Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Upragniony ots

  1. #1

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Upragniony ots

    Na wstępie napiszę, że każdy ma swoje własne upodobania co do OTS i Tibii. Jedni wolą starsze wersje, inni nowsze, jedni wolą niższy exp, inni wyższy itp... Ten temat dotyczy tego co podoba się mnie. Proszę o opinie czy komuś jeszcze podoba się coś tego typu.

    Jak w tytule, szukam ots który spełniłby następujące wymagania:

    1) Mapa nie rl, najlepiej jakieś evo czy coś z teleportami
    2) Niski exp (najlepiej x1 /x2) - wiem że to rzadkość na ots, zwłaszcza evo
    3) Loot preferowany nie x1, a wyższy - żeby pod względem kasy & itemków było łatwiej
    4) Brak restartów
    5) Wersja Tibii nie sprecyzowana, ale raczej około 8.6
    6) Zakaz używania bota (nadzorowany przez GM)

    Ilość graczy mogła by być nawet kameralna, nie szukam pvp, a typowej gry pve.

    Tego typu serwer przypominałby grę na realu. Niski exp (x1 /x2) sprawiłby, że na wyższy level trzeba zapracować (Podobnie jak na rl). Wielkim ułatwieniem byłyby teleporty na exp i większy loot. Pacc mógłby być płatny (cenowo wiadomo taniej niż na rl, z 10zł/m-c). Każdy by sobie expił spokojnie, podobnie jak na realu pve (serwer mógłby być pvp, dla mnie bez znaczenia), jednak bez wszystkich *** nowych dodatków, które obecnie są nie do zniesiena na rl. Straty w wypadku deda byłyby mniejsze bo łatwiej byłoby zarobić. Gdyby grało tam mniejsze grono oddanych graczy, gra byłaby iście fajną zabawą.

    Dlaczego w takim razie nie gram na rl, gdzie w zasadzie wszystkie punkty poza teleportami, i lootem się zgadzają? (mapa rl mi nie przeszkadza, ale nie pasuje pod teleporty) - bo gra na realu trochę mija się z celem. PLAGA botów, sklepik z bonusowym expem, addonami, mountami itp, nowy klient 11 i ukierunkowanie w stylu przeglądarkowego klienta, polityka Cipsoftu, levele 900, 1000, których już nigdy się nie nadgoni, stosunkowo drogi PACC (student pozdrawia), można by tak wymieniać...

    ~Jest np serwer medivia, ale brakuje mi czasu, żeby grać w starą wersję 7.4 gdzie wszystko jest bardzo powolne. Szukam czegoś podobnego do real Tibii.
    Ostatnio zmieniony przez xamos : 16-02-2017, 20:24

  2. #2

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Pierwsze co mi przyszło na myśl i może jedynie poza tp na exp to chyba apo był by dla ciebie, z tego co opisujesz, wiadomo tam też nie dogonisz topki z lvl ale ogólnie tak pograć sobie 4fun w małym gronie osób bez resetów od kilku lat to spoko opcja bo nic w sumie chyba innego poza medivia i apo to nie znajdziesz raczej bez resetów.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    exp w prawdzie nie x1 czy x2 i sa resety ale poza tym serwer zloto
    http://torg.pl/showthread.php?473994...na-zapowied%BC
    nie moge sie doczekac startu

  5. #4
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Będzie to auto-reklama, ale chciałbym Ci polecić swój działający już jakiś czas serwer (http://rookgaard.pl), a nawiązując do Twoich punktów:

    1) Mapa to Rookgaard + druga wyspa startowa + dodatkowe tereny, teleportów brak, evo brak. Nie ma też mainlandu, to serwer wyłącznie dla Rookstayerów
    2) Aktualnie są dwa serwery, z wyższym expem Hegera i niższy Legera, jednak nie aż tak niskim jak x2, no chyba, że wbijesz 174 poziom, to wtedy tam masz 2x (http://rookgaard.pl/exprate#5,6,300), uwierz mi, na level będziesz musiał zapracować. Aktualnie po 1,5 miesiąca trwania pierwszej edycji na Legerze najwyższy poziom to 99.
    3) Loot mamy 3x, więc jest nieco łatwiej tak jak byś tego oczekiwał
    4) Co do braku restartów na wypadek jakbyś zmienił zdanie, to mam dwie oferty. 1 marca startuje druga edycja serwera edycyjnego, a obecna przekształca się w serwer bez resetów. Więc zaczynając grę dziś na dowolnym serwerze masz gwarancję, że postaci nikt Ci nie usunie i będziesz mógł na niej grać przez bardzo długi czas.
    5) Aktualnie wszystkie serwery są w wersji 8.60, nowszy serwer jest w trakcie rozwoju i dołączy w przyszłości do tych już istniejących.
    6) Jeśli ktoś preferuje 8.60, to w 99% przypadkach dlatego, że można na nim używać ElfBota. Mamy aktywnych GM (sam też należę do tego grona aktywnych), którzy sprawdzają graczy pod kątem cavebota, więc nie masz się o co martwić.

    Na serwerze nie ma SMS Shopu, ale sam sklep jako taki jest. Premium jest płatny, ale za punty zdobyte wyłącznie w grze (np za codzienne logowania, udziały w najazdach i eventach). Wiem, że serwer nie powala ilością graczy, ale wciąż mam stałych bywalców, którzy są ze mną nawet od początku rozwoju serwera (czyli już prawie 6 miesięcy), a także stałych graczy, którzy grają od 1 stycznia.

    Jeśli nie szukasz PvP, to będzie to serwer idealny dla Ciebie. Brak profesji oznacza, że każdy jest sobie równy, tak mocny się staniesz jak sam na to zapracujesz, także serdecznie zapraszam do wypróbowania Legery. Bądź Hegery. Bądź obu ;)
    Ostatnio zmieniony przez korejwo : 17-02-2017, 10:41 Powód: dodanie linku

  6. #5

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Erpegia.net start RPG map w piątek czyli 24.03.2017 o 18 ! Zapraszamy graczy tibijki do zwiedzania mapy rpg i wspólnej zabawy :)

    TIBIA 8.6 :)

  7. #6
    Avatar Zeliwny
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    162
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    PANI wracam do Tibii. Zgnily zachód pozwolił mi zarobić na komputer wiec wydałem owe 200euro na PC którym mam zamiar podbić polska scenę Tibii. Ostatni raz grałem x lat temu wiec teraz pytanie jaki serwer wybrać. Myślałem nad Realem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Paladin Story - Czyli mój upragniony 100lvl.
    Przez Kucia95 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 09-02-2012, 21:37
  2. Ots vanillia map aka punisher ots aka solera
    Przez Ameuisowaty w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 15-07-2011, 21:22
  3. [8.6] °• Vrist Ots •° - The Best Evolution Ots 8.6
    Przez przemo_92 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-07-2011, 14:28
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 15-06-2011, 10:53

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •