Reklama
Strona 197 z 229 PierwszaPierwsza ... 97147187195196197198199207 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,941 do 2,955 z 3431

Temat: Streetwear

  1. #2941
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Eee, może napisz coś więcej o swoich wymaganiach? Vansy ale jakie? Authentici? Ery? Sk8hi?

  2. #2942
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ja kilka lat śmigałem w lato autentyki/erki i super się moja stopa w nich czuła. Moim zdaniem podeszwa i oryginalna wkładka jest rewelacyjna. Cierpią na te same wady co każde buty wykonane z materiału: dziury, łatwo się brudzą i ciężko je umyć. Zawsze je kupowałem w cenie ~130 zł i myślę, że tyle są warte.

  3. Reklama
  4. #2943
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @jodlak ; wtf, 700 geode dalej dostępne w full rozmiarówce? Co to kurwa jest? XDDDDDDDD

  5. #2944
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @jodlak ; wtf, 700 geode dalej dostępne w full rozmiarówce? Co to kurwa jest? XDDDDDDDD
    przecież nawet jakieś 350 ostatnio były luźno dostępne, na 700 mniejszy hype zdecydowanie więc nie wiem skąd zdziwienie xD
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  6. #2945
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @jodlak ; wtf, 700 geode dalej dostępne w full rozmiarówce? Co to kurwa jest? XDDDDDDDD
    Nie wszystko co Yeezy ma resell ;) To nie 2016 rok :D Trzeba wiedzieć co się kupuje albo będziesz mroził hajs niepotrzebnie.

  7. #2946
    Boruciarz

    Domyślny

    Czy cały czas bardzo popularne jest podrabianie butów czy to tylko takie pierdolenie?
    bać sie dalej allegro czy jakos przestalo byc oplacalne fejkowanie. wypadlem calkowicie z obiegu

    chce kupic dokladnie takie kierpce w rozmiarze 42
    https://allegro.pl/oferta/buty-adida...-42-7262669194

    gdzie to kurwa zamowic.

  8. #2947
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy cały czas bardzo popularne jest podrabianie butów czy to tylko takie pierdolenie?
    bać sie dalej allegro czy jakos przestalo byc oplacalne fejkowanie. wypadlem calkowicie z obiegu

    chce kupic dokladnie takie kierpce w rozmiarze 42
    https://allegro.pl/oferta/buty-adida...-42-7262669194

    gdzie to kurwa zamowic.
    gdziekolwiek, takich butów się kurwa nie podrabia
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  9. #2948
    Boruciarz

    Domyślny

    no i to jest kurwa informacja

  10. #2949
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Boro weź mnie nie dołuj i nie kupuj tego gówna, przypomnij se swoją stylówkę sprzed 9 lat na ławce w trampeczkach z allegro i szarym garniaku. Przypomnij to sobie mały kurwiu i miej rozum i godność człowieka, bądź jak wtedy, z czupryną rozwianą wiatrem @Poncjusz_Piłat ;

  11. #2950
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Boro weź mnie nie dołuj i nie kupuj tego gówna, przypomnij se swoją stylówkę sprzed 9 lat na ławce w trampeczkach z allegro i szarym garniaku. Przypomnij to sobie mały kurwiu i miej rozum i godność człowieka, bądź jak wtedy, z czupryną rozwianą wiatrem @Poncjusz_Piłat ;
    oczywiście to, tubulars to model dla pospolstwa, a nie człowieka z klasą
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  12. #2951
    Boruciarz

    Domyślny

    ale wasza opinia i wasz gust chuj kgoo obchodza jebane pajace stritłerowce. wy nawet na te ciuchy nie patrzycie przez pryzmat estetyki tylko kurwa tego ile kosztuje czy chuj wie czego, a im brzydsze i mniej tego wyszlo tym lepiej. takze wasze zdanie pierdole, a takich szmatlacow potrzebuje tylko do niedzielnej dresowej styulwy kiedy zapierdalam do biedry i w koncu nie musze miec na srodstopiu jebanych pantofli.

  13. #2952
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    to se jebany menelu lublinski kup cos ladnego i wygodnego, a nie ochydne gowno, od ktorego odpadnie ci stopa

    albo wiesz co, chuj mnie to boli, oby ci w nich syry smierdzialy, tfu na ciebie

  14. #2953
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,302
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    jak można takie gówno na nogę w ogóle założyć xDDD

  15. #2954
    Boruciarz

    Domyślny

    dawaj kurwa jakeis ladne. no dawaj

  16. #2955
    Boruciarz

    Domyślny

    jeden i drugi. pokazuj

    sam zapierdala cwel w jakims daddy shoes albo jakies kurwa yeezy czy jak to sie mowi co wygladaja jak scisk dupy kojota i bedzie tu pierdolic. jak sie kurwa nie umiesz ubrac to we wszystkim wygladasz jak cwel, a do dresu mi beda pasowac i mam w pizdzie wasze zdanie bo wygladacie jak jebana karykatura pawia

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Streetwear
    Przez Kashok w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 16016
    Ostatni post: 14-06-2016, 10:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •