Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: [8.0] Devland.pl - mid-rate server with Karmia Vanilla - new tibia features - SPRAWDZ

  1. #16

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Exp został zredukowany do rate: 1-45 = 40x, 45-60 = 30x, 45-80 = 25x, 80+ = 15x, myślę że exp stage tylko w tych początkowych fazach jest akceptowalny.
    Co do loota: loot "golda" jest znacznie podwojony, ponieważ chciałem "przywrócić" do serwerów sens jego zbierania oraz sens istnienia funkcji premium w postaci "auto to bank", za to loot rzadszych itemów jest dość zachowawczy. Na pewno nie przyniesie tyle pieniędzy żeby można bezmyślnie obchodzić się z pieniędzmi i posiadać ich całe plecaki.

    Jeśli chodzi o ceny przedmiotów, to "sklepikarz" kupuję taką bazę przedmiotów ze dość pracochłonne jest przepracowanie listy cen przedmiotów, ale zostaną one dostosowane do loota z potworów.

    Postaram się zmienić system NPC i sprawić by nie było potrzeby pisania poprzedzającego "buy", jednakże nie wiem czy nie sprawi to żadnych koligacji - w toku.


    Peres, oraz Alve - Jestem wam ogromnie wdzięczny za zainteresowanie. Mimo że serwer nie popisuje się popularnością na chwile obecną, to poprzez swoje zainteresowane poświeciliście jakiś czas na wypracowanie zdania "co poprawić" i podzieliliście się nim. Tak jak dotychczas, jeśli ktoś ma jakieś uwagi - gorąco proszę o zamieszczanie ich tutaj bądź w prywatnej wiadomości :-)
    Ostatnio zmieniony przez dawido995 : 18-12-2016, 03:07

  2. #17
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Chciałem sobie pograć korzystając z wolnego (nocnego) czasu, jednak po wejściu do jednego budyneczku zakończyła się moja przygoda.



    Schody w górę były, ale w dół brak :C Liczę, że GM szybko mnie ocali.

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @Zombik
    Dosłownie przed chwilą zuploadowałem poprawiony plik z mapą który nie posiada już przedstawionego błędu.
    Gorąco dziękuje użytkownikom, między innymi Zombikowi (Zachariaszowi) za pomoc w lokalizacji błędów!

  5. #19
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Przykry jest troche fakt, ze juz na 50 lvl'u bilem sobie demony :( Stwierdzam fakt, ze albo trzeba zredukowac loot rate i cene mana fluidow albo dmg w magicznych postaciach. Przegralem tylko 20-30 minuty i teraz loguje sie i sprawdzam dalej serwer i powiem co jest moim zdaniem nie tak. Nastepny bug, nie da sie kupic blank rune.

    Zjebales strasznie jezeli chodzi o ten ots. Nie poprawiles podsawowych bledow, ze jak piszesz u npc "wands" albo "rods" to NPC nic Ci nie odpisuje.

    Nastepny blad. Kurwa wand of inferno za 15k? gdzie skull staff jest za 1k? Popraw NPC'kow. Dopracuj najpierw swoj silnik i pliki, bo jest dramat poki co.

    @Edit
    Jestem pijany akurat i moge Ci powiedziec szczerze, ze gowno zrobiles ma tym serwerze. To jest surowa Karma. Nie poprawiles bugow nie zrobiles niczego. Nawet na Twojej wersji nie ma ukrytych demonow pod Karmia wiec nie wiem skad wziales ten silnik. 60 MS z latwoscia przechodzi przez WRL na duzy resp demonow, bo MF Ci daje 400-500 many. Karmia slynela z tego, ze nie bylo czegos takiego jak buy 100 mana fluid tylko buy bp mf jak juz cos. Po co robic serwer 8.0, ktory jest podobny do 8.6? Wszystko sie stackuje to jest pierwsza sprawa. visy itp sa targetowane gdzie na 8.0 nie sa targetowane. Pomyliles klienty kolego troszeko.

    @Edit2
    Taki serwer ktory teraz postawiles moge tez sobie zaraz postawic tylko zmienie pare rzeczy, ktore bola normalnego gracza. Rownie dobrze moge starego yourots postawic :) ktory byl poczatkiem OTS, a uwierz mi gralem na Karmi i bylem hunted przez gildie Hooligans. Kto gral kiedys na otsach Karmi ten wie :) Mimo, ze bylem hunted to bylem top na Karmi :)

    PS
    Pozdrawiam gildie, ktorej ojebalem cala chatke i przepraszam, bylem mlody i glupi.
    Ostatnio zmieniony przez Alve : 18-12-2016, 06:15

  6. #20

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ale po co ten jezyk nienawisci ? Hehe
    Co sie zglosi to gosc poprawia to na duzy +++ dla niego
    Wedlug mnie, to fajnie ze visy sa targetowane, w innym przypadku praktycznie nie byly by uzywane.
    Co do stackowania mf itd, czemu by nie ? Obydwie opcje sa do zaakceptowania.

  7. #21
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    skąd wziąć czysty klient 8.0? Anyone??
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #22
    Avatar Manufactury
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    30
    Posty
    230
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Założyłem konto na stronie, na stronie loguję się ok i pobrałem waszego klienta do gry i tu już nie mogę się zalogować, wyskakuje invalid account name.

  9. #23

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @Alve
    Z tego co wiem, to wand of inferno powinien kosztować 15k. Ale doszedłem do wniosku że to za dużo i zredukowałem cenę o połowę. Skull staff kosztuje już 6k.
    Tak, bo chcę żeby własnie ta mapa była bardziej podobna do pierwowzoru a nie taką edycją że oryginału nie przypomina. Bugi? Jeśli na takowe trafiłeś to wymieniaj, jeśli faktycznie są zostaną naprawione.
    Nawet nie wiem gdzie są "ukryte demony pod karmią", ale nie ubolewam nad ich brakiem. Jeśli chodzi o przebiegnięcie warlocków, to szczerze mówiąc to nie widzę problemu w tym czynie na real tibii nawet. Ile według Ciebie manafluid powinien dawać many?

    Według mnie niestackujące się manafluidy i noszenie ich w bp of bp of bp to tylko problem i bałagan dlatego postanowiłem że na moim serwerze będzie tak jak na nowszych tibiach, bo uważam to za dobry feature. Tak samo z wyświetlaniem loota oraz "visami do celu".

    Tak dokładniej to runy i mf nie stackują sie, tylko można je kupić w ładunkach do 100x.

    Nikt nie zabrania ci stworzenia własnego serwera. Miałem ochotę stworzyć serwer starej tibii, który będzie miał "dobre cechy zaczerpnięte z nowszych" - tak brzmi dla mnie i moich znajomych to, co ty wytykasz za błędy. Nie każdemu się niestety dogodzi.

    Ponownie dziękuje za zgłaszane błędy. Informuję, że są one naprawiane natychmiastowo.


    @Manufactury
    Faktycznie wystepował bład z logowaniem osób z "nazwą konta". Tibia 8.0 wymaga Numeru, nie nazwy. Poprawione.

    Mam nadzieje że twój problem więcej nie występuje. Pozdrawiam :-)
    Ostatnio zmieniony przez dawido995 : 18-12-2016, 15:53

  10. #24
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie no przesadzilem troche :D



    tyle manasow zmiescilem do JEDNEGO backpacka.
    Ostatnio zmieniony przez Alve : 18-12-2016, 21:12

  11. #25

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @Alve
    Nie wiem jak to zrobiles :D

    Online :-)

  12. #26
    Avatar Cisekkozak
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    polecam serwer igła ots na lata XD
    a tak serio to nie warto nawet robić konta, zanim zalogujesz wyjebie ci 10x bład o invalid acc name albo connection lost
    do tego 0 cooldowna na spelle, runy, fast ataczek, tp na monstery
    tak jakby sie evo przeniosło na mape karmii
    50 msem bije demony na luzie, mort hury po 500 w hero/dle/bk/hydry. taka hydra nawet mnie do mnie nie podejdzie bo na 4 mort hury siada, spamuje mana poty i jade dalej , lvl up full mana, i tak w kółko, wbijesz 100 lvl juz poziom wolniej leci i konczy sie gra na otsie, gra 15 ~~ osob z czego 10 na trainach xlogi xDD

  13. #27

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Exhaused default 8.0, kilka teleportów na expowiska (opłata 1k za wejście), można dojść drogą gruntową bądź statkiem za 30gp.
    Hity wszystkich profesji są podniesione o ~20% zależą od levela, magic lvla oraz skilli (rp, ek) , więc w kwestii PVP nie wygląda to tak malowniczo jak w Twoim opisie.
    Jak tobie kończy się gra na expie x15, to na prawdę daj sobie spokój :-)
    Ostatnio zmieniony przez dawido995 : 21-12-2016, 18:22

  14. #28
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Sądzę, że bardziej chodziło mu o to, że skoro na 50 levelu soluje demony to po co ma wbijać 100+, skoro nic już nie stanowi wyzwania.
    Ja gram knightem to mam trochę inaczej, ale taki sorc faktycznie może szybko zaczynać różne rzeczy.

    Mi się serverek podoba, bo jest taki nazwę to "relaksujący". Fakt faktem jednak, że troszku łatwo to wszystko idzie ^^. Może by tak usunąć CC na starcie a nawet i te 20 platynek... obniżyć znacząco loot... chociaż... to też głównie zależy od tego kto czego oczekuje. Wiadomo, że każdy ma inne wizje i każdemu grałoby by się lepiej - na jego własnej konfiguracji.

  15. #29
    Avatar Cisekkozak
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj dawido995 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Exhaused default 8.0, kilka teleportów na expowiska (opłata 1k za wejście), można dojść drogą gruntową bądź statkiem za 30gp.
    Hity wszystkich profesji są podniesione o ~20% zależą od levela, magic lvla oraz skilli (rp, ek) , więc w kwestii PVP nie wygląda to tak malowniczo jak w Twoim opisie.
    Jak tobie kończy się gra na expie x15, to na prawdę daj sobie spokój :-)

    cyt: "Miałem ochotę stworzyć serwer starej tibii, który będzie miał "dobre cechy zaczerpnięte z nowszych"
    po co ja w ogole gadam z typem co stawil server 8.0 karmia, zajebał sms shop w stylu evo aka armory + 10 skila/magic, arrow 85 atk xDDD
    to powiedz mi kolego co mozna robic na otsie powyzej 100 lvla? zrobic jakis smieszny quest typu poi? czy feru tower? XD
    poi to ja ci sam ms'em zrobie, tylko narobie hajsu robiac nowe konta i kupie full mana potow, cap jest chyba z 3x zwiekszony niz normalnie
    z mort hura to wyoram wszystko co leci
    pvp wyglada znakomicie na serwerze ( poradnik jak być bogiem pvp na devland.pl)
    step 1 utama
    step 2 trzymaj hotkeye z potionem i sd'kiem lub mort hurem
    step 3 zabijaj
    nie powiem juz o pvp pallka, gdzie zaznaczasz gościa, klikasz follow, leczysz sie i koniec, bo sie nie wyjebiesz od jednej osoby, a nawet od 3 sorcow ecks dee
    po co w ogole targetowane vis'y? jak potem wszystko wybijasz z ue albo mort hura?
    zwiekszyłeś gold dropa? po co jak loot i tak leci jak pojebany? xD
    juz nie bede mowil o teleportach płatnych "10k" xD przecież urok karmii był taki, ze samemu zapierdalasz na statek i na expa, teraz każdy moron może wejsc i expic stackowaniem xDD

    server typowy odmóżdżacz, evolandia przeniesiona na karmie xDD tylko ze zamiast x999 jest x40 -x15

    szkoda bo potencjał był
    z fartem

  16. #30

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    I wlasnie o tym przez caly czas mowilem, zmniejszyc tego loota do minimum, jeszcze mniejszy powinien byc niz na real tibi, skoro golda wypada tak duzo... Server nudzi sie w momencie kiedy stac cie na wszystko(czyt. Manasy, ue, manasy, ue) dojscie do tych demonow powimno byc zablokowane, tzn konieczna powinna byc wycieczka z buta, generalnie server opiera sie na visowaniu gsow/hero/dli/ demonow. Taka gra nie daje satysfakcji

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Karmia/Devland pod 8.0 ktoś chętny?
    Przez Classic Tibia w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-07-2014, 20:05
  2. Sep 16 2010 - New PvP Features
    Przez Mesjek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 22-09-2010, 19:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •