Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: [7.4] Tibia-Retro |RL|x4| - Tasks - Cast System - Loot Message - START 25.11 - 3 DNI

  1. #16
    Avatar Sativa
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    553
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Co to za antybot sytem? Zakład że pierwszego dnia servera będę miał działającego cavebota ?

  2. #17
    Avatar praktor
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    97
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może głupie pytanie, ale jest w ogóle sens wbijać? oprócz oczywiście jakiegoś pekingu, czemu taki wysyp 7.4? te serwery są z jakiś 8.0+ przerabiane? czy z tego wycieku map?
    Po raz kolejny powtórzę. Przy tworzeniu Tibii-Retro 7.4 spędziłem mnóstwo czasu i mam nadzieję, że ludzie to docenią. Ten projekt jest naprawdę dopieszczony i gotowy, potrzeba tylko graczy.
    Niestety, w najbliższym czasie na otservlist (reklama na stronie głównej) nie ma wolnego dnia ale póki co, będzie reklama innego typu, też dobra + reklamy na wszelkich forach MMO.
    Poza tym, jestem umówiony z kilkoma osobami w sprawie streamingu na Twitchu.

    Cytuj Sativa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to za antybot sytem? Zakład że pierwszego dnia servera będę miał działającego cavebota ?
    Jeżeli zrobisz jakieś swoje skrypty pod klienta to dostaniesz bana, automatycznie. Ta sprawa to mnie priorytet, tym bardziej w wersji 7.4.
    Ostatnio zmieniony przez praktor : 21-11-2016, 17:52

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ja był bym ostrożny z tym dopieszczaniem, bo stronka pozostawia wiele do życzenia, takie stronki ściąga się z pierwszego lepszego forum jako gotowiec aka Gesior. Już nie wspomnę ile się wczytuje. Każdy twierdzi że ma idealny server, wbije popekować ;)
    Ostatnio zmieniony przez huhuxdd : 21-11-2016, 18:00

  5. #19
    Avatar praktor
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    97
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj huhuxdd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja był bym ostrożny z tym dopieszczaniem, bo stronka pozostawia wiele do życzenia, takie stronki ściąga się z pierwszego lepszego forum jako gotowiec aka Gesior. Już nie wspomnę ile się wczytuje. Każdy twierdzi że ma idealny server, wbije popekować ;)
    Na pewno będzie aktualizacja - mam nadzieję jeszcze w tym roku, trwają prace nad nową stroną i nowym klientem. Póki co, z botami problemu nie będzie, strona jest czytelna, a wymienione przeze mnie zmiany to będą po prostu ulepszenia.

    Zapraszam serdecznie, serwer nie tylko RPG ale również PvP, bo to najważniejszy aspekt klimatu 7.4

  6. #20
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Obyś tylko nie był jak właściciel najbardziej popularnego 7.4 czyli: aby kasa się zgadzała, korupcja itepe.

  7. #21
    Avatar praktor
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    97
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Bardzo mi przykro ale wyszło parę złych spraw w rl, muszę pilnie wyjechać i nie będę w stanie ruszyć projektu w tym tygodniu.

    Bardzo Was przepraszam, bo nie wygląda to profesjonalnie ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 25-05-2023, 20:17
  2. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 06-03-2017, 21:07
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-12-2016, 22:56
  4. Odpowiedzi: 70
    Ostatni post: 20-10-2016, 13:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •