Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: POMOC w oględzinach samochodu!

  1. #1
    Mexeminor

    Domyślny POMOC w oględzinach samochodu!

    A więc moi mili torgowicze postanowiłem założyć osobny temat. Moje propozycje ginęły w odmętach dwóch głównych tematów tego działu i pewnie większość potencjalnie zainteresowanych nie mogła ich przeczytać.

    Sprawa wygląda następująco:

    Chętnie pomogę w oględzinach samochodu bądź pojadę go oglądać sam dla kogoś, kto po prostu ma bardzo daleko i nie chce jechać na darmo. W ramach takiej usługi dostaniecie:
    -dokładny pomiar grubości lakieru na całym aucie, centymetr po centymetrze,
    -zdjęcia istotnych miejsc, np. takich, gdzie jest rdza, większe rysy, uszkodzenia itd.,
    -moje wyczerpujące odczucia co do konkretnego samochodu, tj. z jazdy, pracy silnika, zawieszenia, hamulców itd.,
    -raport na temat historii podanej przez właściciela i ewentualne dokumenty + moje spostrzeżenia na ten temat, tj. czy uważam, że to się trzyma kupy, czy może ni cholery i należy odpuścić.

    Nie jestem w stanie zapewnić setek zdjęć, dokładnych danych co do przebiegu, precyzyjnego określenia stanu technicznego (jedyne co, to mogę podjechać na stację kontroli pojazdów). Sądzę jednak, że dla kogoś, kto ma zrobić kilkaset kilometrów, aby zobaczyć auto i się rozczarować, dane ode mnie w zupełności wystarczą.

    Teraz najważniejsze:

    Maksymalnie w promieniu 50 km od miasta Tychy (woj. śląskie). Dalej nie jeżdżę, bo to zbyt dużo czasu i pieniędzy.
    Datek za taką usługę będzie obliczany indywidualnie, ale będę sobie liczył tylko za paliwo, ewentualną stację diagnostyczną (czasem darmowe, czasem ~20-30 zł). Biorąc pod uwagę ile liczą sobie takie AutoTesto itp., to u mnie będzie jak za darmo, z tą tylko różnicą, że będziecie mieli mniej fotek i zawsze będziecie mogli mi zawracać dupę, a nie tak jak tam, że dostaniesz raport i radź se sam.

    Zgłoszenia piszcie w temacie. Dajcie link do ogłoszenia, skąd jesteście i czego byście ode mnie chcieli. Potem przeniesiemy się na PW.

    Serdecznie zapraszam! Jakby były jakieś wątpliwości, to proszę o PW.

  2. #2
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    To ja tylko powiem od siebie, że polecam tego zawodnika. Wiedzę ma rozległą i co najważniejsze jest bardzo pomocny i uczciwy ;]


    Also uważam, że powinno się ten temat przykleić.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 23-02-2017, 19:40
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Potrzebować nie będę, ale rzucam zielone, bo inicjatywa przednia dobry człowieku.

  5. #4
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Moim zdaniem, ogarnięty user tak czy siak powinien dać datek od siebie nawet jeżeli Mex o to się nie domaga. Super sprawa, polecam gościa bo zna się na rzeczy

  6. #5
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Propsy qmplu za to. Ja nadal kibicuję tobie w pewnej kwestii, może @spleen zrozumie że zasługujesz na to jak mało kto

  7. #6
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Gdybyś się ujawnił kumplu pół roku temu chętnie bym skorzystał.
    Pomysł jak najbardziej na plus ;D

  8. #7

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Kurdebele tak ci się nudzi ze za ludzi z tibijskiego forum będziesz jeździł auta za darmo oglądać ? Szacun

  9. #8
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jakim kompem i oprogramowaniem dysponujesz? To podstawowe ,lakier to ci ocenie bez miernika czy malowane czy nie, ale bardziej chodzi o silnik. Vag (ori oczywiście bo nie podepniesz aut po 2004), inpa lub coś? Troche za mały promień km.

  10. #9
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakim kompem i oprogramowaniem dysponujesz? To podstawowe ,lakier to ci ocenie bez miernika czy malowane czy nie, ale bardziej chodzi o silnik. Vag (ori oczywiście bo nie podepniesz aut po 2004), inpa lub coś? Troche za mały promień km.
    No wiadomo, ze powinien jezdzic z pelnym oprogramowaniem, laweta i co najmniej w promieniu 500 km. Za darmo. Dla kolegow z tibijskiego forum.
    Skoro lakier potrafisz ocenic sam bez miernika i zrobic ogolne ogledziny auta to moze tez zaloz topic z Twoja miejscowoscia i zaoferuj taka pomoc?

    Dobra inicjatywa, jak najbardziej moze w swoim czasie sam skorzystam, ale ja na pewno z pustymi rekami nie przyjde. :)

  11. #10
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No wiadomo, ze powinien jezdzic z pelnym oprogramowaniem, laweta i co najmniej w promieniu 500 km. Za darmo. Dla kolegow z tibijskiego forum.
    Skoro lakier potrafisz ocenic sam bez miernika i zrobic ogolne ogledziny auta to moze tez zaloz topic z Twoja miejscowoscia i zaoferuj taka pomoc?

    Dobra inicjatywa, jak najbardziej moze w swoim czasie sam skorzystam, ale ja na pewno z pustymi rekami nie przyjde. :)
    W zachodniopomorskim nie ma problemu, bo latam po całym :) Jak coś już robić, to na poważnie i brać z tego jakiś profit, bo za darmo to można wodę koniowi nalać.

  12. #11
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cumplu dobry temat, myślę że branie kasy za takie oględziny za zwrot kosztów+jakieś dodatkowe (żeby nie było że za darmo tyrasz) nikt by ci nie wypomni, karma wraca.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #12
    Mexeminor

    Domyślny

    @twardy ; na wszystko przyjdzie czas, nie od razu Rzym zbudowano.

  14. #13
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Polecam w opór. Więcej napiszę jak pogoda pozwoli wymyć nowe autko :3

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wybór samochodu.
    Przez Pyroflames w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 18662
    Ostatni post: Wczoraj, 14:55
  2. Proszę o pomoc w doborze samochodu
    Przez Gummi w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 12-06-2014, 00:28
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •