Reklama
Strona 187 z 229 PierwszaPierwsza ... 87137177185186187188189197 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,791 do 2,805 z 3431

Temat: Streetwear

  1. #2791
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Znajdę gdzieś jeszcze kurtkę Nike Destroyer gdzieś w sklepach albo bardzo podobny zamiennik, który nie zabije mi portfela?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  2. #2792
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Biorąc pod uwagę, że sensowne są tylko pierwsze edycje, to tylko rynek wtórny. Niedawno pełno było destroyerów na sprzedaż i to poniżej 800 zł, to już nie ten hajp co ~8+ lat temu, moda się zmieniła, ludzie się wyprzedają.

  3. Reklama
  4. #2793
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak zwykle 10 lat za modą i podoba mi się taka kurteczka, no nic, poszukam sobie jakiegoś zamiennika ;d

  5. #2794
    orjannilsen1

    Domyślny

    Chuj postanowione juz! Biore Nike react elements 87!!!
    ciekawe czy bede mogl przycebulic 20% kodem

  6. #2795
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    raczej wontpie no i sadzac po liczbie eLek na aplikacjach to hehe najpierw miej zaszczyt kupna ich

    @jodlak wal pw, wlasnie ogarniam sobie hafciki. :)
    Ostatnio zmieniony przez trochestylu : 06-10-2018, 01:18

  7. #2796
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Na snkrs nie wchodzą kody.

    Robił ktoś kiedyś na własną rękę nadruki/haft na ubraniach? Potrzebuję speca bo chcę zrobić sobie przelać swój pomysł na koszulkę i bluzę.

  8. #2797
    orjannilsen1

    Domyślny

    chuj biore udzial w rafflu nike react element 87 solar red
    zobaczymy co z tego wyjdzie, kolejka jak po jordanki normalnie :(

  9. #2798
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mi się nawet nie chce klikać...

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  10. #2799
    orjannilsen1

    Domyślny

    a nie dla psa xDDD
    ciekawe ile już te psy resellerskie będą chciały dziś

  11. #2800

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Botki na koturnie są podstawą garderoby i w wielu regionach są obecnie niezwykle popularnym trendem mody. I nic dziwnego, ponieważ są wszechstronne, wygodne i odpowiednie dla każdej dziewczynki czy kobiety. Trudnym zadaniem jest upewnienie się, że twoje botki na koturnie sprawdzą się dla twojego stroju. Na stronie http://thefashionmom.com/botki-na-ko...-jak-je-nosic/ znajdziesz tricki które pomogą ci wystylizować eleganckie botki na koturnie.

  12. #2801

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    iksde

  13. #2802
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj jodlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na snkrs nie wchodzą kody.

    Robił ktoś kiedyś na własną rękę nadruki/haft na ubraniach? Potrzebuję speca bo chcę zrobić sobie przelać swój pomysł na koszulkę i bluzę.
    no na własną rękę w senie że samemu to chyba ciężko; w sensie że prywatnie z jakimś pośrednikiem to większe ilości

    od siebie to mogę się wypowiedzieć o spreadshirt.pl i ideashirt.pl

    spreadshirt - brałem białą koszulkę premium, koszt łączny za t-shirta + ship ok. 80 zł, jakość nadruku (sitodruk, nie wystaje ponad powierzchnię materiału) ok, kolory lekko, ale to lekko (w żaden sposób nie ujmujące końcowemu efektowi) podpłowiałe - po prostu nie są tak nasycone ale wciąż żywe. Materiał t-shirta ok, ale jest cienki, L-ka trochę większa niż standard (wymiary można sobie zobaczyć). Trwałość - nic się nie spiera, prane w pralce na drugą stronę w płynie do białego wielokolorowe spore grafiki nadal wyglądają dobrze, na większej grafice jak się dobrze popatrzy z bliska widać lekki biały meszek na powierzchni nadruku (trochę jaśniejszy przez to).

    ideashirt - cena podobnie, jakość nadruku wg. mnie lepsza - większe nasycenie barw, lekko chropowata faktura nadruku, lepiej się zachowuje po tym samym czasie; nadruk ogólnie wydaje się grubszy, solidniejszy ale nie jest to żadna skorupa która się wyłamuje. Co do materiału - tutaj rozmiarówka podobnie, różnica taka że materiał jest solidny, gruby; kawał bawełny, coś takiego spotkałem wcześniej w teesie od np. phenotype za te kilka dyszek. Na lato trochę grzeje ta bawełna więc kompromis między 1 a drugim.
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 11-10-2018, 22:18

  14. #2803
    Torg User

    Domyślny

    ma ktos moze jakies znizki czy cos na selectshop/supersklep/ cos gdzie mozna kupic fajna bluze z kapturem?

  15. #2804
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    na zalando chyba za 2 paczki są bluzy Polo, ale nie jestem pewien, wyskoczyło mi gdzieś info.
    a jednak nie, chociaż na pewno widziałem coś takiego, może jakieś ostatnie xxl, nie wiem.

    a na supersklepie to ja mam pełno tych ich złotówek i nie mam co z nimi robić, ale to byśmy się musieli umówić na jakąś hehe wódeczkę za kłopot
    ale wtedy to się nie będzie dla cb opłacać to nie ma tematu.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 12-10-2018, 09:31

  16. #2805
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no na własną rękę w senie że samemu to chyba ciężko; w sensie że prywatnie z jakimś pośrednikiem to większe ilości

    od siebie to mogę się wypowiedzieć o spreadshirt.pl i ideashirt.pl

    spreadshirt - brałem białą koszulkę premium, koszt łączny za t-shirta + ship ok. 80 zł, jakość nadruku (sitodruk, nie wystaje ponad powierzchnię materiału) ok, kolory lekko, ale to lekko (w żaden sposób nie ujmujące końcowemu efektowi) podpłowiałe - po prostu nie są tak nasycone ale wciąż żywe. Materiał t-shirta ok, ale jest cienki, L-ka trochę większa niż standard (wymiary można sobie zobaczyć). Trwałość - nic się nie spiera, prane w pralce na drugą stronę w płynie do białego wielokolorowe spore grafiki nadal wyglądają dobrze, na większej grafice jak się dobrze popatrzy z bliska widać lekki biały meszek na powierzchni nadruku (trochę jaśniejszy przez to).

    ideashirt - cena podobnie, jakość nadruku wg. mnie lepsza - większe nasycenie barw, lekko chropowata faktura nadruku, lepiej się zachowuje po tym samym czasie; nadruk ogólnie wydaje się grubszy, solidniejszy ale nie jest to żadna skorupa która się wyłamuje. Co do materiału - tutaj rozmiarówka podobnie, różnica taka że materiał jest solidny, gruby; kawał bawełny, coś takiego spotkałem wcześniej w teesie od np. phenotype za te kilka dyszek. Na lato trochę grzeje ta bawełna więc kompromis między 1 a drugim.
    A wiadomo Ci co to za tiszert ten ideashirt w sensie jaka baza?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Streetwear
    Przez Kashok w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 16016
    Ostatni post: 14-06-2016, 10:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •