Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Opener 2017

  1. #1

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    94
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Opener 2017

    Siemanko, w tym roku planujemy wraz ze znajomymi wyjazd na openera, a że jest już taki czas, że wypadałoby zamówić bilety to mam do was pare pytań.
    Czy na polu namiotowym często zdarzają się kradzieże? Jeśli tak, to jak się najlepiej przed nimi zabezpieczyć?
    Zakaz wnoszenia napojów, alkoholi, itd dotyczy miejsca koncertów, czy całego obszaru imprezy wliczając pole namiotowe?
    Może durne, ale pod zakaz napojów, woda także jest brana pod uwage?
    Jak wyglądają ceny za posiłki, alko na terenie imprezy? I jak wygląda płacenie? Gotówka, karta, jakaś wcześniejsza zamiany gotówki na bony?
    Jak wygląda sprawa z prysznicami?
    Ogólnie co warto ze sobą zabrać?

    Jak wrażenia po waszym pobycie? Co na plus, co na minus

    Bede wdzięczny za każdą odpowiedź, wskazówkę :P

  2. #2
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ja na polu nie spałem to części odpowiedzi nie znam ale na 99.9% możesz tam chlać co chcesz, obok pola jest też jakiś prowizoryczny spożywczak, jakaś telepizza i teges natomiast na teren koncertów nie można wnosić alko - sprawdzają torby i plecaki oraz macają chociaż jakąś setkę gdzieś powinieneś schować jak się uprzesz.. nie wiem czy nie można wnosić wody ale pewnie nie można, nie widziałem żadnych "obcych" butelek raczej, poza tym mógłbyś tam mieć wódę itd więc wątpię, ceny za posiłki to ceny jak w foodtruckach, czyli ciężko się najeść za mniej niż 20-30zł bo po tyle chodzą burgery czy jakieś pizze ale wybór jest ogólnie bardzo duży, płacenie nie wiem jak wygląda w tym roku bo czasami coś ulega zmianie - można kartą zbliżeniowo a można kupić opaskę, którą doładowujesz kasą ale to gówno, jakieś awarie z tym były w zeszłym roku, warto (trzeba i to koniecznie) ze sobą zabrać: kurtkę przeciwdeszczową, buty, które po festiwalu wyrzucisz lub kalosze, na noc warto jakąś bluzę, no i plecak na to wszystko

    na plus wszystko i polecam jak nic, poza tym, że nie mogę patrzeć na heinekena i jednak powroty są trudne jak się baluje non stop od 16 do 4 a potem autobus na dworzec (juz sama droga z buta do niego przez te pole z 2km to prawie śmierć) i jeszcze prawie godzinę z dworca do wynajmowanej chaty i tak pare dni ale ciebie to nie dotyczy
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 17-01-2017, 21:50
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Sebiq
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Boulevard of Broken Dreams
    Posty
    2,771
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Czy na polu namiotowym często zdarzają się kradzieże? Jeśli tak, to jak się najlepiej przed nimi zabezpieczyć?
    Zdarzać na pewno się zdarzają, ukradli jakiegoś iphone'a z punktu ładowania
    Nosić portfel/telefon przy sobie. Jak zostawiacie telefony w punkcie ładowania to niech ktoś ich pilnuje.

    Zakaz wnoszenia napojów, alkoholi, itd dotyczy miejsca koncertów, czy całego obszaru imprezy wliczając pole namiotowe?
    Na pole można było wnosić piwo i napoje w plastikowych butelkach/puszkach (NIEOTWARTE).

    Jak wyglądają ceny za posiłki, alko na terenie imprezy? I jak wygląda płacenie? Gotówka, karta, jakaś wcześniejsza zamiany gotówki na bony?
    Ceny to najczęściej 16-20zł za posiłek (jakiś makaron/burger/falafele i inne gówna). Telepizza mała za 16zł. Pizza taka fancy chyba za 28 była. Piwo - 8zł, jakieś tymbarki/redbulle - 4zł. Było jeszcze wino, ale nie piłem i nie pamiętam ceny. Zawsze można jechać darmowym busem na dworzec i zjeść zajebiste schabowe/ziemniaczki/surówka u grażynki za 15zł. Albo przejść się do biedronki (około 15min z buta)
    Płatność kartą mastercard zbliżeniowo. Alternatywy: w 2015 były kupony (4zł), a w 2016 opaski płatnicze, które doładowywało się w jakichśtam punktach.

    Jak wygląda sprawa z prysznicami?
    Zimne (w godzinach 03:00-06:00 jednak ciepłe) prysznice darmowe i mniejsza kolejka niż do dych z ciepłą wodą (te w cenie 4zł).

    Ogólnie co warto ze sobą zabrać?
    Namiot (xD), jakiś materac/karimate, śpiwór, przedłużacz (listwę - chociaż widok ludzi, gdy odchodzisz i zwijasz swój kabel jest smutny xD) może powerbank jak nie masz z kim zostawić telefonu.
    No i wszyscy mówią, żeby brać KALOSZE - ani razu na dwa pobyty nie wziąłem i było spoko, ale ponoć warto.

    Jak wrażenia po waszym pobycie? Co na plus, co na minus
    Byłem dwa razy i za każdym razem się świetnie bawiłem. Na minus? Może poranne kolejki pod prysznic (jakoś 30min) i losowość pogody xD

    @travq ;
    Ostatnio zmieniony przez Sebiq : 18-01-2017, 00:10
    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kolega na pvp za 300lvla dostal chyba 3k xD

  5. #4
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    seba napisal wszystko super merytorycznie!! od siebie dodam ze jezdze co roku i jest spx:):)
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  6. #5
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Sebiq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i wszyscy mówią, żeby brać KALOSZE - ani razu na dwa pobyty nie wziąłem i było spoko, ale ponoć warto.
    no ja też nie miałem, rok temu nawet nie byłyby przydatne ale historycznie zdarzało się, że był hardkor, warto sobie chociaż kupić i zabrać na zaś bo jak będzie mini powódź to pewnie nie będzie tak łatwo kupić kaloszy w gdyni a jak już to cena x5, ale i tak buty miałem do wyrzucenia bo na RHCP byłem trzy metry od sceny na samym środku i ludziom mocno odbijało tutaj here
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam MacBook Air 2017 i5 8gb 128gb ssd, 2017
    Przez Torg User w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 21-02-2019, 21:25
  2. Prison Break (2017)
    Przez Urlak w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 190
    Ostatni post: 18-09-2017, 00:37
  3. SketchUp 2017 problem z instalacją
    Przez Hardware w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-11-2016, 16:23
  4. Autocad 2017
    Przez Motocross w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-10-2016, 15:51
  5. Opener - bilety, nocleg
    Przez udarr w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 09-06-2016, 18:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •