Reklama
Strona 43 z 123 PierwszaPierwsza ... 3341424344455393 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 631 do 645 z 1834

Temat: EA Sports FIFA EA Sports™ FIFA

  1. #631
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    czerwony el shaarawy i depay
    z paczek za lige chyba tylko muller, za rivals inform szczesny untradeable, wiec sobie zgnije w klubie na wiecznosc xD

    no i paczka za 100k z SBC Alonso i wypadl kurwa coman xDDDD

  2. #632
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Za to główki nadal op i coś kurwa z siłą chyba popsuli przy okazji, jak mieli naprawić przechwyty (gówno dalej pinball i częściej z piłką zostaje ten któremu ją zabierasz xD), bo od pacza sancheza 83 siły mi typki z >70 siły przepychają tak że zbiera zęby z murawy xD

    @up
    no to wporząsiu całkiem
    Ostatnio zmieniony przez polek asty : 15-11-2018, 11:44

  3. Reklama
  4. #633
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak mieli naprawić przechwyty (gówno dalej pinball i częściej z piłką zostaje ten któremu ją zabierasz xD)
    this, nic mnie bardziej nie wkurwia
    trzy razy w jednej akcji odbiorę typowi piłkę a i tak mu spadnie pod nogi i zapierdoli brame xD

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    no to wporząsiu całkiem
    no jak na ten TOTW to Depay to najlepsze co może człowieka spotkać chyba, może oprócz Reusa, przyda się chłopak z ławki
    szkoda tylko że Wojtek się nie sprzeda, bo przydałoby się na Marcelo akurat trochę coinów

  5. #634
    danjelek

    Domyślny

    Jak dobrze ze fifki nie kupilem w tym roku XD kick off glitch mial zostac naprawiony w ktoryms tam patchu fify 18 a widze nadal jest pompeczka tibijska
    I ze gemplej futa rozni sie od sezonow to chyba od 1 futa

  6. #635

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A ja tam coś gram, coś sobie zarobić postanowiłem, koncepcję składu jakąś mam, trochę coinsów będzie potrzebnych, ale jest to jak najbardziej osiągalne :) Raz się mega wkręciłem i wydałem na paczki 200k, profit? Brak, same gówniaki, które nie przydadzą się do niczego konkretnego... Jak oceniacie pogbę i griezmanna? Chodzi mi o zwykłe karty tych graczy. Bo zastanawiam się nad tym ażeby sobie to dokupić do mojego składu pełnego żabojadów :D

  7. #636
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Pogba jest kozak, jest dobry we wszystkim, chyba najciezej zabrac mu pilke ze wszystkich w grze, do tego napierdala finezyjne, power shoty, glowki, przepycha wszystkich.
    Griezzman nie mam pojecia, ale gram Aguero a po statach podobny i sobie chwale

  8. #637

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    W tym tygodniu nie ma jak handlować :/ Zainwestowałem w kilku piłkarzy na handel, a tu z dnia na dzień ceny lecą tak w dół, że nie ma sensu tracić coinsów :/ Za Elite 1 w SB jak zwykle wielkie nic :(

  9. #638
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No w tyk tygodniu to siw kupuje, a w black friday, jak jakies szalone sbc wleca to pojda za 200%

    No ja za gold3 sb (najgorszy, najnudniejszy tryb w grze, gram se ze 3 mecze tyg dla paczek) i najwiekszy ovr 79 xD

  10. #639
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dobra jak tu zarabiać bo zacząlem grać i póki co to bawię się w wyzwania z montażem składów ale nic konkretnego mi nie spadło, jedynie co to wystawiłem z nagród 20 grajków i poszli za 15k xD skład gówniany jakiś podstawowy z overallem 77 więc póki co w ryj dostaje większość meczów od sane strzelającego plecami do bramki w okienko. Jako nagrodę za rivals bierze się coinsy czy lepiej paczki i za jakie jeszcze tryby dostaje piniondze?

  11. #640

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja zainwestowałem w sumie 3 boty(1-automatycznie rozgrywa Squad Battles na poziomie Ultimate, co tydzień wbijam Elite 1, profity są, tak około 40-50k tygodniowo, 2-Futbotmanager, powoli go ogarniam, dziennie miałem 30-40k utargu, ale coś się rozkręca i może niedługo będzie lepiej, no i 3, Dark Side 99+-do Division Rivals, zmienia staty graczy, nie próbowałem jeszcze, bo póki co bot jest po rusku, a ja nie paniemajem za bardzo o co chodzi, niebawem mam otrzymać instrukcję angielską, ale ponoć sztos bocik). No i tak się jakoś zbiera :D Moja rada? Nie otwieraj paczek, bawiłem się w to, miałem odłożone spore zasoby gotówki, no i wszystko poszło jak domino, hajsu nie zostało nic, a w paczkach było dosłowne gówno :P

  12. #641
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra jak tu zarabiać bo zacząlem grać i póki co to bawię się w wyzwania z montażem składów ale nic konkretnego mi nie spadło, jedynie co to wystawiłem z nagród 20 grajków i poszli za 15k xD skład gówniany jakiś podstawowy z overallem 77 więc póki co w ryj dostaje większość meczów od sane strzelającego plecami do bramki w okienko. Jako nagrodę za rivals bierze się coinsy czy lepiej paczki i za jakie jeszcze tryby dostaje piniondze?
    za pierwsze rivals weź sobie coiny i sklej jakiś przyzwoity skład, później to imo tylko paczki się opłaca brać, bo jak bym miał teraz wziąć te 60k coinów to gówno a nie nagroda jak mogę dostać 8 paczek w sumie xD

  13. #642
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za pierwsze rivals weź sobie coiny i sklej jakiś przyzwoity skład, później to imo tylko paczki się opłaca brać, bo jak bym miał teraz wziąć te 60k coinów to gówno a nie nagroda jak mogę dostać 8 paczek w sumie xD
    This,
    najtaniej w miare dobry skład to z francuskiej skleić chyba, kondogbia, depay i jazda

    Poza tym, zrób sobie sbc na hybrydy narodów i ligowe, bo są opłacalne,
    https://www.futbin.com/stc/challenge...vfc&order=desc - Tu masz listę w kolejności opłacalności takie gdzie masz 2,5+ to imo zawsze opłaca się robić

  14. #643
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zrobiłem hybrydy narodów całe i najlepsze co spadło to rashford i Alonso xD ale może być w sumie

    Tak się zastanawiam czy karty pójdą w górę w następnym tygodniu, teraz spadki zauważyłem na tańsze karty np kondogbia chodzi ~700 taniej niż wczoraj jeszcze

  15. #644
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Pojda na 100%, bo jutro bedzie bardzo duzo sbc (moze nie te najtansze, ale takie 81+) , ludzie sie wysraja z kart i bedzie mniej kart na rynku

  16. #645
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jak tam nagrody chłopaki
    nietrejdowalny casemiro + czerwony forrest i rashica więc cały chuj w tym tygodniu xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •