Reklama
Strona 448 z 498 PierwszaPierwsza ... 348398438446447448449450458 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,706 do 6,720 z 7465

Temat: Patostreamerzy

  1. #6706
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "za naszych czasow" idolami byl jakis gowniak z bajki rzucajacy kulami mocy, typiara krecaca dupa w bialym dresie czy jakas pato-emo influenserka boxy i to bylo niby kurwa lepsze niz jutuber nagrywajacy majkrafta?
    to niezlych miales idoli, ja nawet nie wiem o kim mowa, znaczy to pierwsze to kojarze że jakies naruto, ale te dwa ostatnie to

  2. #6707
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ANIMA LIBERA

  3. Reklama
  4. #6708
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,881
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to niezlych miales idoli, ja nawet nie wiem o kim mowa, znaczy to pierwsze to kojarze że jakies naruto, ale te dwa ostatnie to
    chlop nie zna boxdelki i anima libera to albo kolejny 14 latek na forum sie zagubil albo jakis niedorozwuj co na torga trafil w 2020 ehhh
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #6709
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No ja wam życzę żeby wasze dzieciaczki nigdy nie kłamały i wyrosły na tibiarzy, ale no tak kolorowo nie jest i np. ja zawsze byłem top uczniem w szkole i sprawiłem wrażenie najgrzeczniejszego dziecka ever(mam jeszcze twarz takiego dzieciaczka 2-3 latka max), a też za guwniaka sporo kłamałem i swoje odjebałem, takze inne dzieciaczki też tak robią, więc pozostaje albo je zamknąć w bańce i kontrolować wszystko az cię znienawidzą lub dać im trochę wolnej ręki i trzymać kciuki że wychowanie i dobrze wpojone zasady przyniosą skutek, ale swoje błędy i tak gowniaki popełnią

    z laskami o tyle gorzej że no jest ten seks czy jakieś ciążę, a syn to się najwyżej najebie czy naćpa jakąś szałwią

  6. #6710
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,881
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ja wam życzę żeby wasze dzieciaczki nigdy nie kłamały i wyrosły na tibiarzy, ale no tak kolorowo nie jest i np. ja zawsze byłem top uczniem w szkole i sprawiłem wrażenie najgrzeczniejszego dziecka ever(mam jeszcze twarz takiego dzieciaczka 2-3 latka max), a też za guwniaka sporo kłamałem i swoje odjebałem, takze inne dzieciaczki też tak robią, więc pozostaje albo je zamknąć w bańce i kontrolować wszystko az cię znienawidzą lub dać im trochę wolnej ręki i trzymać kciuki że wychowanie i dobrze wpojone zasady przyniosą skutek, ale swoje błędy i tak gowniaki popełnią

    z laskami o tyle gorzej że no jest ten seks czy jakieś ciążę, a syn to się najwyżej najebie czy naćpa jakąś szałwią
    No to faktycznie niezle cie wychowywali jak w wieku 14 lat zapijałeś morde na mieście do nocy, nie wracałeś po nocach do domu, a pozniej łaziłeś po domowkach z jakimis 25 letnimi typami wymalowany jak dojrzala i doswiadczona kurwa.
    Chyba, ze jednak to nie jest prawda i co najwyzej sklamales pare razy, ze idziesz do kolegi, a tak naprawde poszedles na boisko albo uciekles z dwoch ostatnich lekcji wychowania fizycznego bo wiedziales, ze bujanie sie i zachlewanie pały z 10 lat starszymi ludzmi nie jest dla ciebie dobre, a w ogole to bedziesz miec niezle przejebane jak ktos sie dowie.

    Do takich sytuacji zawsze dochodzilo przeciez xD Pewnie na mniejsza skale, ale to ludzie mysla, ze jakies ejsidisi, rhcp, queeny czy inne metaliki albo rae smrud nie ruchaja swoich fanek w roznym wieku skaczacych im na kutasa?
    Jak tu w tych wszystkich dramach chyba jedyne realnie kryminalne oskarzenie to jest tego Stuu i ta jedna typiara co PODOBNO miala wtedy 14 lat i PODOBNO z nim spala i CHYBA moglaby zeznawac w razie czego chociaz nie wiadomo na jaki temat mialaby zeznawac, co najwyzej w sprawie o demoralizacje mlodziezy bo sama mowi, ze nie wie czy do czegos doszlo miedzy nimi tylko, ze sie najebaly i stracily kontakt xD Cala reszta dotyczy doroslych kobiet lub starszych dziewczyn, ktore zarowno Stuu moze ruchac jak i jakis Taido xD W dodatku czesc tych oskarzen jakis gargamelow i innych kukoldow opiera sie na losowych screenach "anonimowych fanek" xD

    To, ze chodza do nich na imprezy i same im sie pchaja na kutasa w takiej skali jak teraz jest tylko skutkiem tego, ze najwiekszymi gwiazdami internetu i influenserkami sa jakies kurwiszcza jak linkiewicz, ta co sie zajebala jakis czas temu czy inna camwhore natsu xD Wiec z automatu zjawisko imprezowania i pchania sie na chuje gwiazd jest jeszcze wieksze niz kiedys bo to po prostu jara nastolatkow. Tak jak my biegalismy i udawalismy, ze rzucamy kulami mocy albo pokemonami majac 13 lat. Ale ujebanie 3-4 jutuberow takich jak ten Gargamel co go chca spalic na stosie bo krzyczal do typiary WYPIERDALAJ DZIWKO zwyczajnie nic tutaj nie da bo i pojawia sie nastepni, a mental kolejnych mlodych dziewczynek bedzie taki sam. Chcac realnie cos zmienic i wyciagnac wnioski trzeba sie wziac realnie za wychowanie i zmiane tej kultury (co jest niemozliwe bo nikomu sie nie chce), ludzie majacy wladze, pieniadze i slawe zawsze beda tego naduzywac, chocby ich wybanowaci pozabijac wszystkich teraz to za 5 lat bedziesz mial to samo. Dlatego wraz z ukaraniem tych gagatkow (ktorzy na to zasluzyli, bo taki gargamel to nie wiem za co go tam karac poza byciem kukoldem) powinny isc zmiany w wychowaniu, zastanowienie sie starych co ogladaja ich dzieci i kogo chca nasladowac. No, ale nie ma co sie ludzic, ze tak bedzie przeciez. Zwlaszcza, ze pierwsze glosy "rozsadku", ucisnienia i poczucie wykorzystania sekusalnego pochodza od jakichs onlyfansiar, ktore swieca pizda w internecie i sa idolkami mlodziezy.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #6711
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    przestałem czytać w połowie bo jakieś chochoły weszły na banie i mi się nie chce, a czy ktoś pisze o laskach legalnych? Zakładamy że karzeł zrobił research i te laski faktycznie miały 13-14 lat i o nich teraz piszemy, a nie o gargamelu czy bestii z tokio, chyba że nie potrafisz dwóch różnych sytuacji różnie rozpatrzeć no to kiepsko wtedy rzeczywiście

  8. #6712

    Notoryczny Miotacz Postów Weczk jest teraz offline
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,343
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A podobno dziewczyny dojrzewają/dorastają szybciej XD
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  9. #6713
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogólny wniosek z tego wszystkiego jest niezmiennie ten sam, i powtarzam go już od wielu lat: powinno się zdelegalizować to całe jutuberstwo w trybie natychmiastowym, a każdemu polskiemu jutuberowi nakłaść profilaktycznie po mordzie
    Jutuber zły, chyba że pójdzie na współpracę z tibiantis.online i będzie reklamował serwer to wtedy jutuber dobry

  10. #6714
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,978
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jutuber zły, chyba że pójdzie na współpracę z tibiantis.online i będzie reklamował serwer to wtedy jutuber dobry


  11. #6715
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Weczk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A podobno dziewczyny dojrzewają/dorastają szybciej XD
    do 10 roku zżycia później się zatrzymują i zostają idiotkami do końca życia

  12. #6716
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,338
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    do 10 roku zżycia później się zatrzymują i zostają idiotkami do końca życia

  13. #6717
    Avatar Ninja Deruz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,262
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Tibiarz ;

    zgadnij kto podłączył się pod drame - gdzie jest emotka, jak jej potrzeba

    https://twitter.com/thepolandnews_/s...31705407631820

  14. #6718
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,458
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    wybory wybory
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  15. #6719
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  16. #6720
    Avatar Ninja Deruz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,262
    Siła reputacji
    18

    Domyślny



    jeszcze dzisiaj w faktach może usłyszymy ten utwór

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •