Kuzyn w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 28-07-2012, 23:02
  5. Ranger's Arcani - Wideo
    Przez Kuzyn w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 29-02-2012, 20:12

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •