Reklama
Strona 573 z 641 PierwszaPierwsza ... 73473523563571572573574575583623 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,581 do 8,595 z 9613

Temat: Luźne rozmowy na siłce

  1. #8581
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Pracuje jako pomocnik elektryka wiec nie zapierdalam z ciezarami, gruzem, ceglami itd z 5-6pietra na dol i w kolko przez 10h ale pracujac od 7 do 12, robiac 1h pauze i robiac do 17-19 mam problem z utrzymaniem stabilnosci poczucia energii itd. Jezeli zjem zajebiste sniadanie i potem nie ruszam nawet wody ani nie ugryze conajmniej kanapki to jest super ale jezeli sie zlamie i zjem cos normalnego to jest cienko bo glod bardzo szybko nawraca i taki spadek sily rosnie, jezeli wpierdalam jakis slodki syf to jest lepiej ale zjazdy sa mocniejsze (podbijanie cukru pasowaloby pod hipoglikemie opisana przez @Byczek ; Odkad zaczalem dbac o miche i nie jem byle czego na pauzie typu gotowiec np. pizzerka z mrozonki z lidla a jem np. 150-200g ryzu, ok. tyle samo czystej piersi z kury/miesa wolowego plus duzo warzyw, czesto skrojona papryka, oliwki, lub nawet cala salata lodowa to wlasnie odczuwam opisane wyzej spadki energii, ogarniecia i zaczyna sie dziura w zoladku

  2. #8582

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubin
    Posty
    108
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co do oxy to faktycznie jak kolezka mowi wam "SLUCHAJ MORDO MAM PEWNOM OKSE DLA CIEBIE SUPER CENA" i placicie za 100 tab 150-200zl to macie najpewniej mix wina z meta, pewna oxa w detalu w granicach 250-300zl ( ze wzgledu na surowiec, wiadomo ze na 10mg mamy czasem 5-8mg oxy zadko 10 a reszta wypelniaczy ale mamy to co powinno byc a nie wino ) zalezy od dojscia, oczywiscie mozna dostac pewna trzeba miec dobre zrodelko tylko, co do dzialania...ponizej 50mg nie warto nawet sie lapac za to, ja osobiscie jadlem najwiecej 120mg i wtedy naprawde bylo pieknie. ogolnei co do orali solo jakichkolwiek to glupota najwieksza baza kazdego cyklu jest test, a jak tego ktos nie rozumie i boicie sie igly to kupcie sobie cm3
    dzięki za odp.
    Ziomek ogarnął za 250 z Ju Es Ej (podobnoż). zobaczymy co to zdziała u niego pewnie będzie pedalenie ale zdam relację ;p

    A próbował ktoś współpracy online z takimi bardziej kumatymi ( w moim mniemaniu) trenerami youtube'owymi? :P
    Lub co sądzicie np. o Szymonie Mosznym, Sebie Kocie albo Łukasz Raróg?

    Mam plan od jednego z tych panów, może ktoś kto ogarnia temat planów dla początkujących przeglądnie go?
    essa

  3. Reklama
  4. #8583
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,586
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @Kolczasty ;

    Jak pisałem cukier insulina do zbadania tak można sobie gdybac


    @Vo0oDo0o ;

    Z juesej xDDD A co dil mu tak powiedział? XD Daj nazwę labu to powiem Ci z jakiej piwnicy to wyszlo
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  5. #8584

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może się rolować, rozciągać, mobilizować(...), ale jak nie nauczy się przyjmować poprawnej pozycji to takie zabiegi dużo nie dadzą imho.
    Tu jest w chuj prawda, ale... jak nie rozluźnisz odpowiednich struktur, to nigdy nie będziesz ich w stanie dobrze aktywować.

  6. #8585
    Avatar Cartman
    Data rejestracji
    2015
    Wiek
    33
    Posty
    150
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Stosujecie jakieś suplementy pobudzające przed treningiem? Jeśli tak - jakie?

    Obecnie kończę 2 puszkę SAW (Trec), początkowo działał świetnie, ale teraz już czuje znikome pobudzenie. Kawy pije sporo (kocham i nigdy jej nie odstawie) i już od lat nie działa na mnie pobudzająco, bardziej ze smaku ją w siebie wlewam.

  7. #8586
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,586
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    only one and only

    blitzkrieg z mz <3
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  8. #8587

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubin
    Posty
    108
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Byczek ;

    Tą oxe kupił, co powiesz?

    chyba nie usa (xd) ale co powiesz?
    Ostatnio zmieniony przez Vo0oDo0o : 26-04-2019, 10:38

  9. #8588
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Kolczasty ;

    Jak pisałem cukier insulina do zbadania tak można sobie gdybac
    Mam podobne gówno , w sensie takim że zawsze po obiadku nie wazne o której godzinie, nastepne 2-3 h to kurwskie uczucie senności, jak pracowałem w sadzie to prawie usypiałem na stojąco. Poszły badania. Glukokza w przedziale 70-99 uzyskalem 83 czyli chyba w normie. Reszta wszystko sprawne problem tylko jest z triglecyredami bo są cholernie zawyzone.
    Panie @Byczek ; help xD

  10. #8589
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,586
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    83 z rana jest do zaakceptowania, żeby wynik byl realny gadasz 12h od od posiłku dzien wczesniej ktory ma byc lekki jakas sałatka czy cos..ważne żeby nie było ww
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  11. #8590
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,586
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Vo0oDo0o napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Byczek ;

    Tą oxe kupił, co powiesz?



    chyba nie usa (xd) ale co powiesz?

    1.raz na oczy widze

    https://www.kfd.pl/boom-pharmacyboom-labs-350812.html/
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  12. #8591

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubin
    Posty
    108
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dzięki @Byczek ; w sumie o oxie mało, ale ogolnikowo cos idzie wywnioskowac.
    A co sądzisz o ostarynie?

  13. #8592
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,586
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ostaryna super na stawy, 10-15mg DOBREJ ostaryny (hades) dobrze je wzmocni i zregeneruje, co do reszty dzialan to podawalem 10mg podopiecznej, widocznie szybsza utrata wagi, wzrost sily i mowila ze po treningu dupy rozsadza jej poslady pompa
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  14. #8593
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Fruktoza jest git, czy nie? Kupiłem w biedrze smootisy w 100% z owoców i bardzo mi zasmakowały. Tylko, że cała butla 0,75L to jakieś 500kcal i 90g cukru. Zawsze słyszałem, że nie ważne na jakiej diecie warzywa i owoce wrzuca się przez cały dzień bez wliczania w bilans kaloryczny. Jak to rzeczywiście wygląda?

  15. #8594
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Warzyw można nie liczyć (o ile mowa o np. brokułach, a nie ziemniakach)
    Owoce normalnie licz, bo na ogół kaloryczne
    Fruktoza nie jest zbyt fajna, ale że nie jesteś jakims robakiem frutarianinem i nie wlewasz w siebie 3l soków dziennie, to jest ok

  16. #8595

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie. Fruktoza to zawsze syf chyba, że zdarza ci się ojebać 8 jabłek na raz. Owoce to ogólnie syf. Masz ochotę na jabłko - zjedz je, ale nie wkręcaj sobie, że właśnie dokonujesz wlewu witaminowego do-żołądkowo.

    @rycekrox insuline na czczo badałes? hba1c? bez tego wynik niewiele znaczy, a i z tym nie mówi wszystkiego.

    Ja uważam, że powinieneś przed badaniami jeść tak jak normalnie jadasz. Jaki sens sprawdzać wyniki dla sytuacji, która nigdy nie występuje? To jakby nie pić przez 3 dni, zważyć się i uznać to za koncowy wynik.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9946
    Ostatni post: 08-04-2024, 13:08
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •