Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: WF STUDIA - problem

  1. #16
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ewentualnie znajdź znajomego lekarza i powiedz, żeby Ci jebnął zwolnienie lekarskie z jakiegoś powodu. Sam tak zrobiłem - dostałem zwolnienie na cały rok z jakichkolwiek aktywności fizycznych z powodu astmy. I zaliczenie wpadło.
    To nie zawsze rozwiązuje problem, bo niektóre uczelnie organizują dla studentów ze zwolnieniami lekarskimi obowiązkowe wykłady na temat teorii sportu xD

  2. #17
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    No u mnie Ci cwaniacy, jak o sobie wtedy myśleli, którzy pozałatwiali sobie lewe zwolnieni lekarskie musieli potem na ostatnim roku chodzić na jakieś bekowe wykłady typu socjologia, zresztą to chyba powinno być normalne bo ects muszą się zgadzać?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie wiem jak wy możecie nie chodzić na W-F. Na pierwszym roku to był mój jedyny przedmiot z którego miałem 100% obecności XD. To jest sama przyjemność patrząc na to co robi randomowy student(picie,palenie itp.) na zajęciach można to wypocić.
    Co do tematu, to ciężko będzie się dogadać z prowadzącym bo zazwyczaj uważa cię za lenia. Wiadomo W-F nie ma nic do nauki, ale ma uczyć dyscypliny.
    No weź, błagam Cię. Dopóki ktoś nie studiuje czegoś związanego z wfem czy samym wychowaniem, to na cholerę mu to? Nie każdy jest jakimś, hehe, randomowym studentem (picie, palenie itp.), jak się pracuje i ogarnia inne obowiązki, to jakiś śmieszny wf w miejscu z dupy i o godzinie z dupy nie jest nikomu do szczęścia potrzebny.

  5. #19

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    gdzie wy studiujecie, że uczelnia nie ma sali gimnastycznej/siłowni to ja nawet nie XD
    a druga sprawa to nie jeden przedmiot na uczelni jest bardziej z dupy i bezsensowny niż taki wf bo to jest jakaś parodia żeby osoba w wieku 20 lat nie potrafiła trafić do kosza/odbić prosto piłki/whatever bez względu na kierunek

  6. #20
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Moja alma mater ma nawet basen o długości 24m specjalnie po to żeby nie można było tam robić zawodów lol
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #21
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie wiem jak wy możecie nie chodzić na W-F. Na pierwszym roku to był mój jedyny przedmiot z którego miałem 100% obecności XD. To jest sama przyjemność patrząc na to co robi randomowy student(picie,palenie itp.) na zajęciach można to wypocić.
    Wypocić to ja się mogę na tym, na czym lubię się wypocić. A w środy o 15:30 większość studentów zaocznych pracuje.
    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No u mnie Ci cwaniacy, jak o sobie wtedy myśleli, którzy pozałatwiali sobie lewe zwolnieni lekarskie musieli potem na ostatnim roku chodzić na jakieś bekowe wykłady typu socjologia, zresztą to chyba powinno być normalne bo ects muszą się zgadzać?
    Muszą, dlatego po prostu zaliczyli mi przedmiot bez oceny, a zwykłym 'zal'.
    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gdzie wy studiujecie, że uczelnia nie ma sali gimnastycznej/siłowni to ja nawet nie XD
    Moja prywatna uczelnia ma własną siłownię, ale chyba kogoś pojebało jak sobie wyobrażał, że po 10-12h na uczelni w sobotę + niedzielę będę jeszcze zostawał tam na siłkę.
    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a druga sprawa to nie jeden przedmiot na uczelni jest bardziej z dupy i bezsensowny niż taki wf bo to jest jakaś parodia żeby osoba w wieku 20 lat nie potrafiła trafić do kosza/odbić prosto piłki/whatever bez względu na kierunek
    Parodią jest myślenie, że wf na studiach jest taki zbawienny, bo przecież student nie robi nic innego tylko chodzi na wykłady i wieczorami wali amarenę.

    Naprawdę, nie wyciągajcie wniosków z dupy. Ogrom ludzi ma lepsze rzeczy do roboty niż latanie po śmiesznych wfach na studiach, żeby poganiać za piłką z bandą studentów, którzy mają na to wyjebane tak bardzo jak wuefista. Tym bardziej kiedy jakiś geniusz ogarnia zajęcia w środku tygodnia w godzinach pracy.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 28-12-2016, 22:14

  8. #22
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Jaka uczelnia? jak Szkoła Główna Gwiezdnych Wojen to mogę pomóc

  9. #23

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    226
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Właśnie chodzę na SGGW , więc może by miał ktoś takie zaświadczenie ??

    http://swfs.sggw.pl/zaswiadczenie_wzor_nst.pdf
    Cytuj anarchiczny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jako ,że walenie z wanda mnie wkurwiało to gram ED
    Cytuj Gray napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, po tej ostatniej akcji nie bedzie więcej loterii za smsy.

    Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem gówniarstwa i ciemnoty.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Problem z rekrutacja na studia.
    Przez Mari w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-09-2012, 19:52
  2. Studia-Problem z wyborem?
    Przez Mysterious Boy w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 26-03-2012, 23:11
  3. Studia - dziwne pytanie
    Przez Avarroku w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 09-10-2011, 12:14
  4. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 24-07-2011, 12:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •