Reklama
Strona 61 z 123 PierwszaPierwsza ... 1151596061626371111 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 901 do 915 z 1834

Temat: EA Sports™ FIFA

  1. #901
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogolnie z tego co czytam to duzo ludzi gra tutaj jedna formacja przez caly mecz, niezaleznie od tego na jaki traficie gameplay
    Nikt tak nie napisał. Warto mieć jednak 1 formacje, w której czujesz się najpewniej. Sam zmieniałem formacje, na 2 inne jeśli mi gra się nie kleiła, albo jeśli chciałem bronić wyniku. Głowna to była na początku 4-2-2-2, ale po kilku grach uznałem, że za chuja nie umiem nią grać, bo brakuje tego ŚPO w środku pola, to zmieniłem na 4-2-3-1, zmieniając na 4-1-2-1-2(2), gdy gra nie szła albo trzeba było odrabiać i na 4-2-3-1 z drop backiem do bronienia wyniku. Kiedyś miałem ustawioną taktykę totalnie ofensywną na odrabianie typu 3-5-2 z wysokim ustawieniem i constant pressure, ale grało się jeszcze gorzej XD W tym tygodniu wracam do 4-1-2-1-2(2), bo po wielu próbach innych formacji uznałem, że jednak gra mi się nią najlepiej. Oczywiście wiadomo, że niektóre formacje kontrują inne (może to jest właśnie te momentum i 2 różne połowy przez zmianę formacji) Mi często ciężko się gra na 4-4-2 i 4-3-3.

    Testowałem podczas ostatniego FUT Champions Rivaldo jako RCAM i Roy Keane jako CDM. Keane zdecydowanie zrobił na mnie lepsze wrażenie (brakowało mi go w późniejszych meczach, gdy się skończyło wypożyczenie i musiałem grać red Fabinho) i wykorzystam moje niewymienne karty w jego sbc, no chyba że Crespo wyjdzie z małymi wymaganiami ale wątpie. Poza tym grałem w tym tygodniu jego mid wersją i dupy nie urywał, lepszy od Van Bastena 89, ale jednak mało widoczny był, może przez Med w ataku. Zamierzam go sprzedać i spróbować Butragueno 90, który ma świetne opinie (i też med w ataku XD) i powinien pasować do formacji.


    #
    Nie spodziewałem się tak wysoko ocenionej karty jak De Bruyne. Do tego Raul zamiast Crespo. Raul chyba takie same wymagania jak Ballack więc meh, a De Bruyne z 500k+, już lepiej ale go nie połączę, więc skip. Mam kilka kart Bernardo Silvy, niski overall, ale pewnie i tak wzrośnie jego cena, tak samo Dembele. Ogólnie myślałem, że te SBC będą tylko do dzisiaj, a na grafice od EA są 3 karty ze znakiem zapytania, tak jakby coś jeszcze miało być albo ich lenistwo XD

    Vertonghen w 10min z 40k do 80k wzrósł XD kurwa, mogłem na szybko coś kupić

    Subasić bardzo tanio wychodzi, jeśli macie jakiś red pick na zbyciu, polecam, przyda się do SBC
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 24-12-2018, 19:28

  2. #902

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    De Bruyne 650k~ na PC

    44 in game statsów więcej niż zwykła karta, chyba se odpuszcze pomimo, ze idealnie pasowalby mi do druzynki

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Testowałem podczas ostatniego FUT Champions Rivaldo jako RCAM i Roy Keane jako CDM. Keane zdecydowanie zrobił na mnie lepsze wrażenie (brakowało mi go w późniejszych meczach, gdy się skończyło wypożyczenie i musiałem grać red Fabinho)
    IF Fabinho gorszy od Keane? Aktualnie używam zwykłego Fabinho praktycznie od samego początku gry i nawet nie rozważałem jego zmiany, ale Keane jest dość tani i podreperował by chema
    Ostatnio zmieniony przez GM Gorn : 24-12-2018, 21:00

  3. Reklama
  4. #903
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj GM Gorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    IF Fabinho gorszy od Keane? Aktualnie używam zwykłego Fabinho praktycznie od samego początku gry i nawet nie rozważałem jego zmiany, ale Keane jest dość tani i podreperował by chema
    Możesz zawsze sprawdzić wypożyczonego za 8k. Mi nigdy dobrze nie grało się Fabinho. Nie wiem czy przez M/M, czy po prostu wole dynamiczniejszych graczy. Keane więcej odbierał i dużo lepiej podawał. Widać było jego prezencje na boisku, z baby Matthausem dominowałem środek pola.

  5. #904
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Żadnego sbc nie wydali XD A zainwestowałem 800k w 83 rated karty i IFy 81-82. Teraz mógłbym kupić te karty dużo taniej, bo pewnie dużo osób panicznie wyprzedaje wszystko, jeszcze poczekam, może znów o 2 godziny się spóźnią

  6. #905
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A nie było wczoraj ostatniego sbc na futmas?

  7. #906
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A nie było wczoraj ostatniego sbc na futmas?
    Jeśli chodzi o pojedynczych graczy to tak. Jednak całe promo ponoć jeszcze się nie skończyło, zresztą dali promo paki XD Oczekiwane było TOTW SBC na dziś, rok temu było 26.12, więc możliwe, że i w tym roku będzie tak samo.

  8. #907
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    de gea, ramos, nacho vs courtois, ramos, varane

    słucham państwa, bo sam nie wiem czym grać xD

  9. #908
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    de gea, ramos, nacho vs courtois, ramos, varane

    słucham państwa, bo sam nie wiem czym grać xD
    Jeden chuj, gierka i tak zalosuje

  10. #909

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    de gea, ramos, nacho vs courtois, ramos, varane

    słucham państwa, bo sam nie wiem czym grać xD
    Ramos & Varane najlepsze duo w gierce jeżeli chodzi o zwykłe karty

  11. #910
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,852
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    courtois, ramos, varane
    Zdecydowanie ta opcja

  12. #911
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Son ST IF
    Do tego Lala 86, Alex Sandro 88, Pogba 89, fajny ten totw

  13. #912

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    226
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Myślicie, że opłaca się już wykupować powoli karty OTW pod kątem zimowej edycji i sbc, czy jednak trochę za wcześnie?

  14. #913
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nisza napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Myślicie, że opłaca się już wykupować powoli karty OTW pod kątem zimowej edycji i sbc, czy jednak trochę za wcześnie?
    https://www.youtube.com/watch?v=mCPgNEcwkmc
    Młody chyba się zna.

    Fajny content dzisiaj EA XDD Kupilem około 200 kart 83 rated i 30 IFów 81-82. No cóż, nie otworze paczek i player picków do TOTY najwyraźniej.

    #Jak to jest, że mając cała listę nieprzypisanych kart zajebaną po kupieniu Walkera i IFa Mahreza pokazywali mi się oni na początku listy, a jak kupuje graczy do SBC o Ikone, to oni gdzieś przepadają i nie będę mógł skorzystać z nich, dopóki nie sprzedam wszystkich inwestycji XD Zaawansowany skrypt EA, widze
    #Dowiedziałem się na reddicie, że na początku pokazywane są karty wypakowane szybciej. Ale i też, że mogę wysyłać karty do klubu, licytując je (tylko licytując, nie działa na kup teraz) i wysyłać je do klubu poprzez web appa. Trochę to potrwa, ale będę miał Keane w ten weekend :) #inb4 nie będę mógł wysłać Keana do klubu nawet przez web app
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 27-12-2018, 00:34

  15. #914
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny



    kurwa niewymienny :<<<<<<<

  16. #915

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Taki to pozyje

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •