Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: [ CayneZ ] - Thread.

  1. #1
    Avatar Caynez
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny [ CayneZ ] - Thread.

    Hej ziomki,
    Co tam u was? Co się dzieje z tibijskimi pixelkami? Nikt ich już nie robi?


    Zapraszam do mojego tematu, zachęcam do dyskusji o grafikach tu zawartych i nie tylko. Będę aktualizować temat o nowe i starsze grafiki wszelkiej maśći - przedmioty, potwory, outfity, obiekty, environment - w Tibijskiej, i prawdopodobnie innych perspektywach też. Może ukrywają się tutaj jacyś pixelarze i nie chcą wyjść ze swoich jaskiń?
    Komentarze mile widziane :>










    (C) Caynez (Anevis)
    Byłem tutaj kiedyś pod inną nazwą użytkownika, Nixodin.
    Grafiki zawarte w tym temacie były zrobione przeze mnie dla różnych projektów lub dla mnie samego. Nie ma tutaj materiałów free-to-use.

  2. #2
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,615
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Polecam skontaktować się z GM'em medivii i wysłać mu próbke swojej pracy możesz uzyskac z tego spore profity.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    101
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    ten 4 set kozak, ogolnie wszystkie sa bardzo ladne

  5. #4
    Old-Era

    Domyślny

    prace zajebiste, no 10/10 nie ma sie do czego przyczepic, masz talent gościu

  6. #5
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Stary tworzysz zajebiste grafiki powinienes skontaktowac sie z administracja necroni albo wlasnie medivi bo widzialbym je na obu serverach (ofc nie te z pistoletami ;x)

  7. #6
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jak dla mnie to się możesz kontaktować nawet z cipsoftem. Mega dobrze to wygląda. Tak w ogóle to jak wygląda proces tworzenia takiej grafiki? Jakiego programu się używa? Można jakiś printscreenowy przebieg powstawania prostej grafiki ogarnąć?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #7
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Zdecydowanie uderzaj do Cipsoftu, świetne grafiki, szczególnie te potworów. Fajnie zobaczyć, że nadal ktoś się w to bawi, i to jak! Wrzucaj więcej, chętnie popatrzymy.

  9. #8
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,367
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    masz talent typie zrob cos z tym!!

  10. #9
    Avatar Caynez
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dzięki za komentarze :D
    Jak wspomniałem w pierwszym poście robiłem część z moich prac do różnych projektów. Obecnie głównie wykonuję pixelki dla gry Elderlands i Saiyans Return (DB w perspektywie Tibii). Admin Necronii to mój znajomy, większość osób robiących pixelki w stylu Tibii zna się. Nie wykluczam, że może kiedyś zrobię coś dla Medivii, gdy będzie okazja.
    Przebieg prac jest standardowy. Rysuję lineart , podstawowe kolory, cieniowanie, jakieś wykończenia. Jeśli będę miał WIPy/tutoriale to postaram się je jakoś tu udostępnić.

    Ork do gry Elderlands:

    Pierwszy test (dawno temu) płynnej animacji. Wolałbym, aby ruch rąk był odwrócony, niedopatrzenie kiedyś:

    Jeden z czarów, który kiedyś miałem okazję zrobić. Wymaga trochę zmian tempa tu i tam. Niestety nie miałem okazji robić ich zbyt dużo... Może kiedyś to nadrobię :D

    A tutaj Gargulec i postacie wykoanne przeze mnie in-game. Reszta otoczenia i efekt zamrożenia gargulca zostały wykonane przez Shikate:
    https://youtu.be/H2xycg8XWDg

  11. #10
    Old-Era

    Domyślny

    Cytuj Caynez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzięki za komentarze :D
    Jak wspomniałem w pierwszym poście robiłem część z moich prac do różnych projektów. Obecnie głównie wykonuję pixelki dla gry Elderlands i Saiyans Return (DB w perspektywie Tibii). Admin Necronii to mój znajomy, większość osób robiących pixelki w stylu Tibii zna się. Nie wykluczam, że może kiedyś zrobię coś dla Medivii, gdy będzie okazja.
    Przebieg prac jest standardowy. Rysuję lineart , podstawowe kolory, cieniowanie, jakieś wykończenia. Jeśli będę miał WIPy/tutoriale to postaram się je jakoś tu udostępnić.

    Ork do gry Elderlands:

    Pierwszy test (dawno temu) płynnej animacji. Wolałbym, aby ruch rąk był odwrócony, niedopatrzenie kiedyś:

    Jeden z czarów, który kiedyś miałem okazję zrobić. Wymaga trochę zmian tempa tu i tam. Niestety nie miałem okazji robić ich zbyt dużo... Może kiedyś to nadrobię :D

    A tutaj Gargulec i postacie wykoanne przeze mnie in-game. Reszta otoczenia i efekt zamrożenia gargulca zostały wykonane przez Shikate:
    https://youtu.be/H2xycg8XWDg
    sorrki za offtop ale wiesz jak sprawa wyglada w elderlands? gierka miala potencjal pozniej wyszlo ze GM tworzyl sobie itemy i gralo bardzo malo ludzi, a jak jest teraz?

  12. #11
    Avatar Caynez
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ta gra nie wyszła oficjalnie i wciąż są nad nią prace. Obecnie rysuję teksturki, naturę na nową lokację Marshlands (być może pochwalę się później jakimiś mock-upami)
    Chyba są testy - tylko nie wiem w jakim stopniu otwarte. Ja głównie pracuję nad pixelkami. Czasem rzucę pomysłem. Choćby na parę typów specjalnych broni...
    >>
    Broń transformująca. System będzie polegać na tym, że broń zmienia się w pewnym stopniu wizualnie po kliknięciu i przeskakuje na nowy typ dmg lub jakąś mieszankę. W tym wypadku elektryczna i fizyczna (obuch).

    Dodaje Orka wojownika :)

  13. #12
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    to, ze na rynku zawsze bylo utalentowanych grafikow, ktorzy kladli skillem grafiki cipsoftu to chyba kazdy wie. prace mega, ale zarzuc tutaj cos z dragon balla bo imo masz lepsze prace do pokazania.

    pzdr, shine here

  14. #13

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    141
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pamietam jeszcze pracki wrzucane pod starszym nickiem ;) Już wtedy robiły na prawdę dobre wrażenie, ale teraz jest jeszcze lepiej. Robisz to głównie jako hobby, czasem łapiąc jakieś zlecenia, czy już dążysz do tego, żeby stało się źródłem utrzymania(jeśli to możliwe :D) ?
    @Caynez ;

  15. #14
    Avatar Caynez
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @IceRider
    Dziękuje xD, zawsze patrząc na wcześniejsze prace czuję progress - to dobrze :). I wiem, że zawsze może być lepiej. Pixelki/Sprite to takie moje miłe hobby i czasem robię coś dla kogoś. W przyszłości skupię się bardziej na digitalu, concept artach, ilustracjach pod filmy/gry. Na tym głównie chciałym zarabiać. Pixelków nie przestanę robić, mają w sobie taką magię xd
    A utrzymać się z pixelków zawsze można - to normalne stanowisko pracy przy niektórych grach
    a zleceniowo, to zalezy od pixelarza xd


    Saiyans Return - projekt DB w perspektywie Tibii. Pracuję nad różnymi postaciami i mobkami :)

    (chciałem się wstrzymać, aby wrzucać je bardziej w zorganizowany sposób)
    A dla ciekawych, dodaję proces tworzenia mobków większych niż outfit (Outfit wykonuję troszkę inaczej na początku).

    1) Zaczynam z podstawowym kształtem. Staram skupić się na esencji postaci. Sylwetce, tak aby była wyraźna i czy czytelna, gdyby miała być czarną plamą. Niestety nie zawsze się udaje :P
    W dalszej części staram się, aby było poprawnie w perspektywie gry i aby jakoś trzymała równowagę. W pierwszym szkicu wyglądała jakby miała się przewrócić.
    2) Poprawka z głową, która wysunąłem na przód - balans ciała lepszy i poza. Rzucam kolorki. Dodaje 3 podstawowe odcienie: najpierw podstawa, ciemniejszy i jaśniejszy.
    3) Zaczyna się cieniowanie, detale
    4) Pod koniec upewniam się, że przejścia są wystarczające. W razie potrzeby dodaję ich i pracuję nad AA. Na koniec, ale tego aż tu nie widać dodaję w małych punktach najjaśniejsze odcienie "highlights" / "peak highlights" - znacząco zmienia wszystko (itemki, potworki)

    5) Tutaj sprawa wygląda prawie identycznie. Różnica głównie polega na tym, że jest więcej barw - i muszę pilnować aby pasowały do siebe.
    6) Jego czerwona skóra nie podobałą mi się. Zmieniłem ją.
    7) Pocieniowanie, AA, przejścia :D

    AA w pixelkach wygładza krawędzie, pomaga w ładnych przejściach, ale też wpływa na kształty. To jedna z trudniejszych rzeczy w pixelkach i wciąż nad tym pracuję :P

    Proces dodaję dla ciekawskich, a no i może też się komuś przyda - choć to nie jest jakiś full-super-duper guide.


    Z ciekawości muszę zapytać, bo ostatnio brakuje nowych. Ktoś próbuje, zaczyna jeszcze w ogóle tego typu rzeczy? Albo chciałby xD?
    Jesteśmy wymierającym gatunkiem jak mówimy w naszym gronie xd

  16. #15
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    W KOŃCU DRAGONBALL Z NORMALNYMI GRAFIKAMI


    ogólnie to pamiętam twoje prace już z hohoho, dawnych czasów. dobrze widzieć że dalej coś tworzysz

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Guardia Thread
    Przez konto usunięte w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 4147
    Ostatni post: 30-12-2018, 10:33
  2. Celesta Thread
    Przez konto usunięte w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 5790
    Ostatni post: 11-12-2017, 20:02
  3. Secura Thread
    Przez Stygi w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 14285
    Ostatni post: 16-03-2014, 22:14
  4. Refugia Thread
    Przez pounczeq w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 14261
    Ostatni post: 16-03-2014, 22:13
  5. Obsidia Thread
    Przez Cybuch w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 465
    Ostatni post: 24-03-2011, 18:44

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •