Reklama
Strona 414 z 498 PierwszaPierwsza ... 314364404412413414415416424464 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,196 do 6,210 z 7462

Temat: Patostreamerzy

  1. #6196
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nawet zapis streama jest, japierdole ale pojebane

  2. #6197
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nawet zapis streama jest, japierdole ale pojebane
    no jest

    https://www.youtube.com/watch?v=DoVzcF9_5aM

    chlop aresztowany juz

    a u nas inba jak chlop butelka rzuci przez okno, kurwa w polsce jak w lesie
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  3. Reklama
  4. #6198
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nasi mogliby sie uczyc

  5. #6199
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Śmierdzi to w chuj ustawką. Że niby chłop wrzucił zwłoki laski na kanape i sobie potem przez 2h strimka jeszcze prowadził? XD
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  6. #6200
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,327
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Skurwysyny dziwkę w staniku i majtkach za drzwi w zimę na jakiejś syberi wystawić
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  7. #6201
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmierdzi to w chuj ustawką. Że niby chłop wrzucił zwłoki laski na kanape i sobie potem przez 2h strimka jeszcze prowadził? XD
    poskakalem pare razy po tym filmiku i laska sama z siebie nawet nie drgnie, on ja co chwile rusza ale sa momenty dluzsze gdzie lezy sama i lezy totalnie we bezruchu
    jak udaje to dobrze w chuj, bo nwm czy taki fejur na live bylby prosty w realizacji, z reszta typ juz aresztowany niby
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  8. #6202
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poskakalem pare razy po tym filmiku i laska sama z siebie nawet nie drgnie, on ja co chwile rusza ale sa momenty dluzsze gdzie lezy sama i lezy totalnie we bezruchu
    jak udaje to dobrze w chuj, bo nwm czy taki fejur na live bylby prosty w realizacji, z reszta typ juz aresztowany niby
    może wjebana tabletka gwałtu i se śpi no ale imho wtedy by mogła jednak jakoś niefortunnie się ruszyć a tu leży jak długa
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #6203
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może wjebana tabletka gwałtu i se śpi no ale imho wtedy by mogła jednak jakoś niefortunnie się ruszyć a tu leży jak długa
    nacpana to ona byla fest to jest akurat wiecej niz pewne, bo to raczej nie jest tak ze se np spisz i ktos cie wynosi na dwor i se zamarzasz na smierc
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  10. #6204
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nacpana to ona byla fest to jest akurat wiecej niz pewne, bo to raczej nie jest tak ze se np spisz i ktos cie wynosi na dwor i se zamarzasz na smierc
    a to nie widziałem że ją wyniósł tylko w tym filmiku jego lament i płacz pizdy.


    dostała kobita jakiegoś wstrząsu dziwne że nikt nie zauważył z sąsiadów że jednak ktoś leży na zewnątrz w koszulce na ramiączkach? z drugiej strony to rosija
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  11. #6205
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to nie widziałem że ją wyniósł tylko w tym filmiku jego lament i płacz pizdy.


    dostała kobita jakiegoś wstrząsu dziwne że nikt nie zauważył z sąsiadów że jednak ktoś leży na zewnątrz w koszulce na ramiączkach? z drugiej strony to rosija
    tzn ja tez nie widzialem, ale to chyba nie taka prosta sprawa zamarznac na smierc, chociaz nwm ekspertem nie jestem to nie koronka
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  12. #6206
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tzn ja tez nie widzialem, ale to chyba nie taka prosta sprawa zamarznac na smierc, chociaz nwm ekspertem nie jestem to nie koronka
    aa to spoko, myślałem że był jakiś wcześniejszy filmik ale kretyn z niego że stream leciał nadal XD, tak mógłby się wykpić że akurat prysznic brał czy coś, wyszła i elo XD
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #6207
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,663
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    łobuz kocha najbardziej pamientajcie

  14. #6208
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,663
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    kurwa tak się zacząłem przyglądać i widać że dosyć zbladła przez te 2h to może faktycznie trup

    ale ja sie nie znam nigdy trupa nie widziałem

  15. #6209
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przecież to nie trzeba fizycznie zamarznac ze sie zmieniasz w bryłę lodu, tylko wystarczy duże obniżenie temperatury ciała, co przy rosyjskiej pogodzie, pizgajacym wietrze oraz samej bieliźnie nie musiało trwac az tak długo by laska zginęła

  16. #6210
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    https://www.rt.com/russia/508489-str...-dead-footage/

    chlop juz w choroszczy

    It has been reported that the deceased, who may have been pregnant, was outside for a number of hours in sub-zero temperatures wearing little clothing, and the Baza Telegram channel speculated that Reshetnikov had thrown her out of the apartment. However, according to neighbors, she was only outside for a short period of time, and the cause of her death is still undetermined.
    tak czy inaczej nie mogla byc trzezwa, przeciez jakby byla to by nie uznala o kurwa tak mi zimno ze juz nie moge, lepiej sie poloze i sprobuje zasnac xD
    darla by morde, walilia piesciami w drzwi czy cos i ktos by wezwal policje
    byla pewnie odurzona do nieprzytomnosci, chlop ja dla hehe zartuw wytargal na dwor i koniec
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •