Reklama
Strona 6 z 6 PierwszaPierwsza ... 456
Pokazuje wyniki od 76 do 84 z 84

Temat: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

  1. #76

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    396
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj czaja152 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Komputer może i tak ale ots jak widać nie, to już nie ta vestia, 400/500 online - MC ( 4 mc zalicza na otsservlist ) = jakieś 200/250~~ żywego typa, tak wiec no coś musicie zmienic bo to juz druga lub trzecia edycja na ktorej nic sie nie dzieje, wroca kolejki bedzie vestia.
    Powodzenia Gumiok bo otsik fajny tylko jak widać już nie na te czasy.
    No nie wiem komu się chce grać ciągle na tym samym, tibia może i nie upada ale otsy tak.

  2. #77
    Avatar Gumiok
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    62
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj czaja152 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Komputer może i tak ale Twój jak widać nie, to już nie ta vestia, 400/500 online - MC ( 4 mc zalicza na otsservlist ) = jakieś 200/250~~ żywego typa, tak wiec no coś musicie zmienic bo to juz druga lub trzecia edycja na ktorej nic sie nie dzieje, wroca kolejki bedzie vestia.
    Powodzenia Gumiok bo otsik fajny tylko jak widać już nie na te czasy no i nie ma nic nowego, to samo klepane od x czasu, a to, że dodasz jakąś małą pierdółkę nic nie zmienia ;/
    Małe pierdółki? Na tej edycji:
    -> nowy NPC Łowca
    -> rozbudowany fozen event
    -> regeneracja staminy w pz
    -> 9 nowych expowisk
    -> bonusy za osiągnięcia
    -> lekka przebudowa enchantów + możliwość łatwiejszego zdobywania w grze
    -> nowe itemy
    -> luxury item box, który daje szansę na zdobycie niektórych rare itemów

    O poprzednich nawet nie będę wspominał, bo jak widać wprowadzanie AI bossów, rozbudowanych questów czy systemów nie ma sensu.

    Jeśli chodzi o liczbę osób online, to jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają te osoby, które nie mają na ten temat zielonego pojęcia. Mam dostęp do statystyk i w tej chwili mogę sobie sprawdzić, że na 800 graczy jest ~650 unikalnych.
    Jeśli uważasz, że to nadal słaby wynik, to polecam przeczytać cały ten temat. Trochę czytania jest, ale warto, bo wyjaśniam tam ważnych wiele kwestii, również tych dotyczących liczności tibijczyków :-)

  3. Reklama
  4. #78
    Avatar Prawdziwynrtn
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    162
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    co do tych czarnoskórych dzieci tańczących to to jest do kupna na jednej z stron
    płacisz bodajże 5 dolarków i wypisują co chcesz i tańczą do tego i dostajesz filmik
    nic nowego

    a co do serwera to polecam


    a i to nie tibia upada tylko otsy xD

    tibia ma się dobrze i będzie mieć jeszcze lepiej

  5. #79
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    "Wszelkie nadużywanie MC (używanie 4 lub więcej postaci z tym samym IP w celu np. wyczyszczenia expowiska, zabicia danego gracza) będzie karane banami na postacie.
    Ponadto wszelkie próby omijania tego (np. używanie VPNów) będą karane banami.
    Publiczne rozsyłanie adresów IP innych graczy będzie karane banami. " - Sprawdziłem i to nie śmiga. 12 charow 900-1100 lvle bezkarnie zabijam kogo chce. Do tego nie tylko ja tak robię. Gostek jawnie przyznaje się do zabijania na np 10 czy też 7 mc i do dziś bana ani ja, ani on.

    Co do poprzedniego posta patrząc wtedy na online była to liczba około 500 w tamtym czasie i godzinie więc podzieliłem sobie to ja 4 bo na tyle Mc pozwala otsservlist i wynik jest prosty. Nigdzie nie napisałem, że tak jest 100% tylko takie moje zdanie, być może nie każdy ma 4 MC ale większą część osób ma 4 MC i więcej czego sprawdzić nie jesteś w stanie tak samo jak banowac za zabijanie na MC. Z tymi "pierdolami" masz rację trochę przesadziłem i szacun w końcu za regen staminy z poziomu PZ. Oczywiście otsa polecam ale to MC to przesada, sam sobie udowodniłem, że tak naprawdę odpalasz tyle MC na ile komputer Ci pozwala.
    Jedyne co hejtuje to MC. Ten post nie ma na celu wywołać gówno burzy i nic do Ciebie Gumiok nie mam, ale fakty są takie, że MC POWER i tyle, nawet kumple przysiad zrobili, jedynie jakiś oddział postawił opór i mnie wyjebali do zera co nadal nie zmienia faktu, że odpalam ile chce charow i gosteczeki wychodzą z servera. Musicie znaleźć na to sposób.
    Swoją drogą kiedyś na jakimś war Servie był zablokowany CL tzw combo leader - mógłbyś o tym pomyśleć.

    "Ponadto wszelkie próby omijania tego (np. używanie VPNów) będą karane banami."


    Przykład:
    Odpalam 3mc na swoim laptopie + internet z domu, biorę laptop dziewczyny odpalam kolejne trzy a internet udostępniam z telefonu i już bezkarnie zabijam wszystko co się rusza. Łamie regulamin bez bana i nawet sprawdzajac IP np będzie miasto domowego np bedzie Łódź a z fona Warszawa.
    Koniec końców zabijam na 6mc jedną osobą i nie macie jak tego sprawdzić. Więc gówno nie zakaz MC jest.

    Zabijam na waszym otsie na 12mckach i nie mam bana.
    Wszedłem specjalnie na vestie żeby obalić wasz system anty MC i to, że nie reagujecie.
    Poznałem również innych graczy którzy z palcem w pupie omijają limit.

    W dzisiejszych czasach każdy ma internet w telefonie i domowy, oraz co najmniej 2 komputery.
    Ostatnio zmieniony przez czaja152 : 16-01-2019, 12:33
    http://bbot.bmega.net/signup-84996.html

    Cytuj trytonhrb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i nie problem ale nie którzy mają stałe adresy ip ale nazwy Routera nie zmienisz.. z resztą brak słów

  6. #80
    Avatar Gumiok
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    62
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj czaja152 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "Wszelkie nadużywanie MC (używanie 4 lub więcej postaci z tym samym IP w celu np. wyczyszczenia expowiska, zabicia danego gracza) będzie karane banami na postacie.
    Ponadto wszelkie próby omijania tego (np. używanie VPNów) będą karane banami.
    Publiczne rozsyłanie adresów IP innych graczy będzie karane banami. " - Sprawdziłem i to nie śmiga. 12 charow 900-1100 lvle bezkarnie zabijam kogo chce. Do tego nie tylko ja tak robię. Gostek jawnie przyznaje się do zabijania na np 10 czy też 7 mc i do dziś bana ani ja, ani on.

    Co do poprzedniego posta patrząc wtedy na online była to liczba około 500 w tamtym czasie i godzinie więc podzieliłem sobie to ja 4 bo na tyle Mc pozwala otsservlist i wynik jest prosty. Nigdzie nie napisałem, że tak jest 100% tylko takie moje zdanie, być może nie każdy ma 4 MC ale większą część osób ma 4 MC i więcej czego sprawdzić nie jesteś w stanie tak samo jak banowac za zabijanie na MC. Z tymi "pierdolami" masz rację trochę przesadziłem i szacun w końcu za regen staminy z poziomu PZ. Oczywiście otsa polecam ale to MC to przesada, sam sobie udowodniłem, że tak naprawdę odpalasz tyle MC na ile komputer Ci pozwala.
    Jedyne co hejtuje to MC. Ten post nie ma na celu wywołać gówno burzy i nic do Ciebie Gumiok nie mam, ale fakty są takie, że MC POWER i tyle, nawet kumple przysiad zrobili, jedynie jakiś oddział postawił opór i mnie wyjebali do zera co nadal nie zmienia faktu, że odpalam ile chce charow i gosteczeki wychodzą z servera. Musicie znaleźć na to sposób.
    Swoją drogą kiedyś na jakimś war Servie był zablokowany CL tzw combo leader - mógłbyś o tym pomyśleć.

    "Ponadto wszelkie próby omijania tego (np. używanie VPNów) będą karane banami."


    Przykład:
    Odpalam 3mc na swoim laptopie + internet z domu, biorę laptop dziewczyny odpalam kolejne trzy a internet udostępniam z telefonu i już bezkarnie zabijam wszystko co się rusza. Łamie regulamin bez bana i nawet sprawdzajac IP np będzie miasto domowego np bedzie Łódź a z fona Warszawa.
    Koniec końców zabijam na 6mc jedną osobą i nie macie jak tego sprawdzić. Więc gówno nie zakaz MC jest.

    Zabijam na waszym otsie na 12mckach i nie mam bana.
    Wszedłem specjalnie na vestie żeby obalić wasz system anty MC i to, że nie reagujecie.
    Poznałem również innych graczy którzy z palcem w pupie omijają limit.

    W dzisiejszych czasach każdy ma internet w telefonie i domowy, oraz co najmniej 2 komputery.

    Zgodnie z regulaminem do pk można używać maksymalnie 3 postaci, jeśli użyjesz więcej, to wykrywa Cię autoban i w chwili zabicia innego gracza wszystkie mcki automatycznie dostają kicka i bana.

    Wiadomo, że system nie wykryje vpna, tak samo jest na wszystkich otsach, hexerach, hexanach czy brazylijskich forterach. Jeśli opracujesz system połączony z wróżeniem z fusów po kawie, to napisz pw, to na pewno w 100% wyeliminuje nadużywanie vpnów.
    Nie jestem alfą i omegą, żeby 24/7 jednocześnie patrzyć na każdego gracza czy przypadkiem nie zabija kogoś używając vpna, więc jak już można się domyślić ktoś musi mi to zgłosić, jeśli tego nie zrobi, to nie zareaguję, bo nie wiem o łamaniu regulaminu. Normalne?

    Żeby zareagować w takiej sytuacji ktoś po zgonie powinien natychmiast napisać na ctrl+R nick chociaż jednej postaci, która łamie regulamin. Wtedy ja lub ktoś inny z administracji od razu może sprawdzić lokalizację IP, zachowanie postaci i stwierdzić czy to 2 kolegów, czy typowe mcki na vpnie.
    Na poprzedniej edycji było około ~350 automatycznych banów za nadużywanie mc i ~15 za nadużywanie vpna. Wiadomo, że większość pkowania na więcej niż 3mc wynika z nieświadomości graczy, stąd ta różnica, co nie zmienia faktu, że część osób na vpnach gra sobie nawet teraz.

    Dziwisz się, że nie dostałeś bana? Widocznie nikt Cię nie zgłosił, a mi nie udało się wywróżyć Twojego nicku, ot masz wyjaśnienie :-)

  7. #81
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Gumiok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgodnie z regulaminem do pk można używać maksymalnie 3 postaci, jeśli użyjesz więcej, to wykrywa Cię autoban i w chwili zabicia innego gracza wszystkie mcki automatycznie dostają kicka i bana.

    Wiadomo, że system nie wykryje vpna, tak samo jest na wszystkich otsach, hexerach, hexanach czy brazylijskich forterach. Jeśli opracujesz system połączony z wróżeniem z fusów po kawie, to napisz pw, to na pewno w 100% wyeliminuje nadużywanie vpnów.
    Nie jestem alfą i omegą, żeby 24/7 jednocześnie patrzyć na każdego gracza czy przypadkiem nie zabija kogoś używając vpna, więc jak już można się domyślić ktoś musi mi to zgłosić, jeśli tego nie zrobi, to nie zareaguję, bo nie wiem o łamaniu regulaminu. Normalne?

    Żeby zareagować w takiej sytuacji ktoś po zgonie powinien natychmiast napisać na ctrl+R nick chociaż jednej postaci, która łamie regulamin. Wtedy ja lub ktoś inny z administracji od razu może sprawdzić lokalizację IP, zachowanie postaci i stwierdzić czy to 2 kolegów, czy typowe mcki na vpnie.
    Na poprzedniej edycji było około ~350 automatycznych banów za nadużywanie mc i ~15 za nadużywanie vpna. Wiadomo, że większość pkowania na więcej niż 3mc wynika z nieświadomości graczy, stąd ta różnica, co nie zmienia faktu, że część osób na vpnach gra sobie nawet teraz.

    Dziwisz się, że nie dostałeś bana? Widocznie nikt Cię nie zgłosił, a mi nie udało się wywróżyć Twojego nicku, ot masz wyjaśnienie :-)
    Cytuj Gumiok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgodnie z regulaminem do pk można używać maksymalnie 3 postaci, jeśli użyjesz więcej, to wykrywa Cię autoban i w chwili zabicia innego gracza wszystkie mcki automatycznie dostają kicka i bana.

    Wiadomo, że system nie wykryje vpna, tak samo jest na wszystkich otsach, hexerach, hexanach czy brazylijskich forterach. Jeśli opracujesz system połączony z wróżeniem z fusów po kawie, to napisz pw, to na pewno w 100% wyeliminuje nadużywanie vpnów.
    Nie jestem alfą i omegą, żeby 24/7 jednocześnie patrzyć na każdego gracza czy przypadkiem nie zabija kogoś używając vpna, więc jak już można się domyślić ktoś musi mi to zgłosić, jeśli tego nie zrobi, to nie zareaguję, bo nie wiem o łamaniu regulaminu. Normalne?

    Żeby zareagować w takiej sytuacji ktoś po zgonie powinien natychmiast napisać na ctrl+R nick chociaż jednej postaci, która łamie regulamin. Wtedy ja lub ktoś inny z administracji od razu może sprawdzić lokalizację IP, zachowanie postaci i stwierdzić czy to 2 kolegów, czy typowe mcki na vpnie.
    Na poprzedniej edycji było około ~350 automatycznych banów za nadużywanie mc i ~15 za nadużywanie vpna. Wiadomo, że większość pkowania na więcej niż 3mc wynika z nieświadomości graczy, stąd ta różnica, co nie zmienia faktu, że część osób na vpnach gra sobie nawet teraz.

    Dziwisz się, że nie dostałeś bana? Widocznie nikt Cię nie zgłosił, a mi nie udało się wywróżyć Twojego nicku, ot masz wyjaśnienie :-)
    Co ma do czegokolwiek lokalizacja graczy? Jak pisalem wyzej. Odpalam 3 mc z domowego neta + kolejne 3 drugi laptop + internet z telefonu. Co Ci daje taka lokalizacja? Jak udowodnisz czy to ja? czy moze ja z kolegą? a moze ja z daxinem na mc? a moze to babka gienia z wujem Henrykiem?
    Hexera za czasow makalele byla ostro pilnowana i tacy ludzie odrazu byli na dozywotniej banicji, przykladem są gowna z pushejro :D a tutaj jest full bezkarnosc. Nie ja tutaj mam byc od skryptow i vpnow tylko TY. Nie ja mam wglad do IP tylko TY.
    DA SIE ZABLOKOWAC VPNA wiec o czym rozmawiamy? Tak więc niczego nie zamieciesz pod dywan. DA SIE? DA. Takie informacje otrzymałem od 3 niezależnych osób które prowadziły / prowadzą OTS. ( nie, to nie te ktore maja 15 online ) :D
    Teraz najlepsze: Po rozmowie z paroma osobami ( tymi normalnymi a nie ' Twoja stara zapierdala ' ) dowiedzialem się, że na raporty w tej sprawie odpowiadasz, że to nie MC XD dla przykladu poprosilem kogos aby zglosil mnie no i bana nie mam a bezkarnie 12 mc :D Jest o czym dalej dyskutować czy już wszystko wyjaśnione?
    Jak bedziesz miał jakąś argumentacje to zapraszam do rozmowy.
    Ostatnio zmieniony przez czaja152 : 30-01-2019, 10:39
    http://bbot.bmega.net/signup-84996.html

    Cytuj trytonhrb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i nie problem ale nie którzy mają stałe adresy ip ale nazwy Routera nie zmienisz.. z resztą brak słów

  8. #82
    Avatar Gumiok
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    62
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj czaja152 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co ma do czegokolwiek lokalizacja graczy? Jak pisalem wyzej. Odpalam 3 mc z domowego neta + kolejne 3 drugi laptop + internet z telefonu. Co Ci daje taka lokalizacja?
    Cytuj czaja152 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    DA SIE ZABLOKOWAC VPNA wiec o czym rozmawiamy?
    No właśnie, zastanowiłeś się o czym piszesz?

  9. #83
    Avatar Gumiok
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    62
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Kto tak spędzi dzisiejszy wieczór? :-)

  10. #84

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Koszyk ze święconką w Wielki Czwartek?
    Ty jesteś normalny?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.60] [PL/ENG] PrestizOTS Best Evo 4FUN Start 14.04.2018
    Przez deva w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 17-04-2018, 19:51
  2. Waypointy Vestia
    Przez Mega Filip w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-08-2015, 16:11
  3. [8.6] Vestia.pl
    Przez Asc w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 474
    Ostatni post: 16-02-2015, 11:34
  4. Vestia.pl
    Przez Kapec29 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-01-2014, 11:08
  5. ~~ Jawoor & Viajpi from Vestia.pl ~~
    Przez Jawoor w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 06-04-2013, 21:28

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •