Reklama
Strona 555 z 641 PierwszaPierwsza ... 55455505545553554555556557565605 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,311 do 8,325 z 9613

Temat: Luźne rozmowy na siłce

  1. #8311
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wiecie gdzie na śląsku (katowice, tychy) nauczę się dobrze technicznie robić rwanie, zarzut i tego typu ćwiczenia? Przez kilka ostatnich lat ćwiczyłem cały czas robiąc to samo (martwy,ławka drążek,dipsy,żołnierskie itp) i chciałbym czegoś nowego spróbować zwłaszcza jak mi się może przydać pod SW
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 22-07-2018, 00:59
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  2. #8312
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,370
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @up

    HKS Szopienice

  3. Reklama
  4. #8313

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @up
    albo poszukaj jakiegoś boxu crossfitowego tam nauczą cie podstaw


    http://bodyprime.pl/ mój blog

  5. #8314
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    a ktos we wro moze jakiegos starca dwuboiste polecic? niby jest tego od chuja, ale nie chce trafic na jakiegos dziada prowansalskiego. zalezy mi na podejsciu 1v1.

  6. #8315

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Talent Wrocław? xd

  7. #8316

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Znacie kogoś, albo przypuszczacie kto mógłby ułożyć plan dla osoby z klatką piersiową lejkowatą?

  8. #8317
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @hotszot pokażesz w jakim stopniu masz klatkę?

  9. #8318

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pokażesz w jakim stopniu masz klatkę?
    Nie mam póki co jak zrobic zdjęcia, ale nie jest to coś strasznie dużego, minusem jest to, że końcówki żeber mam też zniekształcone, przez co nie ma jednolitej 'dziury', ale idzie taki spad od żeber.

  10. #8319
    Avatar Bobek II
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W wieku 15 lat mialem operację na kurzą, pamiętam, że byłem mega zakompleksiony, a dziś została tylko blizna. Całkiem ładnie ją zrobili

  11. #8320

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Nie wiem jak w przypadku kurzej, ale w przypadku lejkowatej im pozniej tym gorzej z operacją, a mi już pykło 27

  12. #8321

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    To co ty chcesz? Żeby ktoś Ci przepisał ćwiczenia na ten słynny środek klatki, który nie istnieje? Jak zaczynasz przygodę z siłką to rób jakieś stronglifty, albo 531 i masuj, i będzie dobrze wyglądać, a nie jak te pojeby co wkręcają sobie, że chcą mieć turbo klatkę i robią 30 ćwiczen na nią co dwa dni, a potem i tak 60kg trupiej masy. A jak nie będzie dobrze wyglądać to chuj, i tak nikt do Ciebie nie podejdzie i Ci nie powie "stary, ale masz zjebaną klatkę". A jak masz staż i chcesz jakiś plan, który zrobi tą klatkę to dalej rób stronglifty, albo 531, bo nic lepszego nikt jeszcze nie wymyślił, chyba że zamierzasz stawać na deskach i walisz towar, wtedy split i trening codziennie.

  13. #8322

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Chce nie pogłębić defektu. Chce ćwiczeń, które pomogą wypychać, a nie wgłębiać. I które się zajmą automatycznie innymi minusami owej wady - m.in. słabszymi mięśniami pleców. Pytam o kogoś z wiedzą, bo nie każdy nawet z tych medialnych trenerów chce się podjąć rozpisania planu i prowadzenia osoby z taką wadą.

  14. #8323
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    zapraszam na konsultacje, gratis szkolenie z taktycznego młotkowania
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  15. #8324
    Avatar marcin_16
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Białystok
    Posty
    285
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witam wszystkich, mam male pytanie. Nie jestem do końca pewien czy to dobry temat, ale zważywszy na to iż ćwiczę to pomyślałem ze poszukam pomocy tutaj. Ok do rzeczy, jakieś 2tyg poczułem silny ból w okolicach łokcia, ale nie cały czas tylko jak np nie wiem jak to się mówi - prężę bicepsa, coś w stylu takim jak próbuje ktoś podnieść sztangę robiąc ćwiczenia na bicepsa. Albo jak siedze i przez przypadek uderzę łokciem, nawet lekko, w biurko w pracy to od razu idzie bolesny prąd. Ćwiczę sobie w domu, mój maksymalny ciężar to jakieś tam 40-50kg. Nic więcej, mam parę obciążeń oraz ławeczkę. To wszystko. Nie byłoby to dziwne, gdyby nie fakt iż dosłownie zdrętwiały mi male palce u rak. Te najmniejsze, nie wiem jak one fachowo się nazywają. Na początku myślałem ze to przez kofeinę, gdyż biorę kofeinę bezwodna przekraczając dawkę dzienna 2 krotnie prawie. Kupilem sobie witaminy aczkolwiek to sie utrzymuje, czytałem dziś ze ludzie tak maja ale o wiele gorzej to nie wiem przez co to może być, może faktycznie lepiej się przejść do lekarza? Fakt, ćwiczyłem biceps / triceps razem i trochę chyba przesadziłem, ćwiczę może rok może krócej mniej lub bardziej systematycznie, ale zawsze przed się rozgrzewam. Teraz mam problem z wyciskaniem pasty do zębów, bądź trzymaniem długopisu w pracy. Dziś wracałem do domu z zakupami i ledwo doszedłem do domu. Moj znajomy który kiedyś ćwiczył byle co i byle jak, mówił ze u niego tak się stało jak próbował podnosić 60kg na biceps, nie wiem, może to temu. Ktoś coś podobnego miał? A może iść do lekarza gdyż to może być coś innego skoro maksymalny ciężar jaki brałem na biceps ostatnio to 17kg (jak dobrze wyliczyłem)

    Proszę wybaczyć za dużo MOŻE, pisałem szybko, starałem się dosadnie napisać. Pozdrawiam i liczę na odzew :))

  16. #8325

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Przykurczone mięśnie naciskają na nerwy oraz powodują dalsze przykurcze etc. Najlepiej szukac pomocy u fizjo, ale on tylko rozmasuje bolące miejsce, a nigdy Cie nie naprawi, bo nikt ich jeszcze nie nauczył szukać źródła problemu. Możesz się wałkować, rozciągać, mobilizować, szczególnie plecy, barki, klatka, potem ewentualnie ramiona. Dorzucenie zimna (okłady z lodu, morsowanie), albo ciepła (słonce, sauna infrared) tez na pewno będzie spoko.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9937
    Ostatni post: 09-03-2024, 11:32
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •