Reklama
Strona 74 z 123 PierwszaPierwsza ... 2464727374757684 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,096 do 1,110 z 1834

Temat: EA Sports™ FIFA

  1. #1096
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na pełne zgranie nie ma takiego parcia, bo obecnie startuje z czegoś takiego, i to 8 chema na tierneyu i aubie mnie nie boli aż tak i oprócz tego obydwu ich uwielbiam, a że ciężko u mnie z wywalaniem graczy przez sentyment to tak się to kończy xD
    a że po prostu obecnie costa jest useless jako CDM i niewymienny do tego to bym go chętnie przepalił na rijkaarda, bo po prostu lepszy w obronie a i do przodu kopnąć potrafi, bo tak to mam niewymienną ikonę która nawet na ławkę się nie będzie łapać, a szkoda taki pieniądz trzymać zamrożony w klubie

    o Guendouzim od samego początku myślałem jak zobaczyłem te kartę, ale wg mnie będzie mierny + potrzebna jednak jest ta ikona do połączenia z tierneyem, którego tylko w ostateczności odstawię xd
    Imo poczekaj do piątku-soboty z tą ikoną, bo może sbc wyjdzie na coś lepszego, np. jakiś Petit, a jeśli nie, to już zrób tego Rijkaarda, od Costy będzie na pewno lepszy.

  2. #1097
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co sądzicie o tym Ndombele? Staty wyaje sie miec kozackie (chyba). Wymiana ktora trzeba zrobic taka w miare spoko. Nie wiem jakbym go polaczyl ale kusi kurde xd

  3. Reklama
  4. #1098
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj luk72 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co sądzicie o tym Ndombele? Staty wyaje sie miec kozackie (chyba). Wymiana ktora trzeba zrobic taka w miare spoko. Nie wiem jakbym go polaczyl ale kusi kurde xd
    H/H CM z 82 staminy, nie wygląda to za dobrze. Może najpierw zrób zadanie tygodniowe na wypożyczenie, szkoda ryzykować ponad 300k.

  5. #1099

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    https://www.futbin.com/19/squad/4433513

    co polecacie zmienić? ostatnio gram rzadko, uzbierało się 1,4 mln coinsów ale w sumie spoko mi się gra większością, tych nowych kart nie widziałem, może jest coś wartego kupna? zbierałem na jakąś end-game ikonę albo Ronaldo, ale coś czuję, że do końca gry by mi przyszło zbierać. niedługo będę miał więcej wolnego czasu to bym sobie pograł. jedyna zmiana jaka mi na myśl przychodziła wcześniej to Kante za Pogbe, ale zdecydowałem się nie zmieniać.


    @PC

  6. #1100
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co tam po patchu pecetowcy? Jakieś konkretne zmiany czy typowo nic nie naprawione?

  7. #1101
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj GM Gorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co polecacie zmienić? ostatnio gram rzadko, uzbierało się 1,4 mln coinsów ale w sumie spoko mi się gra większością, tych nowych kart nie widziałem, może jest coś wartego kupna? zbierałem na jakąś end-game ikonę albo Ronaldo, ale coś czuję, że do końca gry by mi przyszło zbierać. niedługo będę miał więcej wolnego czasu to bym sobie pograł. jedyna zmiana jaka mi na myśl przychodziła wcześniej to Kante za Pogbe, ale zdecydowałem się nie zmieniać.
    Ja tam bym nic nie zmieniał. Zajebisty składzik. Chyba, że będzie Cie stać na jakąś OP ikone lub Messiego/Ronaldo, tylko że z tymi drugimi to musiałbyś przebudować skład pod zgranie.

  8. #1102

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj GM Gorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.futbin.com/19/squad/4433513

    co polecacie zmienić? ostatnio gram rzadko, uzbierało się 1,4 mln coinsów ale w sumie spoko mi się gra większością, tych nowych kart nie widziałem, może jest coś wartego kupna? zbierałem na jakąś end-game ikonę albo Ronaldo, ale coś czuję, że do końca gry by mi przyszło zbierać. niedługo będę miał więcej wolnego czasu to bym sobie pograł. jedyna zmiana jaka mi na myśl przychodziła wcześniej to Kante za Pogbe, ale zdecydowałem się nie zmieniać.


    @PC
    ucl ben yedder? z grizmana

  9. #1103
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj GM Gorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.futbin.com/19/squad/4433513

    co polecacie zmienić? ostatnio gram rzadko, uzbierało się 1,4 mln coinsów ale w sumie spoko mi się gra większością, tych nowych kart nie widziałem, może jest coś wartego kupna? zbierałem na jakąś end-game ikonę albo Ronaldo, ale coś czuję, że do końca gry by mi przyszło zbierać. niedługo będę miał więcej wolnego czasu to bym sobie pograł. jedyna zmiana jaka mi na myśl przychodziła wcześniej to Kante za Pogbe, ale zdecydowałem się nie zmieniać.


    @PC
    Jeśli grasz 4231, to możesz zmienić Pogbe na Kante, a tak to tylko jakaś ikona przez linki, imo zbieraj na CR7 za Griezmanna, wtedy go połączysz z Cancelo 86 i Matuidim

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co tam po patchu pecetowcy? Jakieś konkretne zmiany czy typowo nic nie naprawione?
    Zagrałem tylko 1 mecz póki co i to SB, na zielonym finezja normalnie wchodziła, strzeliłem 3 gole finezją przeciwko jakiemuś gk 75~ rated. Z tym, że online jak zawsze pewnie będę trafiał 1/10 prób w zielone. Na żółtym nie idzie trafić w bramkę, także bardzo duży nerf, który tylko wypukli przewagę w jakości połączenia. Przewiduję nowych prosów z Niemiec lub Anglii :>

    #https://imgur.com/a/w2DUuhn
    Takie coś mi dzisiaj wyleciało z paczki za SBC dzienne. Śmieszne, że piłkarze z takimi kartami nie mają Real Face XD
    Strasznie przez te leaki overinvested wszystko jest, na Riberym udało mi się zarobić po 5k na karcie, ale np. na Tolisso nic, o ile nie stracę XD Ogólnie liczyłem na wyższy zysk podczas tego promo z inwestycji, no ale EA pewnie specjalnie zleakowała SBC, żeby karty zbytnio nie podrożały.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 23-01-2019, 20:40

  10. #1104
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Za Golda 1 z picków Sommer i Zapata, a z paczek Godin i Mahrez
    Za Rank 2 w Div 4 Koke z wymiennych

    A wy co trafiliście, ktoś miał to szczęście trafić Mbappe z picków? ;d

  11. #1105
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    gold3, caligiuri i rebic + z paczek Higuain, 2x Ozil, Pjanic
    d3r3, IF Arias i 78 IF napastnik z francji jakiś niewymienni

    straciłem wiarę że coś czerwonego przydatnego się trafi kiedykolwiek xd

  12. #1106

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,769
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A u mnie bez zmian, żadnych kart godnych uwagi, za LW Gold 2 Sommer(87) i jakiś napastnik z Premier League(82), Sommer przyda się do przepalenia chociaż. A z paczek nic, totalnie zero :/ Pech to pech :(

  13. #1107
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    U mnie Lopes i Zapata, także nie najgorzej jak na takie srednie TOTW. Wiecie może czy szykuje sie jakies ciekawe SBC? Nazbieralo mi sie troche niewymiennych kart z wysokim overallem i przepalilbym na jakiegos zajebistego grajka.

  14. #1108
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Koscielny i Arias, takze kutas, z paczek tylko Lewandowski i jedne ekrany 83 xd

  15. #1109
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Z pp nic bo miałem czas wbić tylko silver 3 a z paczek handanovic, firmino i skriniar (w sumie to wszyscy z jednej paczki polecieli)

  16. #1110
    Torg User

    Domyślny

    poleci ktos napadziora z BPL do 150k? mysle nad aubameyangiem, aguero i IF rashfordem

    auba spoko bo jest wysoki ale slyszalem ze wolny z pilka, ja osobiscie np w draftach jakos tego nie odczuwalem ale wiadomo ze drafty to totalnie inna gra niz wl no i ma M/L workrejty
    aguero fajny tylko niski wlasnie ale pileczke trzyma i wykoczenie sztos
    a no IF rashford slyszalem ze op, tylko ze ma low composure

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •