Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 47

Temat: [MEDIVIA] - FULL AFK BOT RUNEMAKER FISHING I INNE POMOCE DLA FARMERÓW

  1. #1
    Avatar Durzy Jaszczur
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    211
    Siła reputacji
    12

    Domyślny [MEDIVIA] - FULL AFK BOT RUNEMAKER FISHING I INNE POMOCE DLA FARMERÓW

    Typ usługi: Sprzedaż BOTA
    Świat: Medivia
    Cena: 35zł za bota z Runemakejkerem, Rybakiem i Lighthackiem //// 50zł za zabezpieczenie farmy
    Preferowana forma płatności: Przelew, możliwe też allegro
    Kontakt: PW albo email hankeehpankeeh@gmail.com
    Uwagi:

    Medivia z dnia na dzień coraz popularniejsza więc czas usprawnić wielu graczom rozgrywkę, jak każdy wie po internecie lata masa "botów" do medivii z czego połowa to keylogery a druga połowa to jakieś gówno które nie działa afk, w tle i blokuje komputer xD
    Ja na sprzedaż mam działające w PEŁNI AFK, W TLE runemakera, rybaka i lighthack.

    Runemaker - Jak mówiłem, działa w tle, można używać z dowolną ilością klientów na raz, sam bot zużywa mniej niż 1mb ramu i praktycznie 0% procesora, klient medivii to około 100mb ramu więc nawet na gównianym komputerze/vps można bez problemu odpalić 15 klientów
    Posiada alarmy w razie gdyby ktoś cię atakował albo jak pojawi się GM więc, nie dasz się zaskoczyć, automatycznie otwiera nowe bp i tak dalej wiadomo, full afk, włączasz i wszystko się robi samo.
    Można go też używać do skillowania knajtem czy tam palkiem, do żarcia fooda, spalania many i anty idle.

    Fishing bot - Tak samo jako powyżej, działa bardzo sprawnie, jednym charem z 60~ fishingu w godzine da się nim złowić bp rybek, full afk, działa w tle.

    Lighthack - Gratisowo, lighthack dla każdego kto nie lubi marnować many/capa na światełka

    CENA ZA 3 POWYŻSZE TO 35 ZŁ



    I bajer numer dwa, narzędzie zabezpieczające farmerów.
    Jak wiadomo, wjazd GMa nie zdarza się często, częściej mogą dojechać cię gracze, nagrają cię na cama i do widzenia, masz po charach i zrobionych runach, zwykłe autologi gówno dają, bo jak gracz wejdzie ci na ekran a ty od razu dasz loga na paru charach to może ci rzucić gfb zza ekranu albo nagrać na cama jak się wylogowujesz od razu jak player on screen i też leci ban.
    Ale to już przeszłość, teraz dzięki mojemu narzędziu już ci się nie przytrafią takie akcje
    Wygląda to mniej więcej tak, stawiasz sobie na miejscówce dajmy na to 15 postaci + 1 char przed miejscówką w jakimś korytarzu 1 SQM
    Ktoś cię szuka, przylatuje wchodzi na ekran temu charowi do sprawdzania i w tym momencie cała farma daje loga ZANIM KTOKOLWIEK JĄ ZOBACZY, więc ani nikt cię nie zabije, ani nie nagra na cama żeby cię zbanowali, char do sprawdzania dalej stoi i udaje że nie wie co się dzieje, nawet jak ktoś go zabije i wlezie na twoją miejscówce to już nikogo tam nie będzie.
    Szczegóły i porady po zakupie.

    Cena za zabezpieczenia farmy to 50zł


    Wszystkie rzeczy oczywiście nie są w żaden sposób blokowane czy banowane przez klienta medivii

    i na koniec mała promocja
    3 pierwszych klientów dostaje gratis 10k w GP lub itemach na medivia legacy





    Ostatnio zmieniony przez Durzy Jaszczur : 02-12-2016, 01:16

  2. #2
    Avatar Durzy Jaszczur
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    211
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    bump

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,766
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ktoś coś? Jakieś opinie :D:D?

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    @Katalonczyk ;
    śmiga jak marzenie polecam

  6. #5

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,766
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A co w przypadku uptade klienta? Czy bocik będzie aktualizowany? Wsparcie techniczne jest :D?

  7. #6
    Avatar Durzy Jaszczur
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    211
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Do updejta jeszcze dużo czasu, ale na 99% wszystko będzie dalej działać.
    http://torg.pl/showthread.php?474160...%D3W&p=9849649
    SPRZEDAM FULL AFK BOTA DO MEDIVII RUNE MAKER, FISHING, LIGHTHACK I WIĘCEJ KLIKNIJ ^

  8. #7

    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    27
    Posty
    271
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Również polecam, co prawda dopiero zacząłem testować, ale działa jak natura chciała :)

  9. #8

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,766
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Otrzymałem bota, profesjonalna robota jeśli chodzi o fishera :) W połączeniu z runemakerem można wiele zdziałać. Pozdrawiam twórcę i życzę mu dalszych sukcesów :)

  10. #9
    Avatar Durzy Jaszczur
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    211
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Pare innych osób też już wzięło, niedługo powinni napisać swoje wrażenia w tym temacie ;p

    Sprawdziłem też co mi zostało w depo i mogę zrobić mały gratisik
    NASTĘPNA OSOBA KTÓRA KUPI BOTA DOSTAJE GRATIS (na legacy): Assassin blade, BP paralize rune i 2k
    http://torg.pl/showthread.php?474160...%D3W&p=9849649
    SPRZEDAM FULL AFK BOTA DO MEDIVII RUNE MAKER, FISHING, LIGHTHACK I WIĘCEJ KLIKNIJ ^

  11. #10

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    65
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    bocik śmiga git, zajebista robota ze wszystkimi botami z którymi się spotkałem na medivi wymiękają. Prosta obsługa polecam

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bot na full afk
    Przez Darektictac w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 09-11-2013, 15:18
  2. [9.82][Blackd] Paladin 8-??? Full Afk
    Przez x4i w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 13-03-2013, 22:03
  3. elfbot, szukam full afk'a.
    Przez SlitasneZebro w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 06-10-2012, 00:45
  4. Bot do pokemon online - fishing
    Przez klavi14 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 27-12-2011, 00:29
  5. [8.5][Elf Bot] - rozne 'pomoce'
    Przez Bicoozit w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 20-08-2010, 14:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •