Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: [CUSTOM EVO][High Rate][8.60] Podhalanski OTS VII Edycja [START WKRÓTCE!] FREE VIP&PP

  1. #31

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,184
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    O widze ze tu mamy pospolitego KODowca oplacanego przez rudego i spolke...
    Pies zabil 25 demonow ja 4 i nie wylocilismy zadnego okna tibijskiego a kodowcy jak zwykle szukaja dziury w calym zeby zniszczyc normalnego czlowieka...
    @Pies ; to człowiek sukcesu prowadzil otsa i jako pierwszy w historii podal swoj numer w razie problemow z serwerem, to społecznik, aktywny członek lokalnej wspólnoty Kościoła i przede wszystkim raper. Od wielu lat gości na słuchawkach wielu polskich rodzin. Nieustannie inspiruje swoją nienaganną postawą i dobrocią płynącą z głębi serca. Nie pozwole go szkalować przez bande KODowców!

  2. #32
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    słuchaj jak mam się wydostać z demon oaka i wziąć nagrodę???hm help
    Żebyś wiedział człowieku z czego ja się dziś wydostałem w życiu realnym idąc sobie z ziomkiem na nieznanych podmokłych terenach Białegostoku, to Demon Oak to pikuś w porównaniu z tym co tam widziałem xD.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie dziwie sie wiele rzeczy mogles widziec jako osoba z zaburzeniami psychiki

  5. #34
    Avatar Mezuren
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    BIAŁOGARD I KOSZALIN
    Wiek
    25
    Posty
    4,511
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Co ty powiedziałeś zastanów się następnym razem.
    Co do okien też zabiłem 10 demonów i nic nie było więc kodowcy znowu szarpia za nogawki
    Cytuj incb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >3 w nocy
    >śpisz sb
    >budzisz się bo hałasy
    >zza ściany slyszysz a znasz tom emotke :monkaS

  6. #35
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie dziwie sie wiele rzeczy mogles widziec jako osoba z zaburzeniami psychiki
    Myślę tak właśnie, żebyś wpadł do tej dziury to byś się życia przynajmniej nauczył, właśnie zaburzenia psychiczne to są u takich hejterskich zazdrosnych KODowców, co sami nic nie mogą osiągnąć i żerują na czyimś fejmie i pieniądzach, bo sami nic nie potrafią zarobić. Trzeba być rzeczywiście chorym i niepełnosprawnym umysłowo, nie mówię wyrzutkiem, bo to obraża ulicę, ale niepełnosprawnym i chorym umysłowo, żeby mówić "wiele rzeczy mogłeś widzieć ale ich nie było", człowieku? komu tych chcesz takie kity wcisnąć? Zrób sobie kanał, wyluzuj i zacznij rap nagrywać albo zajmij się streamami, KOD w sondażach ma pff 15% więc odpuśćcie już bo i tak szans nie macie, fejm nie zając nie ucieka, mozesz go mieć tylko więcej, jeżeli chodzi o te tereny podmokłe chodziło mi o 3 dziury, z której jedna miała 10m głębokości, a powierzchnia tych terenów wyglądała właśnie jak droga do Demon OAK, sam się zdziwiłem że coś takiego jest w Białymstoku. Przejdziemy się jeszcze raz tam z ziomeczkiem ale w dzień i przy dobrym szczęściu możnaby cyknąć fotkę tej dziury... Na pewno ja tego się już nie podejmę - wydygałem, ale może ziomeczek się nie będzie bać to strzeli kilka ujęć tych terenów,
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  7. #36
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co ty jestes takim typowym lesnym dziadem co mieszka na bagnie czy Bialystok to dziura zabita dechami gdzie mozna wpasc 10m w dol do bagna idac do sklepu?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 26-01-2018, 10:21
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 22-10-2017, 07:08
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 26-09-2016, 22:27
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-09-2016, 11:17
  5. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 15-05-2016, 05:40

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •