Reklama
Strona 466 z 497 PierwszaPierwsza ... 366416456464465466467468476 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,976 do 6,990 z 7441

Temat: Patostreamerzy

  1. #6976
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    chyba był miszczem slonska w MMAjkrafta

  2. #6977

  3. Reklama
  4. #6978
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    były inne czasy tibiarz musisz wybaczyć dla autysty teraz

  5. #6979
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    xD ja pierdole
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  6. #6980
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    xDDDDDDDD
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  7. #6981
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    xD ja pierdole
    dziękuję daniel kochałem tę serię i też się śmiałem

  8. #6982
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    pałkerson to jest jebany mistrz xDDDD

  9. #6983

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    aaaa co jest ja bylem 1

    tak mu przykro, ze az musial storke nagrac XD Zapomnial chyba jak internet dziala na akcje - reakcje, Ci ludzie w psychiatryku powinni dawno siedziec.

  10. #6984
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha czyli taki sam wrzód jak tamte chłopy tylko (chyba) nie pedofil, dzięki za info

    Czy bycie jutuberem serio jest takie łatwe, że nawet nie musisz mieć własnego kontentu, tylko odpalasz filmiki innych twórców, widz ogląda dziesiąty raz to samo a ty kręcisz hajs
    Pedofil nie, ale pewnie predzej czy pozniej wyjda jakies brudy na niego bo po pierwsze - kazdy ma jakies brudy za uszami. No i po drugie - to ich srodowisko po prostu takie jest.

    Co do bycia jutuberem to w sumie tak jak tadek powiedzial + musisz miec po prostu charyzme i jednak cos wnosic tymi filmikami. No i jednak jak sie okazuje jutubizm to ciezki kawalek chleba bo patrzac na tych ludzi to wielu po prostu odeszlo w lepszych lub gorszych okolicznosciach, niektorzy nagrywaja dalej, ale nie radza sobie z zyciem i jutubem, niektorzy walneli samobuja, inni zbzikowali. Jak sie spojrzy na tych ludzi to tak z glowy co mozna zauwazyc niezla patola:

    Ravgor - samobuj
    Ozdoba - samobuj
    Stuu - depresja, pedofilia (?)
    Dubiel - pedofilia, tez cos z glowa (?)
    Gargamel - przemoc, terapia alkoholowa
    Unboxall - terapia
    Kamerzysta - pierdel
    Nitrozyniak - sprawy karne
    Fit Loversi - chuj wie, ale oni tez pierdolnieci, ten typ ja pewnie non stop leje
    Skyen - zeswirowal
    Fagata - pierdolnieta, podobno terapia
    Sukanek - pierdolnieta, terapia
    Boxdel - pedofilia (?)
    Skkf - pedofilia (?)
    Dizowskyy - pedofilia (?)
    Vertez - pedofilia (?)
    Gonciarz - terapia, jakas dwubiegonowka czy chuj wie co

    I tak pewnie mozna by bylo wymieniac jeszcze dlugo, ale to to co pamietam tak o z glowy bo jeszcze bylo pelno tworcow, ktorzy po prostu przestali nagrywac bo sie wypalili, nie chcieli juz tego robic i tyle. A polski jutub i w ogole ci komentowani influenserzy to jest patologia - polowa tych influenserow to po prostu ta majkraftowo-pranksterska mafia, ktora siedzi na tym jutubie od 15 lat i tworzy kontent dla debili, a druga polowa to po porstu ich przydupasy, ktorzy kiedys gdzies tam kolo nich siedzieli jak ta sukanek, fagata, lexi itd.
    Takze no sama smietanka towarzystwa. xD

    A zeby stworzyc porzadny, wartosciowy kanal (a sa takie na polskim judupie, chocby CiekaweHistorie, Oblicza XX Wieku czy Good Times Bad Times) to nie jest takie hop siup. Bo nie tworzysz kontentu dla debili, masz konkurencje, a do tego przygotowanie materialow i opracowanie wszystkiego zajmuje sporo czasu.
    Takze nie wiem czy faktycznie bycie jutuberem jest takie latwe, tak po glebszym zastanowieniu za chuj bym tego nie chcial robic i za zadne pieniadze, ani taki robiacym kontent dla debili, ani nawet takim gierkowym co se hehe tibijke nagrywa i lajvy puszcza.

    A co do tych majkraftowych jutuberow patrzac na same oskarzenia to wychodzi, ze praktycznie kazdy z nich jest pedofilem (zakladajac na chwile, ze oskarzenia sa prawdziwe). To nawet statystycznie sie nie spina zeby kazdy mial pociag do malych dziewczynek. Jak dla mnie typy po prostu zaczely robic te filmiki majac po 14-15 lat dla rowniesnikow i wiekszosc z nich mentalnie sie na tym etapie zatrzymala, autentycznie. Jak sie pooglada te filmiki jakiegos Stuu (te ostatnie) to nie da sie kurwa uwierzyc, ze to jest dorosly, 28 letni facet. Bez kitu mam wrazenie, ze jemu wtedy mentalnie mogla bardziej odpowiadac taka 14 latka niz 22 latka. Albo inaczej - zadna normalna 22 latka wtedy czy 30 latka teraz by z nim nie wytrzymala bo to jest mentalnie, psychologicznie rozpieszczone dziecko. I w ogole wszyscy ci majkraftowi jutuberzy to sa ciekawe przypadki psychologiczne. Kazdy ten mandzio, stuu, skkf itd. to nawet zart maja (dalej, w wieku 28 lat) jak 14 latkowie, az z ciekawosci odpalilem kilka ich odcinkow przedtem zeby zobaczyc co to za kontent robia. xD Swiat, a wlasciwie majkraft zajebal im ewidentnie normalne wejscie w doroslosc.

    @edit
    O wlasnie o tym didzeju palasajdzie zapomnialem, kolejny majnkraftowy 28 letni 14 latek
    Ostatnio zmieniony przez Master : 09-10-2023, 21:58
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #6985
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,855
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    xD ja pierdole
    Płacz prawdziwego mężczyzny boli

  12. #6986
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no mi się wydaje że otoczenie i to co się robi na co dzień wpływa na mentalną kondycję i moje własne "ja", stąd jak goście cały czas graja w jakieś gierki dla dzieciaczków, przebywają z dzieciaczkami, żyją tym contentem itd to trochę zostali w tych czasach i się nie kapli że oni się starzeją, a ich target został w podobnym wieku i 14stke mogli traktowac jako koleżankę/rówieśniczkę a nie koniecznie dziecko


    jeszcze co do wybicia się na yt to przypomniał mi się post użytkownika @panic; sprzed dobrych kilku lat gdy jakiś hehe youtuber zrobił konto i temat na forum by zareklamować swój kanał, na co panic bardzo świadomie mu odpowiedział coś w stylu "wypierdalaj śmieciu, co za pojebane czasy każdy debil robi jakiś kontent, a nie ma komu go konsumować", może brzmiało to mądrzej w oryginale, ale no generalnie tak jest że jest nasrane contentu i żeby trafić w nisze to musi być albo super pomysł i wykonanie albo wybitna charyzma lub uroda

  13. #6987
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeszcze co do wybicia się na yt to przypomniał mi się post użytkownika @panic; sprzed dobrych kilku lat gdy jakiś hehe youtuber zrobił konto i temat na forum by zareklamować swój kanał, na co panic bardzo świadomie mu odpowiedział coś w stylu "wypierdalaj śmieciu, co za pojebane czasy każdy debil robi jakiś kontent, a nie ma komu go konsumować", może brzmiało to mądrzej w oryginale
    wydaje mi się, że autorem był @Pies_Pluto ; kojarzę ten cytat bo ktoś go miał potem w podpisie

    ale no generalnie tak jest że jest nasrane contentu i żeby trafić w nisze to musi być albo super pomysł i wykonanie albo wybitna charyzma lub uroda
    przecież ta charyzma to najczęściej sprowadza się do robienia z siebie debila, do czego trzeba być debilem, albo się wyzbyć godności człowieka i zahamowań moralnych (a najlepiej jedno i drugie)
    a przykład masz dokładnie 1 post nad twoim

  14. #6988
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Master ;
    https://www.reddit.com/r/fembojs/com...andzio_femboy/
    jeszcze o tym zjebie nie wspomniałeś

  15. #6989
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież ta charyzma to najczęściej sprowadza się do robienia z siebie debila, do czego trzeba być debilem, albo się wyzbyć godności człowieka i zahamowań moralnych (a najlepiej jedno i drugie)
    a przykład masz dokładnie 1 post nad twoim
    no rozumiem że charyzma ma ogólnie pozytywne konotacje i kojarzy się z klasa, elokwencją czy zaufaniem, czyli przeciwieństwem youtuberow, ale no goście przyciągali miliony dzieciaczkow przy dużej konkurencji to też im nie będę tego odbierać, zresztą my tu widzimy jakieś 0.01% ich contentu z tej negatywnej strony, a reszta to pewnie granie w minecrafta czy jakieś youtubowe challenge, więc no żeby zebrać regularną widownie i zarabiać na graniu w gierke to jednak jakąś charyzme i samozaparcie trzeba mieć nawet jeśli akurat my tego nie widzimy, bo w przeciwnym wypadku po chuj by to ludzie oglądali

  16. #6990
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no rozumiem że charyzma ma ogólnie pozytywne konotacje i kojarzy się z klasa, elokwencją czy zaufaniem, czyli przeciwieństwem youtuberow, ale no goście przyciągali miliony dzieciaczkow przy dużej konkurencji to też im nie będę tego odbierać, zresztą my tu widzimy jakieś 0.01% ich contentu z tej negatywnej strony, a reszta to pewnie granie w minecrafta czy jakieś youtubowe challenge, więc no żeby zebrać regularną widownie i zarabiać na graniu w gierke to jednak jakąś charyzme i samozaparcie trzeba mieć nawet jeśli akurat my tego nie widzimy, bo w przeciwnym wypadku po chuj by to ludzie oglądali
    babę z brodą też ludzie w cyrku oglądali, ale to nie znaczy że miała charyzmę

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •