Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [8.60] Draghos.com -Custom-

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    130
    Siła reputacji
    14

    Domyślny [8.60] Draghos.com -Custom-

    Wstęp:
    Witajcie, chciałbym Was serdecznie zaprosić do wspólnej gry, bowiem jest naprawdę mało polaków - gram ponad tydzień, a widziałem dosłownie tylko czterech. Praktycznie sami Brazylijczycy/Meksykańcy. Serwer ma już 10 lat za sobą, jednak był dostępny tylko i wyłącznie dla Brazylii. Niedawno był reset postaci, została dodana aktualizacja i serwer został udostępniony dla całej Europy. Co możecie na nim znaleźć? Złoto się samo zbiera po zabiciu potwora, super zrobiony train room - bijecie tylko bronią w hitdola i lecą wam skille + mlvl oraz w mniejszym stopniu uzupełnia się stamina (tylko i wyłącznie podczas wylogowania i w tym miejscu). Osobne jest stworzone miejsce dla paladynów (screen na dole). Oprócz tego przez całą grę są taski porobione w sposób naprawdę świetny. Dostajemy ekwipunek, exp oraz porady dotyczące kolejnych misji. Ogólnie rzecz biorąc community jest świetne, ekstra ludzie, spoko GM. Serwer należy nie do tych łatwych, jednak łatwo się dorobić dzięki taskom :). Oprócz tego expienie razem w party się bardzo opłaca jeśli chodzi o taski, bowiem jeżeli dwie osoby zadadzą jakieś obrażenia danemu potworowi to task się liczy podwójnie. Jeżeli jednak druga osoba nie zada żadnego hita to na dwie osoby dochodzi jedno zabójstwo (a tak dwóm osobom dochodzą po dwa za jednego potwora). Co jeszcze mogę dodać? Jest to mapa stworzona od zera (nie jest to jakaś tania podróbka z neta), wszystko jest wspaniale dopracowane. Tworzymy postać na rookgardzie tzw. gdzie mamy kilka tasków 1. Trolle 2. Rotwormy 3. Skeletony 4. Amazony 5. Dwarfy 6. Minotaury (ale tu nie trzeba zabijac - dostajecie stealth ringa, aby dotrzeć przez multum minotaurów do skrzyni z pucharem, którą dostarczacie królowi i otrzymujecie 2cc jeżeli nie posiadacie pacca, jeżeli posiadacie - otrzymujecie promocję). Tutaj zdobywacie 30 lvl po tych taskach. Kolejnymi są Cyklopy, Orki, Dragony, Giant Spidery, Dragon Lordy i koniec tasków na rooku. Tak o to możecie tymi taskami zdobyć 50 lvl, potem idziecie na maina idąc na statek i przechodzicie do miasta Quendor, w którym to znowu otrzymujecie taski od pewnego NPC. Ja do tego stopnia jeszcze nie doszedłem, bowiem podoba mi się klimat na rooku i chyba tu zostanę. To już od Was zależy. Oprócz tego do 50 lvla możecie pływać statkiem na maina i wracać na rooka, ale po osiągnięciu 50 lvla nie będzie już możliwości powrotu na rooka :)

    http://darghos.com/
    darghos.com
    Client: 8.6

    ♦ Exp Rate:
    1 ~ 100: 10x
    100 ~ 160: 8x
    160 ~ 180: 4x
    180 ~ 200: 3x
    200+: 2x
    ♦ Skills rate: 5x
    ♦ Drop Rate: Custom, to maintain the ingame economy balanced.
    ♦ Regen HP/Mana rate: 5x
    ♦ Trainers: Yes (portal on Quendor depot)
    ♦ Unjusts to Red Skull: 4+ day
    ♦ Unjusts to Black Skull: 8+ day
    ♦ Red Skull duration: 10 days
    ♦ Black Skull duration: 20 days
    ♦ Blessings price: level based (max 20k on lvl 120)
    ♦ All blessings buyable on the temple's NPCs: Yes (100k)
    ♦ Twist of Fate (protect your regular blessings): Yes (50k on temple's NPCs)
    ♦ Rashid: Building on the south of Aaragon
    ♦ Teleports to hunts: No
    ♦ PvP type: Open (exept Island of Peace)
    ♦ Teamspeak 3: Will be available soon.
    ♦ Battleground: Read here

    http://darghos.com/en/?ref=general.about





    Ostatnio zmieniony przez Hadesman : 25-11-2016, 17:09

  2. #2

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    255
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Strona nie dziala xD

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    35
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ten server jest martwy,wbiłem tu jakiś czas temu z kilkoma ziomkami wbiliśmy po 130 i pizda nie było kogo być to wyszliśmy,jak ktoś chce mogę dać tam jakiegoś chara albo kasy.Bo all na trainach tylko tam siedzą a mam passy bo ziomków to 80-130 lvl 6 charów mam ;)

  5. #4
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,067
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @up
    Potwierdzam kiedys tu zrobilem pg nawet fajnie sie expilo z thunderstormow wave sorkiem i co i grala garstka osob moze z 20 miedzy ktorymi sie bilismy do momentu az nie wystartowala thronia i znow tu gralo 2-3 aktywnych

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 19-11-2023, 20:53
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 28-09-2023, 21:41
  3. Odpowiedzi: 219
    Ostatni post: 20-06-2019, 17:32
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-07-2017, 18:57
  5. Custom low rate - co sądzicie
    Przez Ksabi w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 27-08-2010, 12:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •