Reklama
Strona 194 z 229 PierwszaPierwsza ... 94144184192193194195196204 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,896 do 2,910 z 3431

Temat: Streetwear

  1. #2896
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to jeszcze lepiej, tym większa beka.

  2. #2897
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,615
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Nieźle oderwany jestes od rzeczywistości gościu

  3. Reklama
  4. #2898
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Streetwear to jest teraz zajebisty sposób na zarobek jak ma się łeb na karku :) Mimo, że mam teraz buty na 10K+ w szafie(wszystko na resell) to chodzę w asicsach za 260 i sram z góry na tych dzieciaków, którzy flexują się hajsem rodziców xD Gdzie te czasy, gdzie ludzie chodzili w fajnych ubraniach w normalnych pieniądzach? Asicsy, air maxy, kamperki pod sklepami. Te czasy niestety już nie wrócą.

  5. #2899
    Boruciarz

    Domyślny

    Streeetwear to jest tak zenujacy i rakowy nowotwor ze przekracza skale wszelkich spierdolen

    @a i jakby co to zawsze taki byl
    Ostatnio zmieniony przez Boruciarz : 11-02-2019, 21:35

  6. #2900
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    czytam se co to są te daddy shoes, inna nazwa tego typu butów to ugly shoes i te buty z założenia mają być brzydkie i wyglądać jak gówno xDD kurwa ale jakieś kayny westy czy inni typiarze muszą kisnąć na imprezach stritłerowych, nie dość że sprzedają buty w pojebanie dużych cenach to nawet nie muszą dawać jebania o ich wygląd, bo dałny i tak kupią bo ten but nie jest chujowy tylko no słuchaj to taka moda daddy shoes xDD japierdole xD

  7. #2901
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dziś już nie ma prawdziwych punków i bardzo kurwa dobrze
    Tak samo nie ma już prawdziwych hipopowców streetwerowców

  8. #2902
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mam kilka parek na sprzedaż, może ktoś się skusi :)
    AF1 - 42 EU
    AM 90 Black - 45
    AM 90 Desert - 45,5
    Yeezy 700 - 38 2/3 i 42

  9. #2903
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    ile za te AM 90 Black - 45
    i czemu nie piszesz ceny odrazu co cebulaku?Wstyd ci i piszesz dopiero na privie?
    WY-MA-GAMY CE-NY
    Ostatnio zmieniony przez Powstanie Gorylskie : 01-03-2019, 15:18

  10. #2904
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dla torga za 1800 ;) Na grupkach za 1900 wystawione.

    AF1 już sold za 2200, Yeezy 700 38 2/3 za 1550. Zostały AM 90 po 1800 per para i Yeezy 700 42 za 1400 ;)

  11. #2905
    orjannilsen1

    Domyślny

    a sluchaj jaką masz taktyke na te buciki? Jakbym chciał kupić przez aplikacje dla zarobku jak ty to od razu celujesz w swój rozmiar czy wlasnie jakieś inne?
    Ja normalnie sobie kupiłbym 16 marca Maxy 97 z off-white, ale będę celował w swój rozmiar i normalnie będę w nich chodził ;oooo
    a jak nie wyjdzie to chuj

  12. #2906
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Odpalam bota żeby losował mi randomowy rozmiar :P

  13. #2907
    orjannilsen1

    Domyślny

    XDDDD serfuje sobie po fejsbuku i jakiś szczyl na grupce pisze, że sobie pobrudził buty tzn. samochód go ochlapał i on nie wie co teraz ma z tymi butami zrobić
    kurwa comunity tego stritwearu to jakieś jebane spierdolone dzieciaki
    w wieku 16 lat już chyba powinien umieć wziąć w ręke szczotke, ale niestety teraz się chowa takich zjebów chucha i dmucha na nich

  14. #2908
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale weź nie obrażaj prawilniaków, te spierdolone dzieciaczki nawet nie wiedzą co to streetwear. Jeszcze z 6-7 lat temu był spokój, bo nikt nie promował streetwearu na taką skalę, teraz pełno zjebów bandwagonuje i "interesuje" się SW, co ogranicza się do kupienia superstarów/huarache/daddy shoes/czegokolwiek innego będącego akurat najbardziej na topie, do tego moda dla powodzian, czapka hilfigera i elo. Pluję.

  15. #2909
    orjannilsen1

    Domyślny

    Streetwear-skurwiel.jpg

    a i ogunie spędzam wolny czas zazwyczaj siedząc na miejskich bulwarach(takie centrum chlania jak jest ciepło)
    to jest taka swoista rewia mody bo wiesz każdy sobie siedzi między ścieżką i obczaja jak kto wygląda
    z roku na rok pije sobie i obserwuje tam dzieciarnie bo przedział wiekowy ludzi tam się spotykających 10-70
    Był jeden rok, że wszystkie laski miały bombera z sieciówy jakiegoś oliwkowego i chuj czapka z daszkiem i te jebane kuce wystające z tyłu
    były jebane joggery z sieciówek(takie gówno ze ściagaczami) w kolorze marmuru zrobione z podobnego materiału co worek na ziemniaki
    bardzo lubią połączenie vansów i dresów adidasa(co to tam tiro popularne chyba)
    rave laski mmmmmm..... no typy potrafią się ubrać jak patus i fajnie to wygląda, ale typiary to jest XD
    jakiś dres z lumpa, dzinsy i te pedo filia disruptor
    każda jedna kurwa mać, ostatnio jak jechałem do roboty to widziałem jak młoda z matką wychodziła z kaskady z pudełkiem filia i ja bardzo kurwa dobrze wiedziałem co tam w środku było
    a no i jebać jebane pędzle na głowach kurwa jego mać, a tam mi pisał jakiś cwel77 czy eminems po tym jak mnie wystalkowali, że mam pędzla na głowie to kurwa uprzedzam, że się źle przypatrzyliście na moje zdjęcia i nigdy bym czegoś takiego nie nosił na łbie
    Zobaczymy co przyniesie ten rok w plenerze!
    Ostatnio zmieniony przez orjannilsen1 : 09-03-2019, 19:56

  16. #2910

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Polska
    Posty
    365
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Co to za model/marka spodni?
    Streetwear-bbbb.jpg

    albo te

    Streetwear-bbbbbbb.jpg
    Ostatnio zmieniony przez Shvayze_Mart : 10-03-2019, 00:35
    .

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Streetwear
    Przez Kashok w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 16016
    Ostatni post: 14-06-2016, 10:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •