Reklama
Strona 9 z 9 PierwszaPierwsza ... 789
Pokazuje wyniki od 81 do 84 z 84

Temat: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

  1. #81
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Gumiok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgodnie z regulaminem do pk można używać maksymalnie 3 postaci, jeśli użyjesz więcej, to wykrywa Cię autoban i w chwili zabicia innego gracza wszystkie mcki automatycznie dostają kicka i bana.

    Wiadomo, że system nie wykryje vpna, tak samo jest na wszystkich otsach, hexerach, hexanach czy brazylijskich forterach. Jeśli opracujesz system połączony z wróżeniem z fusów po kawie, to napisz pw, to na pewno w 100% wyeliminuje nadużywanie vpnów.
    Nie jestem alfą i omegą, żeby 24/7 jednocześnie patrzyć na każdego gracza czy przypadkiem nie zabija kogoś używając vpna, więc jak już można się domyślić ktoś musi mi to zgłosić, jeśli tego nie zrobi, to nie zareaguję, bo nie wiem o łamaniu regulaminu. Normalne?

    Żeby zareagować w takiej sytuacji ktoś po zgonie powinien natychmiast napisać na ctrl+R nick chociaż jednej postaci, która łamie regulamin. Wtedy ja lub ktoś inny z administracji od razu może sprawdzić lokalizację IP, zachowanie postaci i stwierdzić czy to 2 kolegów, czy typowe mcki na vpnie.
    Na poprzedniej edycji było około ~350 automatycznych banów za nadużywanie mc i ~15 za nadużywanie vpna. Wiadomo, że większość pkowania na więcej niż 3mc wynika z nieświadomości graczy, stąd ta różnica, co nie zmienia faktu, że część osób na vpnach gra sobie nawet teraz.

    Dziwisz się, że nie dostałeś bana? Widocznie nikt Cię nie zgłosił, a mi nie udało się wywróżyć Twojego nicku, ot masz wyjaśnienie :-)
    Cytuj Gumiok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgodnie z regulaminem do pk można używać maksymalnie 3 postaci, jeśli użyjesz więcej, to wykrywa Cię autoban i w chwili zabicia innego gracza wszystkie mcki automatycznie dostają kicka i bana.

    Wiadomo, że system nie wykryje vpna, tak samo jest na wszystkich otsach, hexerach, hexanach czy brazylijskich forterach. Jeśli opracujesz system połączony z wróżeniem z fusów po kawie, to napisz pw, to na pewno w 100% wyeliminuje nadużywanie vpnów.
    Nie jestem alfą i omegą, żeby 24/7 jednocześnie patrzyć na każdego gracza czy przypadkiem nie zabija kogoś używając vpna, więc jak już można się domyślić ktoś musi mi to zgłosić, jeśli tego nie zrobi, to nie zareaguję, bo nie wiem o łamaniu regulaminu. Normalne?

    Żeby zareagować w takiej sytuacji ktoś po zgonie powinien natychmiast napisać na ctrl+R nick chociaż jednej postaci, która łamie regulamin. Wtedy ja lub ktoś inny z administracji od razu może sprawdzić lokalizację IP, zachowanie postaci i stwierdzić czy to 2 kolegów, czy typowe mcki na vpnie.
    Na poprzedniej edycji było około ~350 automatycznych banów za nadużywanie mc i ~15 za nadużywanie vpna. Wiadomo, że większość pkowania na więcej niż 3mc wynika z nieświadomości graczy, stąd ta różnica, co nie zmienia faktu, że część osób na vpnach gra sobie nawet teraz.

    Dziwisz się, że nie dostałeś bana? Widocznie nikt Cię nie zgłosił, a mi nie udało się wywróżyć Twojego nicku, ot masz wyjaśnienie :-)
    Co ma do czegokolwiek lokalizacja graczy? Jak pisalem wyzej. Odpalam 3 mc z domowego neta + kolejne 3 drugi laptop + internet z telefonu. Co Ci daje taka lokalizacja? Jak udowodnisz czy to ja? czy moze ja z kolegą? a moze ja z daxinem na mc? a moze to babka gienia z wujem Henrykiem?
    Hexera za czasow makalele byla ostro pilnowana i tacy ludzie odrazu byli na dozywotniej banicji, przykladem są gowna z pushejro :D a tutaj jest full bezkarnosc. Nie ja tutaj mam byc od skryptow i vpnow tylko TY. Nie ja mam wglad do IP tylko TY.
    DA SIE ZABLOKOWAC VPNA wiec o czym rozmawiamy? Tak więc niczego nie zamieciesz pod dywan. DA SIE? DA. Takie informacje otrzymałem od 3 niezależnych osób które prowadziły / prowadzą OTS. ( nie, to nie te ktore maja 15 online ) :D
    Teraz najlepsze: Po rozmowie z paroma osobami ( tymi normalnymi a nie ' Twoja stara zapierdala ' ) dowiedzialem się, że na raporty w tej sprawie odpowiadasz, że to nie MC XD dla przykladu poprosilem kogos aby zglosil mnie no i bana nie mam a bezkarnie 12 mc :D Jest o czym dalej dyskutować czy już wszystko wyjaśnione?
    Jak bedziesz miał jakąś argumentacje to zapraszam do rozmowy.
    Ostatnio zmieniony przez czaja152 : 30-01-2019, 10:39
    http://bbot.bmega.net/signup-84996.html

    Cytuj trytonhrb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i nie problem ale nie którzy mają stałe adresy ip ale nazwy Routera nie zmienisz.. z resztą brak słów

  2. #82
    Avatar Gumiok
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    62
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj czaja152 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co ma do czegokolwiek lokalizacja graczy? Jak pisalem wyzej. Odpalam 3 mc z domowego neta + kolejne 3 drugi laptop + internet z telefonu. Co Ci daje taka lokalizacja?
    Cytuj czaja152 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    DA SIE ZABLOKOWAC VPNA wiec o czym rozmawiamy?
    No właśnie, zastanowiłeś się o czym piszesz?

  3. Reklama
  4. #83
    Avatar Gumiok
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    62
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Kto tak spędzi dzisiejszy wieczór? :-)

  5. #84

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Koszyk ze święconką w Wielki Czwartek?
    Ty jesteś normalny?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.60] [PL/ENG] PrestizOTS Best Evo 4FUN Start 14.04.2018
    Przez deva w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 17-04-2018, 19:51
  2. Waypointy Vestia
    Przez Mega Filip w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-08-2015, 16:11
  3. [8.6] Vestia.pl
    Przez Asc w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 474
    Ostatni post: 16-02-2015, 11:34
  4. Vestia.pl
    Przez Kapec29 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-01-2014, 11:08
  5. ~~ Jawoor & Viajpi from Vestia.pl ~~
    Przez Jawoor w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 06-04-2013, 21:28

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •