Reklama
Strona 452 z 497 PierwszaPierwsza ... 352402442450451452453454462 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,766 do 6,780 z 7441

Temat: Patostreamerzy

  1. #6766
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    dlaczego ja ogladam jakies materialy pedofili o innych pedofilach

  2. #6767
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    dobra obejrzałem to xd
    https://www.instagram.com/vertezalke/?hl=en
    to jest morda kolejnego pedofila

  3. Reklama
  4. #6768
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Ninja Deruz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    teraz to każdy nic nie wie i pierwszy raz słyszy

    https://streamable.com/okouz3
    no wiadomo, teraz każdy hehe współczuje ofiarom i jest wielce wstrząśnięty, a wcześniej pewnie funkcjonowało to wszystko jako śmieszna anegdotka o ruchaniu trzynastek
    master w tym wypadku ma rację, że to na pewno nie były żadne odosobnione przypadki, domówki z mającymi siano we łbie małolatami musiały być na porządku dziennym, i opowieści o jednej czarnej owcy brzmią równie wiarygodnie jak tłumaczenia listkiewicza o korupcji
    pluję na te wszystkie fałszywe mordy, zawsze mówiłem że pod płaszczykiem tego pseudo-blichtru kryją się zwykli degeneraci i patusy; to mi za każdym razem jakieś bulgoty wmawiały że jestem zgorzkniałym dziadem i boomerem xD i pls dajcie link do strimka
    nic dziwnego, że teraz tym osobom pękają dupy i próbują się na siłę do czegoś przyjebać, dlatego jeszcze raz doprecyzuję, że miałem na myśli całe środowisko tych pseudocelebrytów i hehe "influenserów", a nie każdego kto cokolwiek zuploadował na youtuba

    mam nadzieję, że pinokio z zerrem zdążą jeszcze dojechać to środowisko i zdelegalizować te walki meneli, i będzie to ostatnia rzecz, którą zrobią wtedy powiem, że osiem lat ich rządów były tego warte

  5. #6769
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny


    ten uczuc kiedy cala populacja polski oglada jakies dramy pedofilskie

  6. #6770
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale z dwóch źródeł problemu, gdzie jedno to 14-letnia dziewczynka potencjalnie patusiara, a drugie to jej 30-letni idol, ludzie zupełnie słusznie zakładają, że to od tego drugiego należy oczekiwać używania mózgu, już nawet pomijając aspekt prawny.
    Chyba że chodzi ci o to, że prawdziwym źródłem jest to, że w ogóle w przestrzeni publicznej funkcjonują takie osoby, nie wspominając o jakichś pasztetach wybijających się na obciąganiu murzynowi. To zgoda, tylko że odpowiedzialność jest tutaj całkowicie rozproszona, więc nie wiem co niby realnie można z tym zrobić, nie wprowadzając systemu totalitarnego. My możemy nie oglądać tych walk meneli, ale milion innych osób obejrzy. Każda z nich dokłada do tego cegiełkę, i ciężko żebyśmy ich wszystkich teraz przekonali xD zwłaszcza że nawet na torgu przy każdej hehe gali pojawiają się tematy typu ejj dajcie link do strima plsss
    Tak że, jak powiedział stu - "taki jest ten świat" i jedyne czego możemy jeszcze oczekiwać, to żeby 30-letni typ jednak nie ruchał chętnej 13-latki, a jeżeli to zrobi, to żeby poniósł konsekwencje.
    Kurwa no chyba tak wlasnie jest. Znaczy w sumie jestem tego swiadom od poczatku i od poczatku zgadzam sie, ze kazdy przejaw pedofilii powinien byc karany jak najsurowiej. Tak po prostu pierdolnalem se chaotyczny wywod w robocie gdzie w idealnym swiecie zamiast robic publiczny lincz i proces polityczny przed gawiedzia z widłami, bylaby faktycznie jakas logiczna reakcja, jakis moment zastanowienia sie i zadumy dlaczego 14-15-16-17 letnie dziewczynki pchaja sie na kutasy majnkraftowych jutuberow. Ze byc moze ktos spojrzy na to z oddali, byc moze ci rodzice co tam najglosniej jojcza w komentarzach zastanowia sie jakie idolki ma jej corka, moze ktos zastanowi sie czemu jakas Natsu czy jakas linkiewicz czy jakas inna zwyczajna kurwa ma 2 miliony followersow... Ale no nie. Faktycznie, masz racje ten swiat taki jest i chuj, a ludzie i tak sa za glupi zeby faktycznie wyciagnac wnioski. Fakty sa takie, ze moga wszystkich jutuberow, wszystkich piosenkarzy, wszystkich aktorow wymordowac, a za 5 lat bedzie ten sam problem. Przyjda inni, ktorzy dokladnie tak samo beda wykorzystywac wladze, pieniadze i slawe. Zawsze tak bylo, a w dobie dzisiejszych idoli, idolek czy mainstreamowych filmow dla nastolatkow i dzieci to jedynie czestsze zjawisko. Koniec koncow nie ma co szczegolnei sie dziwic, ze 13 czy 14 latka pcha sie na kija skoro na codzien oglada se jakies Riverdale, Sex Education czy co innego z Netflixa gdzie 15 latki grane sa przez 25 latki zrobione na dobre kurewki. Nie jestem jakims starym prykiem, ktory pierdolilby teraz, ze "no kiedys to bylo kiedys to nie bylo seksualizacji mlodziezy", ale nie jestem w stanie uwierzyc, ze tak mocno idacy przekaz z kazdej strony nie ma wplywu na ciagotki gowniarzy. No, a pozostawienie odpowiedzialnosci doroslym - tzn. zeby tego nie wykorzystywali - konczy sie wlasnie tak jak chocby z tym Stuu. Dlatego jezeli dzieci czy mlode kobiety nie beda nauczone by samemu zachowac rozsadek, samemu sie bronic, jezeli ktos ich nie wychowa to nikt ich przed tym nie ochroni i tyle.

    I to w sumie tyle o tym Stuu.
    Reszta to tak jak mowilem wczesniej, wyjebane bo tam nie ma nawet zadnych podstaw prawnych zeby wsadzic jakiegos beczke czy innego Gargamela co krzyczy do typiary "wypierdalaj dziwko".

    ps.
    Tego boxdela jebanego smiecia mogliby posadzic tak na 10 lat jeszcze
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #6771
    Avatar pies szamana
    Data rejestracji
    2021
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    3

    Domyślny

    Cytuj tofulover69 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    ten uczuc kiedy cala populacja polski oglada jakies dramy pedofilskie
    ja sie o tym dowiedziałem dzisiaj z torga i nie oglądam, tylko se czytam posty teraz
    Cytuj Bosy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętaj Tibiarz, że nie w każdym temacie będziesz alfą i omegą.
    Kiedyś bojówkarz_nonpvp, do niedawna człowiek pokoju

  8. #6772

    Notoryczny Miotacz Postów Weczk jest teraz offline
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj tofulover69 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    ten uczuc kiedy cala populacja polski oglada jakies dramy pedofilskie
    Wypuść tą biedną pandę
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  9. #6773
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa no chyba tak wlasnie jest. Znaczy w sumie jestem tego swiadom od poczatku i od poczatku zgadzam sie, ze kazdy przejaw pedofilii powinien byc karany jak najsurowiej. Tak po prostu pierdolnalem se chaotyczny wywod w robocie gdzie w idealnym swiecie zamiast robic publiczny lincz i proces polityczny przed gawiedzia z widłami, bylaby faktycznie jakas logiczna reakcja, jakis moment zastanowienia sie i zadumy dlaczego 14-15-16-17 letnie dziewczynki pchaja sie na kutasy majnkraftowych jutuberow. Ze byc moze ktos spojrzy na to z oddali, byc moze ci rodzice co tam najglosniej jojcza w komentarzach zastanowia sie jakie idolki ma jej corka, moze ktos zastanowi sie czemu jakas Natsu czy jakas linkiewicz czy jakas inna zwyczajna kurwa ma 2 miliony followersow... Ale no nie. Faktycznie, masz racje ten swiat taki jest i chuj, a ludzie i tak sa za glupi zeby faktycznie wyciagnac wnioski. Fakty sa takie, ze moga wszystkich jutuberow, wszystkich piosenkarzy, wszystkich aktorow wymordowac, a za 5 lat bedzie ten sam problem. Przyjda inni, ktorzy dokladnie tak samo beda wykorzystywac wladze, pieniadze i slawe. Zawsze tak bylo, a w dobie dzisiejszych idoli, idolek czy mainstreamowych filmow dla nastolatkow i dzieci to jedynie czestsze zjawisko. Koniec koncow nie ma co szczegolnei sie dziwic, ze 13 czy 14 latka pcha sie na kija skoro na codzien oglada se jakies Riverdale, Sex Education czy co innego z Netflixa gdzie 15 latki grane sa przez 25 latki zrobione na dobre kurewki. Nie jestem jakims starym prykiem, ktory pierdolilby teraz, ze "no kiedys to bylo kiedys to nie bylo seksualizacji mlodziezy", ale nie jestem w stanie uwierzyc, ze tak mocno idacy przekaz z kazdej strony nie ma wplywu na ciagotki gowniarzy. No, a pozostawienie odpowiedzialnosci doroslym - tzn. zeby tego nie wykorzystywali - konczy sie wlasnie tak jak chocby z tym Stuu. Dlatego jezeli dzieci czy mlode kobiety nie beda nauczone by samemu zachowac rozsadek, samemu sie bronic, jezeli ktos ich nie wychowa to nikt ich przed tym nie ochroni i tyle.

    I to w sumie tyle o tym Stuu.
    Reszta to tak jak mowilem wczesniej, wyjebane bo tam nie ma nawet zadnych podstaw prawnych zeby wsadzic jakiegos beczke czy innego Gargamela co krzyczy do typiary "wypierdalaj dziwko".

    ps.
    Tego boxdela jebanego smiecia mogliby posadzic tak na 10 lat jeszcze
    https://youtu.be/sHn5nfW3pNw?t=72

    No ogólnie masz rację, ale jak już ustaliliśmy - nie żyjemy w utopii. W wolnym świecie nie zapobiegniesz temu, że ktoś sobie za idola weźmie debila, a systemy totalitarne jednak niosą za sobą inne przykre konsekwencje. Nie ma też sensu pierdolić, że uuu co za czasy, kiedyś tak nie było bo kiedyś to te 13-latki sprzedawano za mąż i na tym zakończmy. Moim zdaniem, jedyne co realnie można zrobić, to dojeżdżać tych, którzy przekroczyli granicę. Mam tu na myśli zamykanie śmieci w więzieniach, a jeśli się nie uda, to przynajmniej społeczny ostracyzm. Można ubolewać, że ten patocelebrycki content jest akceptowany (i cały czas będzie), dopóki się coś grubszego nie odjebie, no ale cusz, musimy z tym żyć

    A co do reszty tych gonciarzy itp. to ofc nie ma podstaw prawnych, żeby im coś zrobić, ale i tak powinno się na nich napluć.

  10. #6774
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w skrócie: sam chciałem to wszystko ujawnić ale nie zdążyłem, nie jestem złym człowiekiem, zawsze mówię dzień dobry, a teraz moja mama płacze przez aferę ;(

    ja jebie, co za obrzydliwy typ xD tym razem nie dotrwałem do końca, tak że ktoś inny będzie musiał wrzucić pełne tldr, ja wyłączyłem po jakichś 4-5 minutach
    No nie ominelo cie za duzo xD O takie pierdolenie, ze to takie glupie zarty byly, ze on mial 19 lat (a mial 20 tak naprawde), ze wszyscy tak mowili, a w ogole nigdy sie z zadna dziewczyna ponizej 15 lat nie umowil, ta typiarka to potwierdza i daje historie, ze ten caly Stuu to w ogole nic przy BESTII jaka jest https://www.instagram.com/vertezalke/ zapewne zeby troche odwrocic uwage od tego grubaska
    Ten przyglup cos tam pierdoli, ze on jest dobrym czlowiekiem, ze jemu przykro, ze mama placze i cala rodzina tez placze i im smutno, a on nic nie zrobil. Jest jeden screen, na ktorym ta typiara (z ktora pisal co pokazal w filmiku ten przyjeb wardenga) sama na jakiejs ich fejsbukowej grupce pisze cos w stylu "hehe a jak ci dam duupy to dasz mi akredytacje? <3<3<3", co ma udowadniac, ze "taki byl klimat".


    I w sumie co do tego maja troche racji, jak sie siedzialo na tych timspikach majac 15-20 lat to nikt sie nie pytal nikogo kto ile ma lat, a teksty typu opierdol mi kolbasa regularnie lataly, a jak sie w klanie ludzie poklocili po jakims siegu w L2 to 150 osob darlo do siebie mordy jednoczesnie wyzywajac sie czy grozac wlacznie z tym, ze sie do kogos przyjedzie i zajebie mu matke, nikt tam na wiek nie patrzyl. Traz wiekszosc z tych tekstow bylaby nie do pomyslenia bo suki by szybciej wjechaly na chate niz by czlowiek sie wysral.

    Ale w sumie chuj mnie to obchodzi jak ten cieć ma szanse spasc z jutubowego rowerka i sobie glupi ryj rozwalic to jazda.
    Jego jedyna szansa ratunku, odkupienia win, pozostania w naszych łaskach i pamieci jest pociagniecie tego przyjebusa wardegi ze soba w bohaterskim, jutubowym "Last Dance"
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #6775
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale to jeszcze nic, bo masa komentarzy jest w stylu "szacun dla wardengi, że nie dał się zastraszyć i odważył się to pokazać!!"
    naprawdę ktokolwiek przy zdrowych zmysłach zakładał, że jakieś pędzlaki z jutuba mają taką moc sprawczą, że należy się ich obawiać?
    w sensie, że niby co oni mogą temu wardędze zrobić? dać łapkę w dół? zdissować go na insta story?
    no nwm na logike muwimy o srodowisku obrającym milionami złotych, duże agencje marketingowe ogarniające wszystkie występki ich podopiecznych, palenie sie gruntu pod nogami popycha ludzi do różnych rzeczy
    tam kazda zamieszana gwiazdeczka ma pewnie pod sobą sztab prawników, tutaj przypadkiem zleakujesz adres jakiejs ofiary albo jej dane i inne osoby mogą się po prostu przestraszyć bo komu sie chce napierdalac i bym wciaganym w to gówno xd
    sami jutuberzy mocy sprawczej nie mają jakiejś pewnie wybitnej, ale ludzie którzy ich wykreowali i dbają o wizerunek mają pewnie inne podejście do tych spraw szczegolnie ze sa poza widokiem kamer

  12. #6776
    Avatar pies szamana
    Data rejestracji
    2021
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    3

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://youtu.be/sHn5nfW3pNw?t=72

    No ogólnie masz rację, ale jak już ustaliliśmy - nie żyjemy w utopii. W wolnym świecie nie zapobiegniesz temu, że ktoś sobie za idola weźmie debila, a systemy totalitarne jednak niosą za sobą inne przykre konsekwencje. Nie ma też sensu pierdolić, że uuu co za czasy, kiedyś tak nie było xD bo kiedyś to te 13-latki sprzedawano za mąż. Moim zdaniem, jedyne co realnie można zrobić, to dojechać tych, którzy przekroczyli granicę.
    >kiedyś jako jeden moment
    No nie wiem czy nie ma sensu, analizowanie zmian na podstawie tego co było X czasu temu, względem tego co jest teraz, to jest najbardziej elementarna metoda refleksji.

    Poza tym Master nie daje rozwiązania na walke z pato-idolkami, więc nie wiem co tutaj wnosi uwaga o tym że nie żyjemy w utopii. Narzekać trzeba i jest to konieczny środek w dążeniu do zmian. Zatruwać innym apatyczną ułude spokoju, rozdrapywać ten strup na nihilistycznej naturze moralnej liberalizmu. Takie narzekanie jest słuszne i konieczne.
    Cytuj Bosy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętaj Tibiarz, że nie w każdym temacie będziesz alfą i omegą.
    Kiedyś bojówkarz_nonpvp, do niedawna człowiek pokoju

  13. #6777
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie ominelo cie za duzo xD O takie pierdolenie, ze to takie glupie zarty byly, ze on mial 19 lat (a mial 20 tak naprawde), ze wszyscy tak mowili, a w ogole nigdy sie z zadna dziewczyna ponizej 15 lat nie umowil, ta typiarka to potwierdza i daje historie, ze ten caly Stuu to w ogole nic przy BESTII jaka jest https://www.instagram.com/vertezalke/ zapewne zeby troche odwrocic uwage od tego grubaska
    Ten przyglup cos tam pierdoli, ze on jest dobrym czlowiekiem, ze jemu przykro, ze mama placze i cala rodzina tez placze i im smutno, a on nic nie zrobil. Jest jeden screen, na ktorym ta typiara (z ktora pisal co pokazal w filmiku ten przyjeb wardenga) sama na jakiejs ich fejsbukowej grupce pisze cos w stylu "hehe a jak ci dam duupy to dasz mi akredytacje? <3<3<3", co ma udowadniac, ze "taki byl klimat".


    I w sumie co do tego maja troche racji, jak sie siedzialo na tych timspikach majac 15-20 lat to nikt sie nie pytal nikogo kto ile ma lat, a teksty typu opierdol mi kolbasa regularnie lataly, a jak sie w klanie ludzie poklocili po jakims siegu w L2 to 150 osob darlo do siebie mordy jednoczesnie wyzywajac sie czy grozac wlacznie z tym, ze sie do kogos przyjedzie i zajebie mu matke, nikt tam na wiek nie patrzyl. Traz wiekszosc z tych tekstow bylaby nie do pomyslenia bo suki by szybciej wjechaly na chate niz by czlowiek sie wysral.

    Ale w sumie chuj mnie to obchodzi jak ten cieć ma szanse spasc z jutubowego rowerka i sobie glupi ryj rozwalic to jazda.
    Jego jedyna szansa ratunku, odkupienia win, pozostania w naszych łaskach i pamieci jest pociagniecie tego przyjebusa wardegi ze soba w bohaterskim, jutubowym "Last Dance"
    No ale chyba głównym zarzutem do tego zjeba nie jest to, że coś tam napisał 10 lat temu, może w żartach może nie. Tylko to, że cały czas wiedział co robią jego pszyjaciele i mu to nie przeszkadzało, tylko dalej się bujał w tym środowisku. Poza tym, już ustaliliśmy, że to na pewno nie były żadne odosobnione przypadki, i jest to oczywiste, że te mentalne przegrywy, które stały się bogami w swojej jutubowej bańce ze średnią wieku fanów lat 13, zapewne nie raz organizowały domówki z obecnością takich osób

  14. #6778
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj pies szamana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Narzekać trzeba i jest to konieczny środek w dążeniu do zmian. Zatruwać innym apatyczną ułude spokoju, rozdrapywać ten strup na nihilistycznej naturze moralnej liberalizmu. Takie narzekanie jest słuszne i konieczne.
    No i ja trwam w tej misji, hejtując na torgu od lat pomimo szykan, które mnie za to spotykały i spotykają

  15. #6779
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ale chyba głównym zarzutem do tego zjeba nie jest to, że coś tam napisał 10 lat temu, może w żartach może nie. Tylko to, że cały czas wiedział co robią jego pszyjaciele i mu to nie przeszkadzało, tylko dalej się bujał w tym środowisku. Poza tym, już ustaliliśmy, że to na pewno nie były żadne odosobnione przypadki, i jest to oczywiste, że te mentalne przegrywy, które stały się bogami w swojej jutubowej bańce ze średnią wieku fanów lat 13, zapewne nie raz organizowały domówki z obecnością takich osób
    stuu turnusy dla fanek organizowal w wieku 13-18 lat w jakims resorcie w hiszpani czy innym loret de mar xd

  16. #6780
    Avatar pies szamana
    Data rejestracji
    2021
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    3

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i ja trwam w tej misji, hejtując na torgu od lat
    Cytuj Bosy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętaj Tibiarz, że nie w każdym temacie będziesz alfą i omegą.
    Kiedyś bojówkarz_nonpvp, do niedawna człowiek pokoju

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •