Reklama
Strona 386 z 498 PierwszaPierwsza ... 286336376384385386387388396436486 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,776 do 5,790 z 7466

Temat: Patostreamerzy

  1. #5776

    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    28
    Posty
    96
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    lem to smieć i logowanie niedziała na mozzili

  2. #5777
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ogladam se konferencje fame mma to polot i bystrość linkiewicz mnie zadziwia z każdym kolejnym zdaniem xD

  3. Reklama
  4. #5778
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Najlepsze jest to, jak drze się "RYJ!" XD Ta Godlewska w porównaniu do tej Linkiewicz to jest jakimś pierdolonym geniuszem xd

  5. #5779
    Boruciarz

    Domyślny

    ordynarną kurwą jest. a najgorsze ze jej sie wlasnie wydaje, ze jest calkiem inteligentna i sie potrafi wyslowic. uzywa slow ktorych znaczenia nie zna, jest zenujaco niesmieszna, prymitywna i arogancka

  6. #5780
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    linkiewicz jest bardzo wysoko w łańcuchu patologicznym, ale i tak jakoś wewnętrznie większą sympatie do niej czuje niż do godlewskiej, pamiętam jak z dwa lata temu u kumpla na kacu włączyliśmy mtv i był taki program ex na plaży i mimo że odcinek trwał z pół godziny to czuć było że ta kurwa czuje się lepsza od innych bez żadnego powodu, także #teamlinkiewicz

  7. #5781
    Boruciarz

    Domyślny

    Mialem tak samo do dzisiejszej konferencji. Ze kurwy nienawidze i zycze jej smierci, ale zeby najpierw najebala godleeskiej. A teraz to jeden chuj, fifty fifty. Zeby obie kurwy umarly w tym samym czasie i jak najszybciej

  8. #5782
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    linkiewicz wie że się nadaje do chlania, ćpania, opierdalania gał i że to jest jedyne co jej w życiu może wyjść, jakoś ta szczerość i świadomość swojej patologi mnie rozczula, a godlewska się kreuje na jakąś jebaną dive i to mi się nie podoba i wręcz mnie wkurwia

  9. #5783
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja jestem najbardziej ciekawy gdzie one będą za 5 czy 10 lat. Tak samo Rafonixy i inne Magicale.

  10. #5784

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jestem najbardziej ciekawy gdzie one będą za 5 czy 10 lat. Tak samo Rafonixy i inne Magicale.
    Pierwsza grupa ma o tyle łatwiej że może wykonywać najstarszy zawód swiata, więc jakoś sobie dadzą radę, no a ta druga... nie wiem może kasti do tego czasu zarobi tyle na jajowie że otworzy własną piekarnie i ich zatrudni u siebie.

  11. #5785
    Avatar Ninja Deruz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,262
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Szlaga_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pierwsza grupa ma o tyle łatwiej że może wykonywać najstarszy zawód swiata, więc jakoś sobie dadzą radę, no a ta druga... nie wiem może kasti do tego czasu zarobi tyle na jajowie że otworzy własną piekarnie i ich zatrudni u siebie.
    Tak szczerze to jedna już podobno w tym robi, ale obie są szpetne i nie wydałbym złotówki na którąkolwiek.

  12. #5786
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przeciez jest w chuj chlopow majacych w chuj pieniedzy, ktorzy by se dali kutasa obciac zeby z tymi szmaciurami chodzic i zapewne tak skoncza, znajda jakichs bogatych chlopow i elo beda sobie zyc w luksusach az zdechna.
    Natomiast drudzy to juz trudno powiedziec, wiadomo, ze taki rafatus czy inny magikal to zdechnie od alkoholu, ale taki rafonix czy kurwa inny pierdolony zwierz jakis medusa maja niby troche wiecej w bani to moga w cos tam ten hajs zainwestowac i moze im sie uda i tez beda sobie zyli na w miare dobrym poziomie nie przemeczajac sie.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #5787
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    przeciez te rafonixy to wystarczy ze kupia sobie jakies 2 mieszkania na wynajem i beda zarabiac wiecej niz statystyczny torg xD
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  14. #5788
    Boruciarz

    Domyślny

    ta kurwa, zainwestują sobie xDDDDd mieszkania kupią xDDDDDDDDDDDDDDDD. nie róbta z nich kurwa milonerów chociaz na takich sie strugaja. mieli wczesniej 20 zlotych od matki na tydzien, starczalo na pół paczki szlug jak sie zrzucili z kolegą, drozdzowke i czteropak, a potem na youtube zarabiali 5k i sie kurwa poczuli bonzo xDDD ile pieniedzy moze miec taki patafonix. magical to moze i cos tam skurwiel bezduszny ma, ale taki lordonix? przeciez to jebany gołodupiec, ktory nigdy nic nie osiagnie bo se bedzie kupowal polówki hifligera

  15. #5789
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jak rafonix zarabia 5k miesiecznie to jestem ksiedzem popieluszko
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  16. #5790
    Boruciarz

    Domyślny

    ile za krzest?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •