Reklama
Strona 333 z 499 PierwszaPierwsza ... 233283323331332333334335343383433 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,981 do 4,995 z 7474

Temat: Patostreamerzy

  1. #4981
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To co za tydzien u Magicala za donejt 50zl rozpierdalamy gips a za cel 10000 wykrecamy sruby ?

  2. #4982
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a oni zbijaja na tym potezne pieniadze[
    no to niezłe POTĘŻNE pieniądze XD
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  3. Reklama
  4. #4983
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    u ciebie to sa same chyba, po co odzywasz sie na tematy na ktore nie masz pojecia? praktycznie kazdy zawodnik ich federacji trenowal codziennie przez 2-3 miesiace przed walka i trzymali diete, a nie mowie juz o zawodnikach ktorzy zawalcza w nastepnych galach i juz teraz trenuja sami dla siebie, zeby pokazac sie z dobrej strony, i nie wiem co zbijanie z wagi ma do dobrego wywienia to tez mi wytlumacz, bo nie wiem z czego taki rafonix, malczynski czy polak czy adbaster mieliby zbijac.
    W 2-3 mieście oni wszyscy powinni być wycięci, gdyby podeszli do tego profesjonalnie, a np co dwaj bracia blondyni... jakąś dietę pewnie trzymali, ale nie przesadzajmy i nie chce mi się wierzyć, ze np nie pili czy nie ćpali przez ten czas

  5. #4984
    Avatar Delusjanth
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Ab'Dendriel
    Wiek
    30
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Gniewny ;

    U ciebie też nic się nie zmieniło. Chociaż już wiem czemu takie głupoty pierdolisz w każdym temacie, bo ziomek mi mówił, że gadał z tobą na TSie i srogo ćpasz.

  6. #4985

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W 2-3 mieście oni wszyscy powinni być wycięci, gdyby podeszli do tego profesjonalnie, a np co dwaj bracia blondyni... jakąś dietę pewnie trzymali, ale nie przesadzajmy i nie chce mi się wierzyć, ze np nie pili czy nie ćpali przez ten czas
    prosze cie nie oczekuj cudow od osob co cala mlodosc pili, nie pracowali, nie trenowali nie trzymal diety, ze nagle jak sie ogarneli i zaczeli cos z soba robic to efekty beda niewiadomo jakie po 3 miesiacach, zreszta doskonale to widac po magicalu, w szybkim tempie na jakis prochach zbil 20kg tluszczu, oslabil przy tym strasznie organizm, brak witamin itp. i piszczel sie sam lamie.

  7. #4986

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Delusjanth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Gniewny ;

    U ciebie też nic się nie zmieniło. Chociaż już wiem czemu takie głupoty pierdolisz w każdym temacie, bo ziomek mi mówił, że gadał z tobą na TSie i srogo ćpasz.

    no to niezle zemna rozmawial twoj ziomek na tsie jak ja mikrofonu nawet nie mam, co wy tam cpacie to juz mi kolo chuja lata, ale nie pierdol farmazonow.

  8. #4987
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    u ciebie to sa same chyba, po co odzywasz sie na tematy na ktore nie masz pojecia? praktycznie kazdy zawodnik ich federacji trenowal codziennie przez 2-3 miesiace przed walka i trzymali diete, a nie mowie juz o zawodnikach ktorzy zawalcza w nastepnych galach i juz teraz trenuja sami dla siebie, zeby pokazac sie z dobrej strony, i nie wiem co zbijanie z wagi ma do dobrego wywienia to tez mi wytlumacz, bo nie wiem z czego taki rafonix, malczynski czy polak czy adbaster mieliby zbijac.
    to niezła dietka, po której typowi się noga łamie w pół jak zapałka, bo kopnął drugiego w dupe xD
    tak się kończy branie jakichś zaplutych meneli do niby profesjonalnego sportu, ale jacyś niedojebańcy typu gniewny i tak zapłacą ppv i będą się tym jarać, że hehe fajne walki pozdro sportowe świry
    ja pierdole, skąd się takie coś bierze

  9. #4988

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to niezła dietka, po której typowi się noga łamie w pół jak zapałka, bo kopnął drugiego w dupe xD
    tak się kończy branie jakichś zaplutych meneli do niby profesjonalnego sportu, ale jacyś niedojebańcy typu gniewny i tak zapłacą ppv i będą się tym jarać, że hehe fajne walki pozdro sportowe świry
    ja pierdole, skąd się takie coś bierze
    idioto ty sie najpierw naucz czytac, a pozniej swoje pierdolenie zaczynaj dla ciebie polmozgu

    "prosze cie nie oczekuj cudow od osob co cala mlodosc pili, nie pracowali, nie trenowali nie trzymal diety, ze nagle jak sie ogarneli i zaczeli cos z soba robic to efekty beda niewiadomo jakie po 3 miesiacach, zreszta doskonale to widac po magicalu, w szybkim tempie na jakis prochach zbil 20kg tluszczu, oslabil przy tym strasznie organizm, brak witamin itp. i piszczel sie sam lamie. "



    nie chce mi sie nawet z toba w dyskusje wchodzic, bo pierdolisz na sile jakies swoje z dupy teorii nara szkoda mi czasu, bo jestes takim cwelem na strzala jak magiczny

  10. #4989
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    zapomniałem o gali ehh

  11. #4990
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    przejmowanie sie postami tibi77 w 2k18 xD

    oj gniewny ty chyba nowy na forum co
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  12. #4991
    Avatar Ksionc
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Stamtond.
    Posty
    499
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    tak ogolnie to ksw się chowa, ogladalem "gale" glownie dla rafona i magicala bo beka pewna ale to co się stało przeszlo moje najśmielsze oczkiwania dosłownie xD to sztuka, przyszlocc showbiznesu mistrzowie szokowania. no i gruby to się sam o siebie połamał to niezle musi mieć organizm z minerałów i reszty tych witamin wypłukany. alkohol?
    ~

  13. #4992
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    idioto ty sie najpierw naucz czytac, a pozniej swoje pierdolenie zaczynaj dla ciebie polmozgu

    "prosze cie nie oczekuj cudow od osob co cala mlodosc pili, nie pracowali, nie trenowali nie trzymal diety, ze nagle jak sie ogarneli i zaczeli cos z soba robic to efekty beda niewiadomo jakie po 3 miesiacach, zreszta doskonale to widac po magicalu, w szybkim tempie na jakis prochach zbil 20kg tluszczu, oslabil przy tym strasznie organizm, brak witamin itp. i piszczel sie sam lamie. "



    nie chce mi sie nawet z toba w dyskusje wchodzic, bo pierdolisz na sile jakies swoje z dupy teorii nara szkoda mi czasu, bo jestes takim cwelem na strzala jak magiczny
    uu ale się maciek odpalił, bo wyśmiałem jego idola xD

  14. #4993
    Avatar bojkowY
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    30
    Posty
    1,739
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ktos wie cos na temat tego ze punio dostal kose w brzuch na jakiejs imprezie? xD

  15. #4994
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29


  16. #4995
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,886
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    tu masz fote typa ktory go dziabał XD





    tak chociaz pokazywal agent Puniatov

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •