Reklama
Strona 458 z 498 PierwszaPierwsza ... 358408448456457458459460468 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,856 do 6,870 z 7470

Temat: Patostreamerzy

  1. #6856
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,435
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teraz jakiś zabielski, kolejny bezmuzg, odjebał szachy 3d i sprzedał samego siebie



    Wisi to na głównej na wp, obok niusa z wypowiedzią rutkowskiego, który grozi wardędze zarzutami o prowadzenie działalności detektywistycznej bez licencji xD

  2. #6857
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Patostreamerzy-386886170_6821449234608383_6161141755981403879_n.png
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #6858
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,916
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa chyba boomer master zostal lekko w tyle o jakies 20 lat jak teraz 14 latki chleja w barach w centrum
    Kurwa aż musiałem wygooglać[1] jak wyglądają dzisiejsze 14 latki skoro wpuszczają je do barów i robią im tatuaże no i... zgodnie z przewidywaniami wyglądają tak jak zapamiętałem - jak dzieci Może te wicki są nad wyraz wyrośnięte i faktycznie da się pomylić? Sprawdźmy jakieś fotki z meetupów:




    [1] Wyłącznie do celów badawczych -,-

  5. #6859
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no kurwa nie oszukujmy sie, hebefilia to jest tak samo obrzydliwe jak pedofilia i tylko zboczeniec to sobie bedzie usprawiedliwiac


    co innego efebofilia

  6. #6860
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,916
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Patostreamerzy-.png

  7. #6861
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,468
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


    niedlugo kulminacja
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  8. #6862
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa chyba boomer master zostal lekko w tyle o jakies 20 lat jak teraz 14 latki chleja w barach w centrum
    ale miała cycki i wyglądała na starszą najlepsze, że ten idiota w jednym zdaniu mówi, że widział jej legitymację i że nie wiedział ile miała lat

    btw jakiś kolejny majnkraftowiec ponoć lubi młodych chłopców: https://www.tiktok.com/@blvckblade/v...94324027739425 jeżeli ktoś z was padł jego ofiarą, to możecie się zgłaszać

  9. #6863
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ale zeby tak chlop z chlopem

  10. #6864
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,435
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    w sumie tym jutuberom na reke tera oczerniac jednego przez drugiego bo sobie konkurencje eliminuja
    ta ich wesola tworczosc powinna byc jakos nadzorowana bo niektore chwyty sa normalnie zabronione w telewizji czy radiu na jewtubie wolna amerykanka

  11. #6865
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,916
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Stanoski mówił dokładnie to samo w dziennikarskim zerze

  12. #6866
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Decretis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stanoski mówił dokładnie to samo w dziennikarskim zerze
    stanoski sam dopiero co siedział w swoim studiu z tym zdupingiem (tym samym, co na filmiku wrzucanym kilkanaście stron temu, zaczepiał na ulicy dzieci tekstami o ruchaniu w dupę i sraniu na klatę) i sobie śmiesznie żartowali z tego, że ponoć stu lubi dzieci xD a teraz kurwa naczelny moralizator RP
    nie mówiąc już o tym, że kanał sportowy sponsorował (lub nadal sponsoruje) ten ściek fejm mma, no ale krzysio nie wiedział że to patologia, tak było, nie zmyślam
    obrzydliwy typ

  13. #6867
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    aha no i teraz stanoski nagle wywalił tego zdupinga i się odcina od jutuberów robiąc zdziwioną mordę xD

    nagle wszyscy kurwa w szoku nikt nic nie wiedział co to za środowisko

    a tibiarz od samiuśkiego początku pisał, że to najgorszy ściek, absolutna zgnilizna moralna i że powinno się to zdelegalizować, to był tu ciśnięty od boomerów, zgorzkniałych dziadów i "cebulaka, któremu żal wydać 15 zł" na hehe fajne dymy xD autentycznie takie posty są tutaj w temacie, ale przez litość nie będę wyciągał i pokazywał palcem tak czy siak, macie teraz swoich bohaterów i fajnych zadymiarzy

    tylko jedno się w sumie nie zmieniło, bolguto jak wtedy się przypierdalał, tak robi to nadal

  14. #6868
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dobra ale taka rokxi wegiel na przelomie 14/15 to by pewnie polowa foruma dziabla

    Jak obstawiacie, ktos jeszcze siadzie czy tylko ten Stuu?

    Jakby usadzili: wardenge, isami, boxdela, reziego i blowka (w tej kolejnosci) to bym se dal te 5 centymetrow chuja uciac.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #6869
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,435
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Decretis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stanoski mówił dokładnie to samo w dziennikarskim zerze
    fajnie, nie ogladam tego Zera (specjalnie z duzej), moge zalozyc, ze powtarza to, co sie pojawia za kazdym razem jak jakis influencer (chuj wie co to znaczy tbh) odjebie jakas inbe


    Jeszcze jakiś czas temu, pomimo że przez pięć lat byłem wiceministrem sprawiedliwości to tak do końca nie wiedziałem na czym to zjawisko polega. Dzisiaj to co prezentujecie jako telewizja, (...) państwo nie może odwrócić od tego głowy i musimy sobie z tym poradzić. Nie jest to taka prosta sprawa, bo już w 2018 roku był jakiś Okrągły Stół w tej sprawie; wiem, że były działania Rzecznika Praw Obywatelskich. Obiecałem, że spróbuję przygotować przepisy i takie przepisy są prawie że na ukończeniu. Zaprezentuję je za kilka – myślę, że do kilkunastu dni – najdalej. Chodzi o wprowadzenie do Kodeksu karnego zupełnie nowego przestępstwa – takiego przepisu, który będzie dotyczył patostreamingu. Rozmawiałem z ministrem Ziobro na ten temat, rozmawiałem z ministrem Warchołem, w tej chwili toczą się ostatnie ustalenia pomiędzy nami. Mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jest to takie proste, ponieważ mamy kilka kategorii osób, które mogą dokonywać czynów zabrobionych. To są ci aktorzy, którzy upowszechniają te filmy, którzy je nakręcają i ci którzy są właścicielami platform, gdzie te filmy się pojawiają i ci, którzy płacą” – objaśnił.

    Jego zdaniem kłopotem jest na przykład kwestia tego, jaką odpowiedzialność mają ponieść właściciele platform i „ma daleko idącą wątpliwość” w tej sprawie. Jest jednak gotowy rozmawiać na ten temat z Rzecznikiem Praw Obywatelskich i Rzecznikiem Praw Dziecka. „Jestem pewien, że niedługo przepisy znajdą się w Sejmie” – zapewnił.
    https://cyberdefence24.pl/polityka-i...-raz-komentarz




    -----------------------

    ogolnie to powiem wam tak, ja jako ojciec malego babelka mialem kilka razy (nie)przyjemnosc ogladac tych jutuberow czy tam influencerow i to wyglada tak:
    jakis typ zarosniety jak yeti gania w minecrafcie drugiego, uposledzonego typa "noobka" i sam udaje debila przed kamera. na koniec zawsze reklama jego akcesoriow do szkoly i fota z autografem za jedyne 9999zl
    jakis inny typ ktory wyglada jakby byl w ciagu amfetaminowym przez miesiac nasladuje swinke pepe
    zajebisty kontent dla dzieci, nie ma co xD
    od tamtej pory youtube kids jest odpalone z blokada szukania i co najwyzej moze sobie muminki poogladac albo smerfy

  16. #6870
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,435
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra ale taka rokxi wegiel na przelomie 14/15 to by pewnie polowa foruma dziabla
    zawiodles mnie masterek, widze odwyk szkodzi na mozg tak samo jak walenie tatry mocnej od rana
    Patostreamerzy-elwhuetwmae34k1.jpg

    nie moge sobie wyobrazic, ze zdrowy typ na umysle w pelni jazni zabiera sie za dziewczynke co godzine wczesniej skonczyla robic szlaczek w zeszycie od pszyrki
    no kurwa nie ma mojej zgody na to

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •