Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Jaki obrać plan na rozwój ??

  1. #16

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Tak to jest jak rodzice na sile wysłali syna na studia. Kierunek się nje podoba, nie wie co chce robić. Mam znajomego który wtopił 35 tysiecy w studiowanie i życie poza miastem a jest na 2 roku. Jak się nie podoba to rzuc i zacznij robotę póki jest czas

  2. #17
    Avatar boner_james_boner
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    57
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    takto jedyne co to najszybciej chyba isc do mcdonalda popracowac rok dostac kurs kierowniczy, popracowac , miec doswiadczenie, zmienic prace na lepsza.
    W Warszawie tak jest, że po drugiej stronie ulicy gdzie jest wydział zarządzania UW jest od razu mcdonald, żeby mogli się napatrzeć na przyszłą pracę xDD

    A tak serio, to myślę, że bezrobotnych jest tyle po zarządzaniu (ale i ogólnie problem dotyczy wielu kierunków) nie dlatego, że to jakieś słabe studia, tylko dlatego, że się bez sensu przyjmuje zbyt wiele osób i to jeszcze w chuj nieogarniętych, a potem przepuszcza na warunkach, żeby się kasa zgadzała i ostatecznie dostają dyplom nic nie umiejąc. Jak jesteś w czymś dobry, to znajdziesz pracę albo praca Ciebie, a jak idziesz na studia po papierek, to równie dobrze możesz iść od razu do pracy, bo stracisz tylko parę lat i (jak jesteś na płatnych) kupę kasy.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dlatego studia powinny być płatne. A nie idzie jeden z drugim, opierdalaja się i piwko piją za kasę rodziców a potem mcdonald a kasa z podatków idzie olbrzymia.

    Bylem na budowie maszyn na politechnice i po 3 msc zrezygnowałem. To nie było dla mnie.

    Teraz robie zarządzanie zaocznie i raz ze wiele aspektów przydaje mi się w pracy bo to takie zarządzanie łamane przez finanse a dwa ze spoko ludzie bo to całkiem inny poziom jak ktoś zapierdala na tygodniu żeby móc się pouczyć na weekendzie.

    A co do rozwoju to znajdź to co chcesz robić, czytaj książki, oglądaj filmy, poznawaj ludzi. Znajomości bardziej Ci się przydadzą niż papierek.

  5. #19
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlatego studia powinny być płatne.
    Zdecydowanie nie
    Po prostu powinno być mniej miejsc na większości kierunków

  6. #20

    Data rejestracji
    2016
    Wiek
    30
    Posty
    46
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlatego studia powinny być płatne. A nie idzie jeden z drugim, opierdalaja się i piwko piją za kasę rodziców a potem mcdonald a kasa z podatków idzie olbrzymia.

    Bylem na budowie maszyn na politechnice i po 3 msc zrezygnowałem. To nie było dla mnie.

    Teraz robie zarządzanie zaocznie i raz ze wiele aspektów przydaje mi się w pracy bo to takie zarządzanie łamane przez finanse a dwa ze spoko ludzie bo to całkiem inny poziom jak ktoś zapierdala na tygodniu żeby móc się pouczyć na weekendzie.

    A co do rozwoju to znajdź to co chcesz robić, czytaj książki, oglądaj filmy, poznawaj ludzi. Znajomości bardziej Ci się przydadzą niż papierek.
    co z tego, że jeden z drugim pije sobie piwko za kasę rodziców, skoro ten jeden z drugim albo się ogarnie albo wyleci z uczelni po 3 semestrach? Na moim kierunku na początku było około 400 osób, a inżyniera zrobiło może 150. Na dobre studia powinno być mniej miejsc.

  7. #21
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zdecydowanie nie
    Po prostu powinno być mniej miejsc na większości kierunków
    mysle, ze mix platnych studiow + mniejszej ilosci miejsc jest najbardziej rozsadnym systemem. w uk oplata za studia to 10 kola (funtow) rocznie i na ambitniejsze kierunki bardzo ciezko sie dostac (no chyba, ze na jakims chujowym uniwerku niewiadomo gdzie) i papierek rzeczywiscie ma znaczenie, co wiem z autopsji, bo tez zatrudniam paru anglikow.
    co prawda lacznie ok. 65,000 funtow jest zdecydowanie zbyt duzym kosztem edukacji (anglia ma najdrozsze studia na swiecie), ale na pewno wplywa to pozytywnie na motywacje studentow, wiec pozniej sila robocza po wyzszej szkole rzeczywiscie ma jakies umiejetnosci zwiazane z ich kwalifikacjami. przeciez na chuj mi pan inz. po politechnice wroclawskiej skoro jego najwieksza specjalnosc to znajomosc polskiego alkoholu xD
    Ostatnio zmieniony przez Grimekk : 19-05-2017, 14:38

  8. #22
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mysle, ze mix platnych studiow + mniejszej ilosci miejsc jest najbardziej rozsadnym systemem. w uk oplata za studia to 10 kola (funtow) rocznie i na ambitniejsze kierunki bardzo ciezko sie dostac (no chyba, ze na jakims chujowym uniwerku niewiadomo gdzie) i papierek rzeczywiscie ma znaczenie, co wiem z autopsji, bo tez zatrudniam paru anglikow.
    co prawda lacznie ok. 65,000 funtow jest zdecydowanie zbyt duzym kosztem edukacji (anglia ma najdrozsze studia na swiecie), ale na pewno wplywa to pozytywnie na motywacje studentow, wiec pozniej sila robocza po wyzszej szkole rzeczywiscie ma jakies umiejetnosci zwiazane z ich kwalifikacjami. przeciez na chuj mi pan inz. po politechnice wroclawskiej skoro jego najwieksza specjalnosc to znajomosc polskiego alkoholu xD
    Ja jestem przeciw płatnym studiom bo widzę po swoim przypadku - jakbym się nie dostał na dzienne, to na płatne zwyczajnie nie byłoby mnie stać (18k/semestr). I w takiej sytuacji byłoby bardzo dużo innych studentów, co prowadziłoby do tego że droższe kierunki są zajęte przez ciągle jedną i tą samą grupę ludzi (dorośli wysylaja swoje dzieci na to samo itp.), a zdolniejsze osoby wywodzące się z mniej zamożnych rodzin miałyby mniej szans na wykorzystanie swoich możliwości

  9. #23
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,687
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez na chuj mi pan inz. po politechnice wroclawskiej skoro jego najwieksza specjalnosc to znajomosc polskiego alkoholu xD
    no XD widać świetnie obyty jesteś, prawda jest taka, że jeżeli nie marzymy o pracy w nasa czy f1 to możemy skończyć sobie jakąkolwiek politechnike. nie mając iq doniczki to robote dostaniemy wszędzie, więc jebanie o to która uczelnia jest lepsza przez losowych piotrków którzy skończą w kopro to najmroczniejsza czesc internetu.

    moim skromnym zdaniem system jest dobry i nie potrzeba zadnych rewolucji. nigdzie nie jest napisane, ze wraz z otrzymaniem wyzszego wyksztalcenia praca czeka wszedzie i kazdego. a, ze najwiekszy bol maja studenci gowno uczelni bo obiecano gory zlota to inna brocha. teraz uczelnie wyzsze to biznes.

  10. #24
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    zgaduje ze jestes pan inz. po politechnice wroclawskiej z ogromna wiedza nt. polskiego alkoholu i kolkiem w dupie od myslenia, ze wszyscy wokol to biedaki z iq doniczki, a ty szufladka na szczycie ludzkiej inteligencji??

  11. #25
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jestem przeciw płatnym studiom bo widzę po swoim przypadku - jakbym się nie dostał na dzienne, to na płatne zwyczajnie nie byłoby mnie stać (18k/semestr). I w takiej sytuacji byłoby bardzo dużo innych studentów, co prowadziłoby do tego że droższe kierunki są zajęte przez ciągle jedną i tą samą grupę ludzi (dorośli wysylaja swoje dzieci na to samo itp.), a zdolniejsze osoby wywodzące się z mniej zamożnych rodzin miałyby mniej szans na wykorzystanie swoich możliwości
    W uk panstwo daje ci kredyt ktory potem splacasz jak dostaniesz prace, takze finanse to nie problem jesli by to bylo sensownie zorganizowane tak jak w uk
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  12. #26
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,687
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zgaduje ze jestes pan inz. po politechnice wroclawskiej z ogromna wiedza nt. polskiego alkoholu i kolkiem w dupie od myslenia, ze wszyscy wokol to biedaki z iq doniczki, a ty szufladka na szczycie ludzkiej inteligencji??
    to ty zaszufladkowales ludzi, nie ja

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Business i rozwój osobisty - literatura
    Przez djmikser w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-09-2012, 23:10
  2. Rozwój Tibii
    Przez Rookmaster w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 02-08-2012, 19:55
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 05-05-2012, 16:35
  4. Rozwój Postaci
    Przez rec88 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 12-10-2010, 20:00
  5. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 14-02-2009, 17:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •