Strona 623 z 623 PierwszaPierwsza ... 123523573613621622623
Pokazuje wyniki od 6,221 do 6,226 z 6226

Temat: Bukmacherka

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Piła
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Maly Wielki Pajac napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    elo, akurat wiem jak to jest w niższych ligach - myślisz, że oni żyją z tego co im klub zapłaci? XDDDDD

goście siedzą na ławce i tylko liczą hajs... I nie mówię tu o jakimś ustawianiu meczu - poprostu analizując mecze w szatni wiedzą, że chuja zrobią a nie wygrają mecz xD
    no ale skoro tak, to tym bardziej nie ma sensu tego obstawiać, chyba że masz wtyki u takich kopaczy, co odpuszczają mecz, bo sami postawili na swoją porażkę
    a nie na podstawie jakichś analiz, że coś tam wygrali B-klasę 2 lata temu, to sobie powinni poradzić xD
    ja to się dziwię w ogóle, że buki mają takie amatorskie kopanie w ofercie
    a skoro mają, to znaczy, że jakoś im się opłaca, tak że z tym wyciąganiem kokosów przez kopaczy chyba jakieś bajki tu piszesz, no chyba że przypada na nich dostateczna ilość garych troyów i kowbojów co dadzą się oskubać, żeby wszystko się zgadzało
    Ostatnio zmieniony przez tibia77 : 15-08-2018, 22:44

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    22

Domyślny

Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    młodzieżowe igrzyska azjatyckie xD piąta liga małopolska xD ja pierdole xD ciekawe co wymyślicie następnego, spartakiada szkół i przedszkoli? czwartki lekkoatletyczne w suwałkach? radomskie mistrzostwa klubu seniora w brydżu? a potem się dziwicie, że ciągle w plecy beka z was elo
    Kurwa tibiarz, skoro beka z nich i elo, to pozostań przy tym elo i nie właź tutaj ich ciągle prowokować.
    Nie obchodzi mnie to, czy oni się mylą czy nie, czy żyją w sztucznym przekonaniu że ich analizy coś dają, czy nie - skoro to robią i to lubią, to po co na siłę im wciskać swoje teorie i analizy ich analiz i robić ciągłe "beka z was elo"?

Uspokój się, ostatni raz, bo strzelę Cię czymś czerwonym.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    14

Domyślny

jak tam na lige europy coś rzucacie? ja próbuję w underdogów pocelować, no ale to liga europy to wiadomo nie ma co świrować to za dyszke duble sobie robie
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    20

Domyślny

all in na Legię Warszawa, bo wiara do samego końca

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Berry napisał Pokaż post
    all in na Legię Warszawa, bo wiara do samego końca
    to niezły typer
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    13

Domyślny

no co tam u was? jak weekendzik?

bo u mnie bez zmian

https://www.efortuna.pl/pl/strona_gl...Q%3D&kind=MAIN

a żeby było śmieszniej, to nad tym jebanym ajaxem się tylko jeszcze zastanawiałem... dać czysty win czy over 1.5? niby wszędzie na kuponie czysty win... no ale to holandia więc i overowo, w pewnej chwili to nawet z kuponu wyjebałem ale popatrzyłem na h2h i stwierdziłem, że i tak nie wejdzie to jeden chuj co na tym kuponie jest xD

jeszcze kurwa jebane psv wjebało w 90+ tak, żebym nie poszedł spać bez wkurwienia

jutro znów walczymy o lepsze jutro, pogram na zwycięstwa więc śmiało możecie grać stg przeciwnych drużyn

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania