Reklama
Strona 72 z 123 PierwszaPierwsza ... 2262707172737482122 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,066 do 1,080 z 1834

Temat: EA Sports™ FIFA

  1. #1066

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,767
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Taktyka: https://imgur.com/KKVfdVB
    Wytyczne: Wszędzie mam domyślne, tylko przy napastnikach ustawione "wybiegaj za plecy obrońcow", tylko to zmieniałem.
    Jaką taktykę pod obecnie posiadanych przeze mnie graczy moglibyście mi polecić, no i co zmienić?
    Co zauważyłem:
    -Strasznie rozchodzi mi się obrona, nie wiem jak ich uspokoić, u przeciwnika siedzą grzecznie, a u mnie biegają jak szaleni mimo tego że próbowałem zmieniać im głębokość gry i zmieniłem styl na "cofnięci"
    -Moi napastnicy mimo tego, że mają ustawione wytyczne "wybiegaj za plecy" i tak nie wybiegają
    -faktycznie zazwyczaj to przeciwnik dominuje w spotkaniu, szczególnie na środku boiska, używałem Dybały jako takiego playmakera
    -Benatia i Chiellini są strasznie wolni(ale jak ich zmienię to Sandro straci zgranię, może by wymienił po prostu jednego, będzie miało to sens?)

    Czekam na wasze sugestie, dzięki za pomoc!

  2. #1067
    Avatar mieciu123
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    86
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Taktyka: https://imgur.com/KKVfdVB
    Wytyczne: Wszędzie mam domyślne, tylko przy napastnikach ustawione "wybiegaj za plecy obrońcow", tylko to zmieniałem.
    Jaką taktykę pod obecnie posiadanych przeze mnie graczy moglibyście mi polecić, no i co zmienić?
    Co zauważyłem:
    -Strasznie rozchodzi mi się obrona, nie wiem jak ich uspokoić, u przeciwnika siedzą grzecznie, a u mnie biegają jak szaleni mimo tego że próbowałem zmieniać im głębokość gry i zmieniłem styl na "cofnięci"
    -Moi napastnicy mimo tego, że mają ustawione wytyczne "wybiegaj za plecy" i tak nie wybiegają
    -faktycznie zazwyczaj to przeciwnik dominuje w spotkaniu, szczególnie na środku boiska, używałem Dybały jako takiego playmakera
    -Benatia i Chiellini są strasznie wolni(ale jak ich zmienię to Sandro straci zgranię, może by wymienił po prostu jednego, będzie miało to sens?)

    Czekam na wasze sugestie, dzięki za pomoc!
    Ja gram na zrównoważonej taktyce w obronie(pressing po utracie piłki, może powodować to, że obrona się rozchodzi) i ataku. Dla bocznych obrońców na pewno zostawaj z tyłu. Środkowym pomocnikom też bym dał zostawaj z tyłu, ale to zależy od Ciebie, na pewno zmienić na krycie środka bo domyślnie są skrzydła. Środkowi obrońcy raczej spoko, jeśli są dla ciebie za wolni, możesz dać im karty cień, może trochę ich przyspieszy. Nainggolan jest spoko w środku pola, zarówno w obronie jak i ataku, bramki też potrafi strzelać, nawet zza pola karnego.

  3. Reklama
  4. #1068
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    osobiście zmieniłbym też insigne, bo wg mnie jest beznadziejny, przynajmniej jak ja nim grałem, jego jedyny atut czyli finezyjne zabijasz używając go z prawej strony

  5. #1069
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym zaczął od zmiany formacji bo 4-4-2 imo łatwo zdominować
    Możesz opisać, w jaki sposób? Gram formacją 4-4-2 z defensywnymi pomocnikami i nie czułem się nigdy dominowany, a popularne 4-1-2-1-2 jest mi łatwiej zdominować, bo sobie pykam skrzydłami wtedy.


    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czekam na wasze sugestie, dzięki za pomoc!
    Spróbuj dać jednemu z napastników 'graj na szpicy', wtedy będzie się pokazywał do podania, najlepiej, żeby był w miarę silny fizycznie, bo dobrze jest się zastawić po przyjęciu piłki. Ja bym nie dawał obu środkowym 'zostawaj z tyłu', bo za duża dziura się tworzy, Dybala by mógł mieć spokojnie 'wspieraj atak', a w czasie kontry i tak będzie wracał na pozycję.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 14-01-2019, 18:41

  6. #1070
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Możesz opisać, w jaki sposób? Gram formacją 4-4-2 z defensywnymi pomocnikami i nie czułem się nigdy dominowany, a popularne 4-1-2-1-2 jest mi łatwiej zdominować, bo sobie pykam skrzydłami wtedy.
    On gra ze zwykłymi pomocnikami a im się bodajże nie da ustawić wytycznych co do gry w defensywie (jest tylko wspieraj atak / wracaj do obrony i chyba krycie środka) chociaż to mniej ważne, głównie chodzi o to, że ma dybale ofensywnego, więc strzelam że z 1 defensywnym to on raczej przegrywa bo go ludzie dominują w środku i mogą cierpliwie klepać. Nie wiem jakby to wyglądało z dwoma śpd i czy wtedy potencjał ofensywny by trochę nie stracił bez łącznika między obroną a atakiem ale pewnie grać się da

  7. #1071
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    On gra ze zwykłymi pomocnikami a im się bodajże nie da ustawić wytycznych co do gry w defensywie (jest tylko wspieraj atak / wracaj do obrony i chyba krycie środka) chociaż to mniej ważne, głównie chodzi o to, że ma dybale ofensywnego, więc strzelam że z 1 defensywnym to on raczej przegrywa bo go ludzie dominują w środku i mogą cierpliwie klepać. Nie wiem jakby to wyglądało z dwoma śpd i czy wtedy potencjał ofensywny by trochę nie stracił bez łącznika między obroną a atakiem ale pewnie grać się da
    Paradoksalnie ofensywny pomocnik też potrafi odebrać piłkę, a w czasie kontry można się na niego przełączyć i przecinać nim linie podania. Każdy ma swój styl, mi akurat to odpowiada i nie wyobrażam sobie gry dwoma typowymi defensorami.
    No i dziwi mnie też trochę, że Katalończyk gra 4-4-2, a ma w ataku tak wiotkich zawodników. Ja muszę mieć jednego silnego, dobrze grającego głową, a drugiego szybkiego i zwinnego.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 14-01-2019, 19:06

  8. #1072
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie wiem kurwa o co chodzi, miałem x dni temu win streak chyba z 14 wygranych z rzędu w rivals, wbiłem se luźno div 4 gdzieś w połowie, a w tej chwili na 30 statnich meczów przegrałem 26 z czego połowę to po power shotach z 35 metrów, które mi wchodzą raz na 15 meczów, nie wiem co się odjebało. Gdzie sprzedać konto żeby się opłacało, bo nie mam ochoty patrzeć na tę gierkę

  9. #1073
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem kurwa o co chodzi, miałem x dni temu win streak chyba z 14 wygranych z rzędu w rivals, wbiłem se luźno div 4 gdzieś w połowie, a w tej chwili na 30 statnich meczów przegrałem 26 z czego połowę to po power shotach z 35 metrów, które mi wchodzą raz na 15 meczów, nie wiem co się odjebało. Gdzie sprzedać konto żeby się opłacało, bo nie mam ochoty patrzeć na tę gierkę
    Juz ci odpowiadam, znalezione na wykopie "Lepsi gracze specjalnie sie degraduja do 5 / 4 dywizji, bo tam latwo i szybko moga nabic pkt wymagane do 1 rangi, a paczki w wyzszych dywizjach nie roznia sie na tyle, by bylo warto w nich siedziec.". Cos w tym jest. Sam myslalem, ze w Rivals bedzie jak w ostatnich fifach z sezonami, ze po jakims czasie ci lepsi wejda na najwyzsza dywizje i w nizszych bedzie wyrownany poziom, bo kazdy bedzie gral tam gdzie jego miejsce, a ostatnio po 3 miesiacach odpalilem fife i sie zdziwilem, bo co drugi gracz w skladzie po 3-4 ikony i rzadko trafiasz na jakiegos boba. Strzelasz takiemu 2 gole po meczarni, a on pod koniec 3 finezyjne ci jebnie jakims Figo czy Ballackiem i elo.

  10. #1074
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzie sprzedać konto żeby się opłacało, bo nie mam ochoty patrzeć na tę gierkę
    Podłączam się do pytania
    Pan @Adziorroo sprzedawał konto

  11. #1075
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie kończcie gry guys tylko załadujcie fifa pointsy to może zgarnięcie karte future stars viniciusa juniora ocenioną na 92 ;pppppp

  12. #1076
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie kończcie gry guys tylko załadujcie fifa pointsy to może zgarnięcie karte future stars viniciusa juniora ocenioną na 92 ;pppppp
    Christopher Friday ma 23 lata, więc może dostanie w końcu specjalną kartę

  13. #1077
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam około 1.1kk do wydania, warto teraz w cos zainwestować czy zbudować sobie skład? Jak skład to macie jakiś fajny pomysł? Ps4

  14. #1078
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Alden napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam około 1.1kk do wydania, warto teraz w cos zainwestować czy zbudować sobie skład? Jak skład to macie jakiś fajny pomysł? Ps4
    Inwestycja w IFy z tego TOTW, pewnie z rana do wyhaczenia w niezłej cenie po nagrodach, najlepiej na ps4 snajpić, chociaż pewnie wiele osób to będzie robić. Więc możesz poczekać aż ludzie będą otwierać paczki podczas nowego promo, pewnie w piątek/sobotę będzie najlepszy moment na inwestycje. Ify to zawsze gwarantowany zarobek, tylko trzeba odczekać ten tydzień, dwa. IFy 82 do 13k i będzie git. Juanfran do 17k i też będzie zysk, w sumie nie ważne za ile byś teraz kupił i tak za tydzień będą drożsi, ale wiadomo, lepiej zmaksymalizować zysk :małpapolak
    Co do kupowania zawodników do składu, to nie mam zdania, w ostatnich 2 latach po TOTY market się odbijał i przez następne 2 tygodnie ceny szły do góry, ale w tym roku dali nam kolejne promo, a więc zapowiada się następny market crash, więc lepiej poczekaj do poniedziałku.

  15. #1079
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    draxler i keane z picków
    niewymienny VVD z division rivals
    IF juanfran i jakiś 82 francuz z weekend league

    mogło być lepiej, mogło być gorzej
    ten draxler nawet na grywalnego wygląda z jakimś hunterem/catalystem, zwłaszcza z tym weak footem i skillsami
    tylko ta stamina zabójcza

  16. #1080
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    U mnie z picków Pepe i Djaniny
    Z paczek dobrze się zaczęło, bo od niewymiennego Alaby, następnie 10 paczek bez nawet ekranów.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •