Reklama
Strona 42 z 123 PierwszaPierwsza ... 3240414243445292 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 616 do 630 z 1834

Temat: EA Sports FIFA EA Sports™ FIFA

  1. #616
    danjelek

    Domyślny

    ale realistyczna ta gierka hu hu i to jeszcze po patchu na przewrotki xDDD ea sportz cyny gejm

  2. #617
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Przewrotki i woleje to jest jakis niesmieszmy zart, zwlaszcza jak ludzie abusuja c.ronaldo na srodku pomocy i na 30 metrze podbijaja sobie pilke i jeb w okienko scorpion kickiem, wchodzi 8 na 10 razy xD
    Jeszcze ta kurwa Ben Yedder, wole grac na ikony niz na niego, nie wiek o.co chodzi z tym typkiem, ale napierdala jak karabin, przepycha kazdego obronce i nakurwia z kazdej pozycji, a kosztuje tyle co karta kondycji dla zespolu.

  3. Reklama
  4. #618
    danjelek

    Domyślny

    ben yedder od fify 16 byl totalnym kozakiem i go abusowalem jako jeden z nielicznych
    a teraz jakis jutuber pokazal i kazdy go ma frajera jebanego

  5. #619
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jak tam paczki z weekendowej i rivals?
    Ja div 5, ranga, z weekendowej zloto 3 i najlepsze co trafilem to Arnautovic, takze profit jak nic xD

  6. #620
    Jemiolek

    Domyślny

    w tej fifie jakoś sporo łatwiej jest trafić coś sensownego xD zacząłem od suareza z trzy tygodnie temu (i to w sumie był najlepszy traf, 350k) a potem już się posypało z tych paczek za division rivals i fut champions, courtuis, navas (2x), firminho, kroos, pique, 3 informy jakieś chujowe. a przez całą 18 ze dwa informy i 1 toty Huth za 100k. i tak się robi na ten moment jakiś skład z serie A, dzięki temu courtois będzie już prawie na dybale na śpo za mertensa ;3 z ciekawości, też macie takie odczucia z tych paczek czy to w moim przypadku jakoś tak? a, a z tych z wyborem informów za fut champions to w sumie tylko marquinhos z sensownych.

  7. #621
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    U mnie za FCH w wyborze siadł Bellarabi, więc nawet nawet, ale z paczek klasycznie nic, najdroższa karta to Bailly warty już grosze na ten moment. Generalnie jeśli chodzi o moje trafy z paczek, to po trafieniu Boatenga jakoś na kilka dni po premierze, z sbc hybrydy lig i narodów, to nic nie leci, w ciągu tego miesiąca to poleciał chyba jeden śmieciowy if warty qs i to wszystko.

  8. #622
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No ja poza Varanem z paczki za Sbc to kupa.
    Teraz myslalem, ze dozbieram na De Bruyne/Pogbe (swoja droga kto lepszy Waszyn zdaniem na CAM, De Bruyne lepsze staty, ale ponoc Pogba jest w tej Fifie kozakiem) 100k, ale kurwa wielkie gowno zarobilem ;;

  9. #623

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pogba mocny

    tez cos szczescia do paczek nie mam ostatnio w ogole, z nagrod za divison rivals(dywizja 2) wzialem untradeable i z 4x 12 rare players + 2x megapack nie wypadlo nic powyzej 84

  10. #624
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    czerwony Willian + Casillas
    z paczek untradeable Aubameyang, później jeszcze SBC porobiłem to wypadł IF Suso i KDB xD

  11. #625
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    u mnie pogba wlecial za golda 1 w fut champions ;d a z player pickow marquinhos i nani, wiec nie mam na co narzekac
    EA Sports™ FIFA-pogba2.jpg

    co do tezy ze w tej fifie latwiej trafic cos dobrego, to pewnie wynika z tego, ze dostajemy wiecej nagrod, wczesniej byly tylko coinsy w zenujacych ilosciach za sezony, teraz fajne paczki za div rivals
    sam od poczatku fify trafilem oprocz pogby juz veratti screama, mane, kroosa, 2x immobile, godina, manolasa, jesusa, if talisce, davinsona sancheza, z 7 discard ifów, firmino ucl niewymienny, handanovic niewymienny
    szczescie w nieszczesciu to pogba mial miec teraz ifa, a mane trafilem dzien przed tym totw za paczki za preorder (w czas ea LUL)
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 02-11-2018, 16:12

  12. #626

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja zakupiłem jakiegoś bota do handlu :D Ale póki co nie mam pomysłu jak w pełni korzystać z jego możliwości, metodą prób i błędów zapewne coś zdziałam :P W jakie karty stylu najlepiej inwestować? Coś działam z kotwicą, bo wiem że jest popularna dosyć :)

  13. #627
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jak nagrody ?
    Ja zrobilem kazde mozliwe sbc i gold3 2x przez ostatnie dwa tygodnie i nie trafilem kurwa nic lepszego niz 83, nawet mi sie chce mowic ile do tylu jestem na sbc w tym tygodniu.
    Jeszcze oststnie patche sprawily, ze gra mi sie jeszcze gorzej eh. Mysle zeby opierdolic caly sklad, kupic sobie jakas ikone na cam/st i grac wszystko na nia, bo mam dosyc juz

  14. #628
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja zauważyłem, że gameplay jest inny w FUT i lepiej mi się gra zwykłe sezony. Mniej się człowiek wkurwia, a też można jakieś puchary pograć.
    Co do pomysłu z ikoną to chyba jedyna opcja w FUT, bo rzygać się chce od patrzenia na te smutne, jak pizda i oklepane do bólu składy z Premier League.

  15. #629
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dalej przebiega się całe boisko robiąc sztuczki i kończy strzałem przewrotką w okienko czy coś naprawili? Myślę poważnie nad zakupem i grze w futa

  16. #630
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kick off glitch nadal aktualny, przewrotki i strzały finezyjne z pierwszej piłki stojąc plecami do bramki zostały osłabione.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •