Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: NOOTROPY - jakie i skąd?

  1. #1
    Avatar H5N1
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ส็็็็็็็็็็็็็&#
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    17

    Domyślny NOOTROPY - jakie i skąd?

    Czy jakiś user miał okazje testować leki/suplementy nootropowe pokroju NOOPEPT, FENIBUT itp?

    Szczerze mówiąc interesują mnie raczej takie, które działają doraźnie jak fenylopiracetam, aby usunąć brainfoga, który czasem mi wyskakuje.

    Wołam @chemik ; może coś wiesz z tej dziedziny.
    https://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=285171&dateline=13299  51801

  2. #2
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Noopept możesz bez większego problemu kupić na Allegro

    Zamówiłem go sobie raz, jakieś 2 lata temu. Różnicy żadnej nie poczułem więc na tym poprzestałem, ale są tacy na których to działa.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar H5N1
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ส็็็็็็็็็็็็็&#
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie chce noopeptu tylko dorazne raczej. Rok piracetam jadłem i nic.
    https://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=285171&dateline=13299  51801

  5. #4
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    -jestem mocno sceptycznie nastawiony do takich rzeczy.

    -z legit nootropow krolem jest piracetam, ale kazdy hehe spec od hihi nootropow powie ci, ze noopept jest najlepszy i piracetam jest gowniany, o czym dowodza powazne badania przeprowadzone w rosji przez jedna i te sama osobe. reszte se mozna dopowiedziec.

    -reakcja na nootropy jest kwestia osobnicza; kiedys czytalem o tym, ze kolezka podjadal sobie pewien srodek (konkretniej to fenylopiracetam, jezeli to kogos interesuje) i swietnie mu sie pracowalo, tylko byl jeden problem: nie potrafil sobie zwizualizowac najprostszej rzeczy, czyli odpadala robota/nauka wymagajaca jakiegos polotu.

    -fenibut powinien byc imo lekiem na recepte, bo to wbrew pozorom nie jest obojetny dla organizmu proch. no i fenibut nie jest nootropem. to zupelnie inna bajka.

    -jedyny 'polepszacz' jaki stosowalem, to rozsadna suplementacja magnezem i rozeniec gorski.

    generalnie to magiczny proszek nie napcha ci sam do glowy wiedzy, nie posadzi cie nad ksiazkami i nie zmusi do pracy. nie spodzeiwalbym sie jakichs efektow jak po zajebaniu narty.

  6. #5
    Avatar Snazol
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    30
    Posty
    308
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Osobiscie proponowalbym tianeptyne sciagnac z USA w postaci siarczanu (ma kilka plusow nad ta apteczna, m.in. okres poltrwania). W Polsce jest stosowana jako lek przeciwdepresyjny, za granica jako suplement diety, ma dosc mocny potencjal nootropowy jednak, a poza tym jest bardzo "zdrowa" (pod wzgledem wplywu na mozg).
    Fenylopiracetam tez ma bardzo dobre opinie (choc osobiscie nie probowalem), ale drogi jest.
    Tani i bardzo skuteczny jest rowniez sunifiram (probowalem), aczkolwiek nie jest zbyt dobrze przebadany.

    I generalnie raczej sa potrzebne duuuzo wieksze dawki piracetamu (anizeli te standardowe 2x 1200mg~), by faktycznie poczuc roznice.
    Tylko to wszystko ma sens, kiedy pozostale rzeczy sa w porzadku. Brainfog jest tez czesto wynikiem masturbacji i warto zrezygnowac z niej. Zadnych zaburzen psychicznych, zdrowa dieta, duzo snu itd., w przeciwnym razie efektu mozesz kompletnie nie wyczuc. I tez nie jest tak, ze cos musi od razu na Ciebie zadzialac, reakcja osobnicza. Trzeba poprobowac kilku srodkow o roznym mechanizmie dzialania i ktorys powinien zaskoczyc.
    No i potwierdzam to co chemik napisal, fenibut nie jest nootropem, bardziej srodkiem przeciwlekowym.

    #edit
    A co do pytania skad - na reddicie mozesz znalezc liste zaufanych vendorow.
    Ostatnio zmieniony przez Snazol : 01-08-2016, 21:00

  7. #6
    Avatar nightmarer121
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Odnośnie piracetamu, to wielu lekarzy sądzi, że jest to na równi z placebo i raczej na zdrowym organizmie nie wpłynie korzystnie na procesy poznawcze
    :)

  8. #7
    Avatar H5N1
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ส็็็็็็็็็็็็็&#
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @chemik ;
    @Snazol ;

    Dziękuję Wam za mega wypociny. Wsystkie rzeczy są dostępne w internecie na lajcie, nie wiem od czego testowanie zacząć...
    Brainfoga nie wiem od czego mam, nie wale pały od roku xD, jem bardzo mało ok 1500kcal, czasem więcej jak dorzucę batona czy fastfood. Śpię różnie, raczej 6-9h, w 80% wstaje zajebany i ożywam dopiero ok 16/18.

    Dodam jeszcze, że kawy nie pije (jak napije to zwykle palpitacja). Jak czasem zapale fajke to przez 1h zmuła, brak motywacji i chęci do czegokolwiek.
    Po bace (3x w roku) albo nic nie czuje, albo idę spać.

    Najlepiej się czuje po stymulantach (raz na 2 miesiące), na następny dzień wstaje po 4h jak młody bóg i przez kolejne 3-6 dni jestem w sztosie, potem wracam do normy.

    Aha jeszcze czasem jem guaranax olimpu - pomaga mi w huj, jednak jedząc to miesiąc dzień w dzień schudłem i wyglądałem jak heroinista.

    Od miesiąca też jem żeń szeń, kompleks witamin i magnez - jedyne co mi się poprawiło to libido i wzwód xDDD (miałem jakieś niedobory, albo zbyt dużo stresu).


    Edit; pije może 1.5p płynów dziennie, ale raczej 1l.
    Ostatnio zmieniony przez H5N1 : 02-08-2016, 00:39
    https://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=285171&dateline=13299  51801

  9. #8
    Avatar 2pro4you
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    534
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    https://neurogarden.pl/ polecam
    Też planuję coś na brainfoga ogarnąc, ale narazie eksperymentuje tylko. Planuje dłuższy czas pobrac noopept + cholinę.

    A co do Twoich objawow to porób sobie badania bo to może być jakieś zaburzenie hormonalne.
    Ostatnio zmieniony przez 2pro4you : 02-08-2016, 00:36

  10. #9
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    sprawdź metylofenidat lub modafinil
    nie zaliczają się raczej do leków nootropowych ale działanie mają chyba takie jakiego szukasz
    słyszałem legende ze modafinil bierze barack obama żeby pozbyć się jetlaga i być 100% świeży i skupiony na konferencji prasowej/negaocjacjach zaraz po lądowaniu w odległym kraju
    a na metyofenidacie jedzie wielu studentów bo jest łatwiej dostępny

  11. #10
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj H5N1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @chemik ;
    @Snazol ;

    Dziękuję Wam za mega wypociny. Wsystkie rzeczy są dostępne w internecie na lajcie, nie wiem od czego testowanie zacząć...
    Brainfoga nie wiem od czego mam, nie wale pały od roku xD, jem bardzo mało ok 1500kcal, czasem więcej jak dorzucę batona czy fastfood. Śpię różnie, raczej 6-9h, w 80% wstaje zajebany i ożywam dopiero ok 16/18.

    Dodam jeszcze, że kawy nie pije (jak napije to zwykle palpitacja). Jak czasem zapale fajke to przez 1h zmuła, brak motywacji i chęci do czegokolwiek.
    Po bace (3x w roku) albo nic nie czuje, albo idę spać.

    Najlepiej się czuje po stymulantach (raz na 2 miesiące), na następny dzień wstaje po 4h jak młody bóg i przez kolejne 3-6 dni jestem w sztosie, potem wracam do normy.

    Aha jeszcze czasem jem guaranax olimpu - pomaga mi w huj, jednak jedząc to miesiąc dzień w dzień schudłem i wyglądałem jak heroinista.

    Od miesiąca też jem żeń szeń, kompleks witamin i magnez - jedyne co mi się poprawiło to libido i wzwód xDDD (miałem jakieś niedobory, albo zbyt dużo stresu).


    Edit; pije może 1.5p płynów dziennie, ale raczej 1l.
    jak wygląda Twoja dieta?
    z doświadczenia wiem, że zbyt duża ilość węglowodanów trochę męczy i otępia
    a te witaminy i magnez to byłoby lepiej jakbyś brał z owoców i warzyw

  12. #11
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    z moich doswiadczen:
    piracetam legitny z czech (nei w formie prochu tylko noramlnie tabsy z apteki) dzialal git. Na bank nie bylo to placebo, gdyz nawet riffy na gitarze szly mi zdecydowanie lepiej- mniej czasu poswiecalem na ten sam stopien ich nauczenia sie
    po jakims miesiacu-dwoch dzialanie oslablo i trzeba bylo zrobic kilka dni przerwy zeby znowu dzialalo

    noopept w formie prochu zamowiony ze sklepu polecanego na wykopie (bodaj NG) efekt = podkurwienie i nic wiecej, próbowałem kilka razy z różnymi dawkami. Poszedł w kosz w końcu
    znów się widzimy

  13. #12
    Avatar Snazol
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    30
    Posty
    308
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Faktycznie, troche malo kalorii, warto by to zmienic w miare mozliwosci (jednak z naciskiem na zdrowe jedzenie, z jedzenia dostarczasz rowniez bardzo wielu prekursorow dla organizmu, z ktorych tworza sie neuroprzekazniki, dzieki ktorym czujesz sie jak czujesz). Co do snu, upewnij sie czy masz dobra higiene snu, bo moze to tez wplywac do pewnego stopnia.

    Wiadomo, ze stymulanty poprawiaja motywacje itp. i to tez jest niezly pomysl (o ile jestes w stanie brac z glowa), ale problem jest z dostepnoscia/cena. Ktos wyzej wspominal o metylofenidacie i to bylby tez nie najgorszy pomysl, ale zeby go zdobyc musialbys albo isc prywatnie i wyprosic (ew. jest kilka trickow, ale szanse i tak sa bardzo male) albo kupic od ludzi, ale ludzie czesto robia walki (kupno jest dozwolone w wiekszosci przypadkow, niedozwolona jest sprzedaz). Nie napisales co brales i w jakiej formie, ale czasami tez da sie zaradzic temu zjazdowi, o ktorym wspominasz. Z naturalnych srodkow bardzo polecam robic sobie 2-3 tygodniowe "cykle" (ale nie dluzsze, bo moga pojawic sie problemy z przyswajaniem miedzi) na duzych dawkach cynku (50-75mg, ale jezeli zaczynasz, to zacznij najpierw od mniejszych wchodzic by zobaczyc reakcje organizmu), ma pewne dzialanie jak stymulanty.
    Ostatnio zmieniony przez Snazol : 02-08-2016, 09:37

  14. #13
    Avatar H5N1
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ส็็็็็็็็็็็็็&#
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Snazol ;

    Jakie triki są?
    To może rodzinny wypisać? Bo mam znajomą :P
    https://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=285171&dateline=13299  51801

  15. #14

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    hej hej

  16. #15
    Avatar H5N1
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ส็็็็็็็็็็็็็&#
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    CDP CHOLINY
    Alpha GPC 50%
    PEA fenyloetyloamina


    Fenylopiracetam

    picamilon
    noopept
    fenibut



    Mam takie produkty, cóż z nich mogę stworzyć?

    1 stack potrzebuję do pracy
    2 stack na to, aby wyczilować
    https://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=285171&dateline=13299  51801

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.54][elfbot] skad pobrać?
    Przez TojaIu w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-06-2010, 14:15
  2. skąd pobrać CZYSTEGO (!) ip changera?
    Przez Mank Parewew w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 09-05-2010, 14:10
  3. [elfbot ng 8.55]skąd?
    Przez lemonloverboy w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-04-2010, 21:25
  4. [7.4] [mc] skąd pobrać czyste mc?
    Przez truskawek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 31-03-2010, 12:30
  5. Skad Horned Helmet u EO?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 10-10-2006, 21:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •