Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 61 do 70 z 70

Temat: Projekt Stodoła, czyli jak poskładać Forda

  1. #61
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tak to jest jak się bierze rozklekotaną kurwę po przejściach i chce się z niej dziewice zrobić

  2. #62
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nawet mi się nie chce odpisywać. Zabrałem auto od tych zjebów - zawieszenie zrobili, chłodnicę zamontowali po ponad miesiącu, ale międzyczasie płyn chłodniczy zaczął lecieć z jakiegoś przerdzewiałego przewodu, z tyłu bloku, i do tego już przez kolejny miesiąc nie doszli. Wziąłem lawetę, przeciągnąłem auto na najbliższy wolny kanał najazdowy i od jutra będę robił to sam.
    Powoli zaczynam dochodzić do wniosku, że łatwiej jest znaleźć sobie fajną, ogarniętą dziewczynę, niż rzetelnego mechanika do auta xD
    Kurwa chłopie ;p poszukaj i znajdź mechanika nawet te 50 czy 100km od domu, niech to zrobi jak trzeba, bo do jakiśch zjebów na razie trafiasz ;d

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak to jest jak się bierze rozklekotaną kurwę po przejściach i chce się z niej dziewice zrobić
    Ani rozklekotana kurwa, ani nikt z niej dziewicy robić nie chce xD

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa chłopie ;p poszukaj i znajdź mechanika nawet te 50 czy 100km od domu, niech to zrobi jak trzeba, bo do jakiśch zjebów na razie trafiasz ;d
    No pewnie, i w razie czego dymaj to 100 kilometrów do kolejnego zjeba. Pierdolę taki interes, najlepiej i tak samemu jest zrobić. A jak będę potrzebował gdzieś auto zostawić, to będę szukał blisko domu, a nie na drugim końcu miasta jak dotychczas, przynajmniej szybko można podjechać i pogadać/opierdolić/zabrać auto.

  5. #64
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    27
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ???
    no i jak tam, zesrało się i śmierdzi czy coś się dzieje

  6. #65
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i w razie czego dymaj to 100 kilometrów do kolejnego zjeba
    przeczytaj jeszcze raz co napisałem


    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    niech to zrobi jak trzeba
    Ja mam mechanika 70km od siebie, jest sprawdzony i wszystko robi zajebiście. Raz zostawiłem pokolizyjne auto u mechanika u siebie w mieście to składał je chyba 3 albo 4 miesiące, a i tak potem było kilka problemów, które musiałem przez niego rozwiązywać, i trochę one kosztowały.

  7. #66
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Astinus zawsze powtarza, ze nie ma co sie bac tych amerykanskich samochodow bo ich skladanie i naprawianie jest bajecznie proste.

    xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #67
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ???
    no i jak tam, zesrało się i śmierdzi czy coś się dzieje
    Dzieje się, ale bardzo powoli, bo non-stop pracuję. Przy najbliższym wolnym czasie ogarniam ostatnie rzeczy typu zakładanie podszybia, poprawa kierunków itp., jadę na zbieżność i fura wskakuje z powrotem na daily.
    o ile nic się po drodze nie wysra znów :)

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeczytaj jeszcze raz co napisałem
    Nie muszę tego czytać kilka razy, zrozumiałem za pierwszym. Rzecz w tym, że nie nie mam już ochoty użerać się z mechanikami. Wszyscy, u których dotychczas byłem z moimi samochodami na początku byli bardzo spoko. Względnie terminowo, porządnie, dość tanio itd., czyli wszystko, czego byś chciał. A im dalej w las, tym gorzej. Ci, którzy ostatnio mi robili coś przy tym fordzie, też na wejściu zrobili super robotę, szybko i tanio. A za drugim razem odebrałem auto po dwóch miesiącach niesprawne, i prawie wszystko, co robili, będę sam poprawiał.
    I jak sobie wyobrażasz szukanie "ogarniętego" mechanika? Po opiniach w necie? To jest tak miarodajne, że dupę można sobie tym podetrzeć. Osobiście znam jednego zajebistego fachowca, już mniejsza o to, że siedzi w amerykańcach. Taki, który cieszy się na myśl o poniedziałku, bo wraca dalej kręcić auta w warsztacie. Człowiek z pasją, ogromem wiedzy. Sęk w tym, że mieszka w Warszawie, to raz. Dwa, ma warszawskie ceny, a jak mam zabulić kilkaset złotych za coś, co mogę sobie zrobić sam, to wolę jednak wydać te pieniądze na coś innego, niekoniecznie związanego z samochodem, choćby u mnie miało to trwać miesiąc, bo robię z doskoku. Dawno przestało mi się z tym spieszyć.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Astinus zawsze powtarza, ze nie ma co sie bac tych amerykanskich samochodow bo ich skladanie i naprawianie jest bajecznie proste.

    xD
    Bo jest. Jeśli człowiek, który z mechaniką nie miał nigdy wcześniej do czynienia, wyciąga z auta silnik z całym tym bajzlem, wrzuca go do innej budy i to normalnie jeździ, to o czymś to świadczy.
    Teraz ściągałem kolektor ssący, żeby dostać się do przerdzewiałej rurki od magistrali wodnej. Ze znajomym dosłownie go zrywaliśmy: odkręcanie, odczepianie, rozłączanie wszystkiego jak leci, różne kable, podciśnienia i inne gówna, bez zdjęć co z czym, bez jakichkolwiek oznaczeń, wszystkie graty do jednego kubła i jakoś to się poskłada.
    I poskładałem, i wszystko gra za pierwszym razem, auto pali, można jeździć. Robiłem to pierwszy raz w życiu. No to chyba nie jest to wcale jakoś bardzo skomplikowane?
    Mechanikom po prostu nie chce się zabierać za coś, czego nie znają. Lepiej 3x zmienić olej w golfie, niż rozkminiać jak zdjąć kolektor ssący w Tbirdzie.
    Teraz np. będę po specjalistach poprawiał wahacz, bo nie zauważyli (albo nie chciało im się tego zrobić), że mam jedną tuleję przeprasowaną, założyli tak i chuj, niech se jeździ. Jakby to było audi 80 to zrobiliby dokładnie to samo. Nie dlatego, że amerykański samochód jest skomplikowany, tylko dlatego, że są zjebami.
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 30-11-2017, 23:37

  9. #68

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Astinus zawsze powtarza, ze nie ma co sie bac tych amerykanskich samochodow bo ich skladanie i naprawianie jest bajecznie proste.

    xD
    mowi to osoba co nawet nie wie co grozi za brak podbitego przegladu wez zamknij pysk juz lepiej

  10. #69
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mowi to osoba co nawet nie wie co grozi za brak podbitego przegladu wez zamknij pysk juz lepiej
    Co ma jedno do drugiego? xD

  11. #70
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co ma jedno do drugiego? xD
    On pracuje na wylotke z forumka zostaw go, to juz chyba dzis
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 108
    Ostatni post: 24-09-2018, 18:52
  2. Centralny zamek do Forda Focusa
    Przez Bartloo w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 02-02-2015, 15:57
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-05-2013, 10:36
  4. Projekt Knight - Czyli go go go 100LVL
    Przez Kucia95 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 09-02-2012, 18:13
  5. Czas poskładać kompa.
    Przez Tentotrix w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 16-11-2011, 04:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •