Reklama
Strona 447 z 498 PierwszaPierwsza ... 347397437445446447448449457497 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,691 do 6,705 z 7462

Temat: Patostreamerzy

  1. #6691
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,410
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogólny wniosek z tego wszystkiego jest niezmiennie ten sam, i powtarzam go już od wielu lat: powinno się zdelegalizować to całe jutuberstwo w trybie natychmiastowym, a każdemu polskiemu jutuberowi nakłaść profilaktycznie po mordzie
    ale pan mnie zaimponowal teraz

  2. #6692
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,611
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    ogólny wniosek z tego wszystkiego jest niezmiennie ten sam, i powtarzam go już od wielu lat: powinno się zdelegalizować to całe jutuberstwo w trybie natychmiastowym, a każdemu polskiemu jutuberowi nakłaść profilaktycznie po mordzie
    tak jak rzadko się z Tobą zgadzam tak tutaj +10

  3. Reklama
  4. #6693
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,410
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    plan jest prosty, walimy na ryj tych jutuberow





























    tylko ktos mi musi pokazac jak ich odroznic

  5. #6694
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    najpierw usuwamy edron, potem jutuberami sie zajmiemy
    macie moje slowo
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  6. #6695
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,970
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    eh jak się nawet kaletnik zainteresował jutuberami to też oglądnąłem filmik, no tak jak julka z rudą kurwom coś se pierdoliły pod nosem, tak tutaj pedo vibe niezaprzeczalny i albo już som jakieś loty na wyspy cooka rezerwowane albo jakiś magik wisi w powietrzu

  7. #6696
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,001
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    eh jak się nawet kaletnik zainteresował jutuberami to też oglądnąłem filmik, no tak jak julka z rudą kurwom coś se pierdoliły pod nosem, tak tutaj pedo vibe niezaprzeczalny i albo już som jakieś loty na wyspy cooka rezerwowane albo jakiś magik wisi w powietrzu
    na wyspy cooka nie dostaną wizy, turystyczna max na miesiąc i musisz mieć wykupiony bilet powrotny

    ogólnie to obstawiam, że nic większego z tego nie wyniknie, co najwyżej kilku pato-celebrytów zakończy karierę pod wpływem nagonki, ale co już zarobili i poobracali małolaty to ich poza tym, natura nie znosi próżni i zaraz w ich miejsce pojawią się nowi
    choć oczywiście chciałbym żeby było inaczej, i żeby ci wszyscy jutubowi degeneraci i troglodyci wylądowali bynajmniej nie na wyspach cooka, a na kamczatce

    ale mam w związku z tym inną rozkminę, bo poscrollowałem sobie też komentarze przez 2 minuty i odniosłem wrażenie, że chyba żyję w jakiejś bańce xD
    połowa - wiadomo - oburzone matki polki, wkurwieni ojcowie itp., ale jest też masa komentarzy, typu "szok niedowierzanie, to mój idol z dzieciństwa!! nie mogę powstrzymać łez"
    o tym, że mi te ksywy totalnie nic nie mówią, to już wspominałem, ale fakt że jakiś człowiek-pędzel z jutuba, grający z gierkę dla dzieciaczków, może być czyimś "idolem z dzieciństwa", to jest dla mnie taka abstrakcja, że xD

    ale to jeszcze nic, bo masa komentarzy jest w stylu "szacun dla wardengi, że nie dał się zastraszyć i odważył się to pokazać!!"
    naprawdę ktokolwiek przy zdrowych zmysłach zakładał, że jakieś pędzlaki z jutuba mają taką moc sprawczą, że należy się ich obawiać?
    w sensie, że niby co oni mogą temu wardędze zrobić? dać łapkę w dół? zdissować go na insta story?

    w ogóle widzę że majnkraft odebrał tibii miano gierki przyciągającej najgorsze patologie

  8. #6697
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,586
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Lord napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o chuj tu chodzi bo sie gubie
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  9. #6698
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,212
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak tibiarz pięknie udaje ze nie wie o co chodzi i nie zna tych jutuberów prowadząc narracje która jebie na kilometr próbą wywyższenia się i podbudowania ego że jest się lepszym i ponad tym a czeka z chujem w ręce na następne newsy xDDDD Jakiś stu jakiś dupiel specjalnie ksywki przekręca a każde fame mma ogląda xD no jebany hipokryta. Jeszcze jak jebany janusz zcancelować jutuberów lać po mordach jak oni mogą zarabiąc piniondze takie jak ja nie zarabiam piniondze takie xDDD no typowa kurwa Nie zmienia to faktu że jebać tych pedofili

  10. #6699
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,330
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak tibiarz pięknie udaje ze nie wie o co chodzi i nie zna tych jutuberów prowadząc narracje która jebie na kilometr próbą wywyższenia się i podbudowania ego że jest się lepszym i ponad tym a czeka z chujem w ręce na następne newsy xDDDD Jakiś stu jakiś dupiel specjalnie ksywki przekręca a każde fame mma ogląda xD no jebany hipokryta. Jeszcze jak jebany janusz zcancelować jutuberów lać po mordach jak oni mogą zarabiąc piniondze takie jak ja nie zarabiam piniondze takie xDDD no typowa kurwa Nie zmienia to faktu że jebać tych pedofili
    Bo tibiarz też jest w to zamieszany

  11. #6700
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,586
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    no ja z tibiarzem ostatnio przy jednym stoliku pod oktagonem siedziałem
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  12. #6701
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,287
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    czemu ten stu pisze jak uposledzony xD jak mozna robic tyle bledow w takich krotkich wiadomosciach

  13. #6702
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,907
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu ten stu pisze jak uposledzony
    Patostreamerzy-nie-wiem-choc-sie-domyslam.gif

  14. #6703
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,884
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu ten stu pisze jak uposledzony xD jak mozna robic tyle bledow w takich krotkich wiadomosciach
    gosc chyba nie jest nejtivem

  15. #6704
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o tym, że mi te ksywy totalnie nic nie mówią, to już wspominałem, ale fakt że jakiś człowiek-pędzel z jutuba, grający z gierkę dla dzieciaczków, może być czyimś "idolem z dzieciństwa", to jest dla mnie taka abstrakcja, że xD
    gosciu, ale czemu ty sie dziwisz jak ty masz ze 35 lat tak jak i ja, a osoby piszace takie komentarze maja z 16-18 lat bo to najczesciej jest ten okres kiedy czlowiek juz JEST DOROSLY I MOZE PISAC O SWOIM DZIECINSTWIE (tzn wydaje mu sie, ze juz jest duży i dorosły, a dziecinstwem okresla wiek 10-14 lat). Tacy ludzie sie urodzili w 2005 roku albo i pozniej, a nie 1990 tak jak ty xD Swiat sie zmienil, "za naszych czasow" idolami byl jakis gowniak z bajki rzucajacy kulami mocy, typiara krecaca dupa w bialym dresie czy jakas pato-emo influenserka boxy i to bylo niby kurwa lepsze niz jutuber nagrywajacy majkrafta?

    Chyba, ze to taka po prostu luzna mysl na temat starzenia sie, przemijania czasow, zmiany pokoleniowej, filozoficzny moment zadumy to przepraszam serdecznie
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #6705
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ogolnie ta drama jest dla mnie smieszna, chcialbym zauwazyc, ze swojego czasu najwieksze zasiegi w polskim internecie poza chyba robertem lewandowskim miala typiara, ktora zaslynela z tego, ze obciagala jakims murzynom po koncercie
    Jezeli starzy dopuszczaja do tego, ze na takich osobach wzoruja sie te 15-16 letnie typiary, ktore dawaly dupy tym gargamelom, stu i innym to nie rozumiem skad nagle zdziwienie, ze gargamele, stu i inni je dymają xD Teraz hurr durr biedne dziewczynki wykorzystali, tylko no jaka normalna 14 letnia dziewczynka chwali sie, ze ona juz przeciez tyle razy chlała i co to jest dla niej jedno piwo i dwie szklanki martini hehe przeciez NIE JESTESMY JUZ DZIECMI i wozi sie na melanżach po nocach u jakichs obcych typów, tera nagle ola boga biedne dzieci zgwalicly zle jutubery.

    Znaczy nie bronie tych jutuberow bo jezeli faktycznie odjebali to powinni TEŻ zostac ukarani, tylko zwracam uwage na fakt, ze ludzie skupiaja sie oczywiscie nie na zrodle problemu tylko na jego skutkach, no, ale cuz polska, polacy, wiekszosc to jakas robolska klasa spoleczenstwa o niskim iq wiec czego ja oczekuje Teraz tak jak Oldman77 napisal, jak grzyby po deszczu wyrosna nastepni i nastepne 14 letnie dziewczynki, ktorych idolkami sa puszczajace pizdy marty linkiewicz i inne tego typu influenserki beda sie im pchac na pałe
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •