Reklama
Strona 73 z 123 PierwszaPierwsza ... 2363717273747583 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,081 do 1,095 z 1834

Temat: EA Sports™ FIFA

  1. #1081
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,623
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    U mnie pepe z Williamsem, Pepe 84 mnie nie przekonywał to może ten będzie lepszy
    Williams może być dobrym zmiennikiem ale pewnie dalej oferuje tylko tempo i nic więcej

  2. #1082
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Podłączam się do pytania
    Pan @Adziorroo sprzedawał konto
    No ja sprzedalem na allegro(odzew byl spory) ale dlatego ze chcialem szybko i przyjemnie, na jakims elitepvpers albo epicnpc pewnie by poszlo za wiecej w eurasach
    @mflca ; @polek asty ;

  3. Reklama
  4. #1083
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zainwestowałem cały hajs jaki miałem, a oni wypuszczają sbc na 2 piłkarzy 81+
    jebać was ea, dlaczego dopiero teraz?

    #Zrobiłem 9 paczek z kart w klubie, 8x ekrany i 1 walkout Navas, prawie wszystkie ekrany to była karta 83, do tego Marquinhos i 82 IF. Ogólnie myśle, że ok. Porobię w tygodniu jeszcze trochę tych wymian.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 20-01-2019, 20:26

  5. #1084
    Jemiolek

    Domyślny

    Ja z tego sbc na dwóch piłkarzy dzisiaj neymara trafiłem xd

  6. #1085
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zrobiłem kolejne 7 paczek z ostatnich piłkarzy poniżej 83 jakich miałem, i tym razem aż 3 walkouty (Cavani, Thiago i Matic) i 2 discard IFy (oba takie same, więc przepaliłem duplikat w sbc do jednej z ikon), do tego Willian i Asenjo, więc mega opłacalne te sbc się wydaje, więc pewnie w tygodniu, jak sprzedam inwestycję porobię kolejne paczki, żeby później te niewymienne przepalić na ikonę.

    W FUT Champions 20-8, miałem w pewnym momencie 18-3, ale potem przegrywałem każdy even mecz. Nie mam prawa jednak narzekać, bo wcześniej miałem tej fartowne wygrane. Za słaby na elite jestem, ale może w któryś weekend na farcie się uda wbić te 23 winy.

  7. #1086
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    wczoraj w nocy za cholera wie jaką rangę w squad battles (miałem 5k i 7,5k paczki do otwarcia) i wypada mi FFS Aouar
    teraz zrobiłem jednego upgrade'a i IF Williams xD

  8. #1087
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja zrobilem wczoraj wieczorem z 60k na srebrzakach xD Niketore po 6k schodzily

    I informa 81 ojebalem za 26k xD

  9. #1088
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    grał ktoś prime rijkaardem? myślę czy nie przepalić rui coste w tym sbc bo przydałby mi się nowy CDM
    trochę balans warzywny ma, ale z enginem nie wypada aż tak tragicznie finalnie, worth it?

  10. #1089
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    grał ktoś prime rijkaardem? myślę czy nie przepalić rui coste w tym sbc bo przydałby mi się nowy CDM
    trochę balans warzywny ma, ale z enginem nie wypada aż tak tragicznie finalnie, worth it?
    Też się zastanawiałem na nim, poczytałem trochę opinii na reddicie i wiele osób pisało, że jest słaby w tej fifie i m/m jest problemem. Jeśli dobrze Ci się grało Fabinho, to możesz zrobić. Mi osobiście Fabinho grało się chujowo nie rozumiem fenomenu tej karty w tej fifie. Rijkaard by się przydał do połączenia z Van Dijkiem (ikona daje perfect link złotej karcie z tego samego kraju(?) Z tanich ikon na CDM polecam Ci Keane, jego agresja i work rate robi swoje, może statystyki nie wyglądają wybitnie, ale te najważniejsze statystyki są na wysokim poziomie (92 reactions, 92 composure, 92 short passing, 87 vision, 94 interceptions, 94 standing tackle, 93 jumping, 86 strength, 96 agression, M/H WR), także jeśli potrzebujesz taniej ikony na CDM, to Keane jest najlepszym wyborem.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 21-01-2019, 18:14

  11. #1090

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też się zastanawiałem na nim, poczytałem trochę opinii na reddicie i wiele osób pisało, że jest słaby w tej fifie i m/m jest problemem. Jeśli dobrze Ci się grało Fabinho, to możesz zrobić. Mi osobiście Fabinho grało się chujowo nie rozumiem fenomenu tej karty w tej fifie. Rijkaard by się przydał do połączenia z Van Dijkiem (ikona daje perfect link złotej karcie z tego samego kraju(?)
    nie, tylko strong link

  12. #1091
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też się zastanawiałem na nim, poczytałem trochę opinii na reddicie i wiele osób pisało, że jest słaby w tej fifie i m/m jest problemem. Jeśli dobrze Ci się grało Fabinho, to możesz zrobić. Mi osobiście Fabinho grało się chujowo nie rozumiem fenomenu tej karty w tej fifie. Rijkaard by się przydał do połączenia z Van Dijkiem (ikona daje perfect link złotej karcie z tego samego kraju(?) Z tanich ikon na CDM polecam Ci Keane, jego agresja i work rate robi swoje, może statystyki nie wyglądają wybitnie, ale te najważniejsze statystyki są na wysokim poziomie (92 reactions, 92 composure, 92 short passing, 87 vision, 94 interceptions, 94 standing tackle, 93 jumping, 86 strength, 96 agression, M/H WR), także jeśli potrzebujesz taniej ikony na CDM, to Keane jest najlepszym wyborem.
    jakby dalej było SBC na Keane'a to bym zrobił, a tak chce tylko przepalić Coste, bo zrobiłem a teraz mi się w składzie nie mieści xD
    od zapierdalania w defensywie mam Kante, ale potrzebuję drugiego CDMa w miarę zbalansowanego, żeby jakoś atak i defensywę połączyć, bo granie Costą jako CDMem w 4-2-3-1 to rak straszny

  13. #1092
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby dalej było SBC na Keane'a to bym zrobił, a tak chce tylko przepalić Coste, bo zrobiłem a teraz mi się w składzie nie mieści xD
    od zapierdalania w defensywie mam Kante, ale potrzebuję drugiego CDMa w miarę zbalansowanego, żeby jakoś atak i defensywę połączyć, bo granie Costą jako CDMem w 4-2-3-1 to rak straszny
    Jeśli nie przeszkadza Ci start w formacji z 5 obrońcami, to może Matthaus 88? Jego cena mocno spadła w ostatnim czasie. Jakiś miesiąc temu kupowałem go za 1,08kk i muszę go sprzedać ze względu na zgranie, nie mogę już zaczynać w formacji z 5 obrońcami. Widziałem, że ktoś nie mógł go sprzedać teraz nawet za 870k, ja czekam aż cena trochę odbiję, bo nie chcę stracić na nim ponad 200k xD

  14. #1093
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli nie przeszkadza Ci start w formacji z 5 obrońcami, to może Matthaus 88?
    przeszkadza xD
    https://www.futhead.com/19/squads/515778/

    sensowniej tego nie poukładam a i jakoś specjalnie nie chce mi się kolejnej rewolucji robić, zwłaszcza mając ledwo 750k na PC :v

  15. #1094
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeszkadza xD
    https://www.futhead.com/19/squads/515778/

    sensowniej tego nie poukładam a i jakoś specjalnie nie chce mi się kolejnej rewolucji robić, zwłaszcza mając ledwo 750k na PC :v
    https://www.futbin.com/19/squad/4410679

    Nie mam pojęcia jak Guendouzi chodzi, zwłaszcza z tymi M/M, ale z takim składem masz pełne zgranie. Jak się okaże chujowy, co jest mocno prawdopodobne przez te work rate, to pewnie i tak go sprzedasz z zyskiem albo mało stracisz jak przestanie lecieć z paczek. Zanim na Mendiego uzbierasz (pewnie jest drugim najlepszym LB w grze po Marcelo TOTY patrząc na staty), to możesz kupić Mendiego, tego z City
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 21-01-2019, 22:41

  16. #1095
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.futbin.com/19/squad/4410679

    Nie mam pojęcia jak Guendouzi chodzi, zwłaszcza z tymi M/M, ale z takim składem masz pełne zgranie. Jak się okaże chujowy, co jest mocno prawdopodobne przez te work rate, to pewnie i tak go sprzedasz z zyskiem albo mało stracisz jak przestanie lecieć z paczek. Zanim na Mendiego uzbierasz (pewnie jest drugim najlepszym LB w grze po Marcelo TOTY patrząc na staty), to możesz kupić Mendiego, tego z City
    na pełne zgranie nie ma takiego parcia, bo obecnie startuje z czegoś takiego, i to 8 chema na tierneyu i aubie mnie nie boli aż tak i oprócz tego obydwu ich uwielbiam, a że ciężko u mnie z wywalaniem graczy przez sentyment to tak się to kończy xD
    a że po prostu obecnie costa jest useless jako CDM i niewymienny do tego to bym go chętnie przepalił na rijkaarda, bo po prostu lepszy w obronie a i do przodu kopnąć potrafi, bo tak to mam niewymienną ikonę która nawet na ławkę się nie będzie łapać, a szkoda taki pieniądz trzymać zamrożony w klubie

    o Guendouzim od samego początku myślałem jak zobaczyłem te kartę, ale wg mnie będzie mierny + potrzebna jednak jest ta ikona do połączenia z tierneyem, którego tylko w ostateczności odstawię xd
    Ostatnio zmieniony przez Beciio : 21-01-2019, 23:05

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •