Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Dobór muzyki.

  1. #16
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13
    Ostatnio zmieniony przez mroz3k1 : 29-12-2016, 21:17
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  2. #17
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny



    Polecam.
    Ziomeczkowi co chce puszczac ACDC na sylwka to współczuje :P

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z wszelkimi mixami które trwają po 1h+ jest taki problem, że naprawdę jakaś nuta w samym środku może się nie spodobać, a przecież nie będzie chodził przewijać co chwile :D
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  5. #19
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Generalnie to ja nie mówię, że puszczanie mixów jest dobrym pomysłem, w ogóle puszczanie muzyki z YT jest słabe.
    Tak jak mówisz, psuje to atmosferę jeżeli ktoś co 15 minut będzie podchodził do komputera, sylwester to nie jest spontaniczne spotkanie, na którym puszcza się to co akurat jest pod ręką czyli np YT, na sylwka każdy się przygotowuje i w roli organizatora jest zadbać o muzykę.
    Ja podałem tylko link z tym, jakiej muzyki ja bym się trzymał organizując sylwestra, teraz te nutki, które podejdą organizator powinien pobrać i ładnie ułożyć w playlistę najlepiej bez zapętlania lub aby było przynajmniej 5 godzin materiału.

    Jak ktoś myśli, że ogarnie muzykę na sylwestra w 2 godzinki i będzie puszczał muzykę z losowych kanałów z yt to mogę go zapewnić, że muzycznie sylwester udany nie będzie.
    Jeżeli tak łatwo było by zadbać o muzykę na takie imprezy to Dj nie mieliby pracy :D
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 29-12-2016, 22:08

  6. #20
    Avatar Nebula
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Allenstein/ Krakau
    Wiek
    29
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodzi mi o to, że na przykład Metallica to też hard rock i takie TNT brzmi bardzo łagodnie w porównaniu i szczerze wątpię, żeby ktoś narzekał, że za ostre granie.
    Nie chcę wyjść na okropnego nazikuca, ale Metallica grała hard rocka może na 2-3 płytach i to (swoją drogą - zazwyczaj mniej cenionych) też raczej w mocniejszym wydaniu, rdzeniem ich muzyki był thrash metal.

    @Temat

    Fajnym rozwiązaniem może być playlista nie określonego gatunku, ale z ustalonym klimatem - np. lata 80', 90'. Unikaj skrajnych przypadków z poszczególnych gatunków, z rapu puść raczej jakiegoś Eminema czy Snoop Dogga, a nie Necro, z gitarowego grania- Royal Blood, Arctic Monkeys albo Stonesów, a nie Yes, King Crimson czy Slayera, z muzyki elektronicznej raczej jakiś EDM niż berlińskie minimal techno. Jak nie chcesz nudzić typowym radiem, to postaw na jakąś przystępniejszą alternatywę, może indie?

  7. #21
    Torg User

    Domyślny

    dobra widze ze tutaj kazdy bawi do techniawki byle by dudniało w uszach i było czuć bas xDD

    teraz zdradze wam kawalki na najlepsza impeze waszego zycia, ta muzyka uwolni w was prawdziwego potwora parkietu, takiego jak na filmach w latach 90 i wczesniej

    https://www.youtube.com/watch?v=Gs069dndIYk
    https://www.youtube.com/watch?v=yURRmWtbTbo
    https://www.youtube.com/watch?v=imYJpr09IgQ
    https://www.youtube.com/watch?v=iq_o8sB3Haw
    https://www.youtube.com/watch?v=aJPYQLp_jsk

    jak ktos chce wiecej to mozna pw, ogolnie jak wejdziecie w playlisty to cos jeszcze znajdziecie ciekawego

  8. #22
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ogólnie dawanie jebania o to jaka muzyka leci na głośności 10% w tle jest pojebane. Nie mówię tu o organizacji, bo zorganizować trzeba, ale pluć się że leci coś czego nie słuchasz XD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dobór ramu (CL)
    Przez Mortyl w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 17-07-2015, 18:34
  2. Router dobór
    Przez Buła123 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 29-05-2014, 21:58
  3. Dobór telefonu, wasze opinie i doświadczenia z telefonami, pomoc
    Przez Torg User w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 16-01-2014, 23:26
  4. Dobór karty graficznej
    Przez Pytoo w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 10-11-2012, 15:14
  5. dobór dedyka z tanich kimsufi
    Przez konrad9510 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 04-04-2012, 14:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •