Reklama
Strona 450 z 499 PierwszaPierwsza ... 350400440448449450451452460 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,736 do 6,750 z 7474

Temat: Patostreamerzy

  1. #6736
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,472
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    tak bylo tezz tam bylem
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  2. #6737
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj tofulover69 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no pieknie sie tibiarz odcina od kolegow a sa nagrania z domowki u stuu to se siedzi tam na kanapie
    O, kolejny próbuje się wybielić. Jak to mówią "uderz w stół..."
    Bulgot, nextpro, moth, ciekawe kto następny

  3. Reklama
  4. #6738
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tofulover69 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no pieknie sie tibiarz odcina od kolegow a sa nagrania z domowki u stuu to se siedzi tam na kanapie
    Nie bylo go tam
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #6739
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Ile razy tibiarz ma wam powtarzać że się nie interesuje kopaniem balona, skokami ani żadnymi jutuberami

  6. #6740
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu ten stu pisze jak uposledzony xD jak mozna robic tyle bledow w takich krotkich wiadomosciach
    Pewnie dlatego, że jest upośledzony tak jak reszta tego towarzystwa

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale czemu ty sie dziwisz jak ty masz ze 35 lat tak jak i ja, a osoby piszace takie komentarze maja z 16-18 lat bo to najczesciej jest ten okres kiedy czlowiek juz JEST DOROSLY I MOZE PISAC O SWOIM DZIECINSTWIE (tzn wydaje mu sie, ze juz jest duży i dorosły, a dziecinstwem okresla wiek 10-14 lat). Tacy ludzie sie urodzili w 2005 roku albo i pozniej, a nie 1990 tak jak ty xD Swiat sie zmienil, "za naszych czasow" idolami byl jakis gowniak z bajki rzucajacy kulami mocy, typiara krecaca dupa w bialym dresie czy jakas pato-emo influenserka boxy i to bylo niby kurwa lepsze niz jutuber nagrywajacy majkrafta?

    Chyba, ze to taka po prostu luzna mysl na temat starzenia sie, przemijania czasow, zmiany pokoleniowej, filozoficzny moment zadumy to przepraszam serdecznie
    Tak, to była właśnie taka luźna myśl. Aczkolwiek nie do końca, bo tam w komentarzach (i chyba w samym filmiku) padają ciągle sformułowania typu "polski internet", "70% polskiego internetu!!", "ci ludzie wymyślili i stworzyli polski jutub!!" chyba nawet ta skrzywdzona laska coś tam pod koniec mówi, że jakby ujawniła wszystko, to 70% polskiego internetu przestałoby istnieć I pod tym względem, to rzeczywiście siedzę chyba w jakiejś bańce. Parafrazując bola, polski internet to nie jest filmik na jutubie, to jesteśmy my, tu, na tym wysypisku forum

    A co do idoli, to nie wiem, nie oglądałem żadnych chińskich bajek, białych dresiar, ani boxxy, a już tym bardziej nie pomyślałbym, że któreś z wymienionych może być moim idolem jarałem się za to kopaniem balona, czego do dziś się wstydzę ale też nie wieszałem sobie plakatów z kopaczami, i odkąd skończyłem z 8 lat, nie uważałem żadnego za boga. Dlatego jest to dla mnie abstrakcją.

    A co do reszty tych wywodów (nie chce mi się już cytować), to oczywiście że te 13-14-latki imprezujące z dorosłymi typami to nie są żadne grzeczne dziewczynki. Tutaj masz pan rację. Natomiast, w żaden sposób nie umniejsza to winy i niedojebania mózgowego tych typów. Nawet jeżeli przyjmiemy, że one im się same pchają na kutasa (a z filmu wynika, że to raczej ci jutuberzy byli stroną aktywnie dążącą do tego), to normalny, zdrowy na umyśle człowiek, powinien umieć się od tego odciąć. Więc też kurwa nie odwracaj narracji, bo że to są jebani imbecyle i degeneraci, nie ulega wątpliwości. Niezależnie od tego, co by te 13-latki tam świrowały, to na dorosłych spoczywa cała odpowiedzialność.

  7. #6741
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znaczy nie bronie tych jutuberow bo jezeli faktycznie odjebali to powinni TEŻ zostac ukarani, tylko zwracam uwage na fakt, ze ludzie skupiaja sie oczywiscie nie na zrodle problemu tylko na jego skutkach, no, ale cuz polska, polacy, wiekszosc to jakas robolska klasa spoleczenstwa o niskim iq wiec czego ja oczekuje Teraz tak jak Oldman77 napisal, jak grzyby po deszczu wyrosna nastepni i nastepne 14 letnie dziewczynki, ktorych idolkami sa puszczajace pizdy marty linkiewicz i inne tego typu influenserki beda sie im pchac na pałe
    Ale z dwóch źródeł problemu, gdzie jedno to 14-letnia dziewczynka potencjalnie patusiara, a drugie to jej 30-letni idol, ludzie zupełnie słusznie zakładają, że to od tego drugiego należy oczekiwać używania mózgu, już nawet pomijając aspekt prawny.
    Chyba że chodzi ci o to, że prawdziwym źródłem jest to, że w ogóle w przestrzeni publicznej funkcjonują takie osoby, nie wspominając o jakichś pasztetach wybijających się na obciąganiu murzynowi. To zgoda, tylko że odpowiedzialność jest tutaj całkowicie rozproszona, więc nie wiem co niby realnie można z tym zrobić, nie wprowadzając systemu totalitarnego. My możemy nie oglądać tych walk meneli, ale milion innych osób obejrzy. Każda z nich dokłada do tego cegiełkę, i ciężko żebyśmy ich wszystkich teraz przekonali xD zwłaszcza że nawet na torgu przy każdej hehe gali pojawiają się tematy typu ejj dajcie link do strima plsss
    Tak że, jak powiedział stu - "taki jest ten świat" i jedyne czego możemy jeszcze oczekiwać, to żeby 30-letni typ jednak nie ruchał chętnej 13-latki, a jeżeli to zrobi, to żeby poniósł konsekwencje.

  8. #6742
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,234
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    tibiarz tęskni za czasami kiedy w tibia grali 12-14 latkowie no i chciał bym podkreślić że nie zna żadnego jutubera i każdego trzeba w mordę lać.

  9. #6743
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,400
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    tibiarz nie sąd cie skaże

  10. #6744
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tibiarz tęskni za czasami kiedy w tibia grali 12-14 latkowie no i chciał bym podkreślić że nie zna żadnego jutubera i każdego trzeba w mordę lać.
    tęsknię to za twoim starym nickiem, bardziej pasował do bełkotu, który wysrywasz w moją stronę w co drugim poście

    w ogóle twoja obsesja na moim punkcie wydaje mi się niezdrowa, taki trochę torgowy stuu

  11. #6745
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wystarczy wpisac w jutube "fame mma 3 stream" i masz 15 streamów
    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    malczynski rozpierdoli ferrariego raczej pewne
    taksi złotówa pewnie bonusa tez bo bonus to jest karykatura fightera jak go strolowany rozjebał
    całym sercem za wiewiórem
    no i wydaje mi sie ze kasjo rozpierdoli ambro
    no i już wiadomo, czemu się bulgot zesrał, sam oglądał streamki z fame mma i się emocjonował występami swoich idoli, a teraz próbuje wyprzeć ten fakt ze świadomości przez projekcję na innych

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

    ogólnie cała jego historia w tym temacie jest dość ciekawa, prawda jeszcze wyjdzie na wierzch, łączcie kropki
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 04-10-2023, 18:30

  12. #6746
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,234
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tęsknię to za twoim starym nickiem, bardziej pasował do bełkotu, który wysrywasz w moją stronę w co drugim poście

    w ogóle twoja obsesja na moim punkcie wydaje mi się niezdrowa, taki trochę torgowy stuu
    dopierdalam sie tylko jak pierdolisz głupoty a że często pierodolisz głupoty to już twoja wina w wielu sprawach się z tobą zgadzam i nie schlebiaj sobie że ktoś może mieć na twoim punkcie obsesje zakompleksiony zjebie :D przypominam że tibiarz nigdy gołej cipy na oczy nie widział co już dawno temu ustaliliśmy :)

  13. #6747
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie schlebiaj sobie że ktoś może mieć na twoim punkcie obsesje zakompleksiony zjebie :D
    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przypominam że tibiarz nigdy gołej cipy na oczy nie widział co już dawno temu ustaliliśmy :)
    chłop prowadzi wewnętrzne rozważania, sam ze sobą, czy tibiarz widział gołą cipę na oczy rzeczywiście, to wcale nie podchodzi pod obsesję a już na pewno nie zalatuje grubymi kompleksami

  14. #6748
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,234
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i już wiadomo, czemu się bulgot zesrał, sam oglądał streamki ze swojego kochanego fame mma i teraz próbuje wyprzeć ten fakt ze świadomości przez projekcję na innych

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

    ogólnie cała jego historia w tym temacie jest dość ciekawa, prawda jeszcze wyjdzie na wierzch
    kiedy się czegoś wypierałem? Tym linkiem dobrze podsumowałeś to co właśnie teraz robisz :) wykreowałeś sobie w internecie jakąś nieistniejącą postać tibiarza mędrca żeby uciec od życia stulejarza i przegrywa którym jesteś w rl :) zjedz sobie grejfrucika i japa tam cicho bo i tak nigdy nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz taki już twój los :)

  15. #6749
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,025
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedy się czegoś wypierałem? Tym linkiem dobrze podsumowałeś to co właśnie teraz robisz :) wykreowałeś sobie w internecie jakąś nieistniejącą postać tibiarza mędrca żeby uciec od życia stulejarza i przegrywa którym jesteś w rl :) zjedz sobie grejfrucika i japa tam cicho bo i tak nigdy nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz taki już twój los :)
    jak na osobę, która absolutnie nie ma żadnej obsesji na moim punkcie, wydajesz się dość żywo interesować moim życiem osobistym

  16. #6750
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •