Reklama
Strona 559 z 641 PierwszaPierwsza ... 59459509549557558559560561569609 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,371 do 8,385 z 9613

Temat: Luźne rozmowy na siłce

  1. #8371
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kurwa ból pleców powrócił, ledwo dziś wstałem pierdolone
    Strzelam że to krzyżowo biodrowy ale chuj wie, wiem tyle że boli na wysokości kości ogonowej, bok, naciskaniem da się wywołać delikatny ból
    I kurwa tera co, bo kiedys lekarzy olalem i różnymi sposobami dało się tego pozbyć, przynajmniej okresowo, ale teraz nie mam na to ani siły ani czasu
    Pierwsze rodzinny, a ten głąb (tak ma na nazwisko hehe) mnie do jakiegoś ortopedy pośle? Czy iść bezpośrednio i się nie męczyć z nfz? Podejrzewam że prześwietlenie to podstawa, chuj wie co tam siedzi

  2. #8372

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa ból pleców powrócił, ledwo dziś wstałem pierdolone
    Strzelam że to krzyżowo biodrowy ale chuj wie, wiem tyle że boli na wysokości kości ogonowej, bok, naciskaniem da się wywołać delikatny ból
    I kurwa tera co, bo kiedys lekarzy olalem i różnymi sposobami dało się tego pozbyć, przynajmniej okresowo, ale teraz nie mam na to ani siły ani czasu
    Pierwsze rodzinny, a ten głąb (tak ma na nazwisko hehe) mnie do jakiegoś ortopedy pośle? Czy iść bezpośrednio i się nie męczyć z nfz? Podejrzewam że prześwietlenie to podstawa, chuj wie co tam siedzi
    najlepiej na torgu sie poradzic

    pozdro glabie

  3. Reklama
  4. #8373
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dlatego też to zrobiłem
    co mam kurwa ambulans wzywać??? dzień minął, mniej boli, ale w chuju to mam
    pytam jedynie czy warto pierwsze do rodzinnego, czy może pierwsze do ortopedy, czy w ogóle jebać tych po medycynie i do fizjo iść? tyle, że on z kośćcem raczej nie pomoże i prześwietlenia też nie zrobi
    najchętniej robiłbym to nfzem, bo po coś to istenieje, ale jak mam czekać pół roku to hehe, a się nie orientuje, bo u lekarza nie bywam

  5. #8374

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ech xD
    Kość składa się z kilku warstw i np. ból okostnej może być spowodowany wieloma czynnikami, w tym także zwiększonym napięciem mięśniowym. Ale chuj w to, mam inne pytanie. Skąd wiesz, na jakiej wysokości jest kość ogonowa ? Jest to szczątkowa kość, raczej pozostałość po ogonie i do jej uszkodzenia może dojść głównie(właściwie tylko, ale pewno ktoś się dopierdoli, że można młotkiem tam jebnąć) upadkiem na dupę i to dość solidnym.

    Powiem Wam tak, jak chcecie iść do kogoś po kierunku medycznym, już obojętnie czy to lekarz, ortopeda, chirurg, fizjo, osteopata czy ktoś tam jeszcze - nie udawajcie mądrych, wszechwiedzących i nie stawiajcie swoich diagnoz. W większości nie macie racji i tylko wkurwiacie wymądrzaniem się. To tak jakby stolarza uczyć w drewnie robić, a murarza murować.

  6. #8375
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ale ja nie stawiam panie ja tylko orientacyjnie wskazuje gdzie boli
    Problem nie jest tutaj tylko z tym że nie wiem do kogo się warto z tym najpierw skierować, bo nie uśmiecha mi się marnować czasu na kolejki i pieniędzy na lekarzy którzy mi dadzą skierowanie do innych ehh
    Fizjo szanuje, wiem co potrafią zdziałać ale nie wiem czy potrafią "na ślepo" (bez jakichś rentgenow) zdiagnozować co jest problemem, a 30 wizyt u gościa co pomasuje, żeby na chwilę przeszło, twierdząc że to trzeba robić tygodniami, a potem się okazuje że ciągnął kasę w opór, bo i tacy są, to słabo troche
    A co do kości ogonowej to hmm źle powiedzialem, anatomicznie to już kompletnie, ale tak się jakoś w mowie przyjęło, przynajmniej u mnie, chodziło raczej o krzyzowa, tyle że z boku prawego i lewego
    Ostatnio inaczej siedzę w samochodach, innych niż wcześniej, także podejrzewam że to jakiś z tym związek ma (nie noszę nic w tylnej kieszeni)
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 11-09-2018, 11:18

  7. #8376

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja osobiście wymagam, żeby pacjenci przynosili rtg/usg/mri/tk, ale nigdy się tym nie wzoruję. Generalnie w dupie mam te wyniki pod względem mojej diagnozy. Używam je tylko do wykluczenia przeciwwskazań do danej terapii jak np. manipulacji w przypadku kręgozmyku.
    Musisz trafić na kogoś, kto jest dość ogarnięty. Wtedy nie będzie miał żadnej problemu z postawieniem własnej diagnozy i wyleczeniem tego, lub odesłaniem do kogoś innego. Ja bym stawił na fizjo. Jest w chuj grup na fejsie teraz, przepływ informacji kosmiczny, także myślę, że wystarczy post na odpowiedniej grupie (np. fizjoterapia.info), że poszukujesz fizjoterapeuty z danego miasta/okolicy i dostaniesz pewno z 20 odpowiedzi. Wtedy tylko przesiać ich i wybór prosty :D.

    A tak swoja droga, do kości krzyżowej się trochę mięśni przyczepia, także zrotowane biodra podczas siedzenia w aucie mogą mieć duże znaczenie. Pamiętaj tylko, że to moje gdybanie na podstawie tego, co napisałeś ;p

  8. #8377
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    >kregozmyk
    nwm co to, ale boli juz po przeczytaniu.

    ja mam ten plus, ze dokladnie wiem, z czego mnie napierdalaja plecy na dole. zawsze jak za duzo siedze/stoje zaczyna sie cyrk. dluzszy stretch prostego uda, zginaczy bioder i prostownika (jak nie smiga, to w bonusie slynny quadratus lumborum porozciagam). jeszcze jak zaniedbam trening brzucha we fleksji, to momentalnie zaczyna mi sie jebac postawa. o dupsko i dwojki sie juz nie martwie, bo to pierwsze mam lepsze od wiekszosci typiar (poslady mialem nawet nadaktywne, bo chyba musialy przejac czesc pracy spiacych dwojek) , a to drugie aktywowalem na dobre i pieknie strzelaja nawet przy siadach (lowbar oczywko).

  9. #8378
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dziękuje bardzo,
    nie umniejszając fizjoterapeutom, jednak się martwiłem, że w takich głębszych sprawach już mogą się nie sprawdzić
    akurat dziś poruszyłem ten temat w rodzinie i otrzymałem polecenie podobno niezłej bestii z wadowic
    Jan Paweł Trzaska
    kulturyści z okolic do niego jeżdżą to chyba dobry znak xD

  10. #8379
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dobry, chciałbym zakupić drążek do domu, mam taki rozporowy, ale on był dobry w podstawówce, a teraz niewygodnie mi na takiej malej przestrzeni w drzwiach się podciagac. Problem w tym, ze strasznie duże roznice w cenie sa na internecie. Chciałbym pozadny drążek do zamontowania do sciany/sufitu, ale 400 zl to chyba sporo? Nigdy sprzętu nie kupywalem przez neta i nie wiem, które strony legitne i jakie ceny. Proszę ekspertow o pomoc.

  11. #8380
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Od lat wisi mi na ścianie jakiś Magnus sport czy coś takiego za stówkę
    Aczkolwiek uchwyty średnio mi pasują - wszelkie dodatki, że niby więcej uchwytów mi raczej tylko przeszkadzaly

    Weźmiesz jakieś marbo czy kettlera to będzie ok

  12. #8381

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nazwisko Trzaska mi się kojarzy tylko z profesorem na mojej uczelni, wykładał "Traumatologie sportu". Powiedziałem mu, że z całym szacunkiem dla jego osiągnięć i wiedzy, jeśli w dzisiejszych czasach po zerwaniu ACL by powiedział zawodowemu grajkowi, że nie pogra ponad 12 miesięcy to grajek zmieniłby lekarza.
    @chemik ;
    Kręgozmyk, to te słynne i prawdziwe przesunięcie kręgu XDDDDDDDDDD Generalnie wygląda to mniej więcej tak, jakbyś wziął kręg i przesunął go niczym klocka(taka zabawka XDD) ;d

  13. #8382

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    176
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    jakie bialko polecacie? nie chce pytac na forach sportowych bo wiadomo ze poleca te ktore same tworza

  14. #8383

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    polecam suplement białkowo-kreatynowo-omega-trójkowy

    >śledź

  15. #8384
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,370
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj jopek500 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakie bialko polecacie? nie chce pytac na forach sportowych bo wiadomo ze poleca te ktore same tworza

    https://examine.com/nutrition/is-semen-high-in-protein/

    Poproś chłopaka.

  16. #8385

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9939
    Ostatni post: Dziś, 12:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •