Reklama
Strona 92 z 275 PierwszaPierwsza ... 42829091929394102142192 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,366 do 1,380 z 4121

Temat: Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe

  1. #1366
    Avatar shanarin
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    28
    Posty
    1,677
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Kupował ktoś w sklepie mirapolnext? Legitne?

  2. #1367
    Avatar Kamracik5
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    łódź
    Posty
    1,187
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    mordeczki taki zestaw sie przymierzam kupić, ujdzie to ? coś zmienić do 3 koła?
    dodam, że jestem zielony, a komputerek do gier żeby posłużył trochę

    https://i.imgur.com/vGfh7o0.jpg
    Ostatnio zmieniony przez Kamracik5 : 07-10-2017, 20:44

  3. Reklama
  4. #1368
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    nie dziala zalacznik dla mn, jak poprawisz to dam edita @Kamracik5 ;

  5. #1369
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    elo, tak sie przymierzam do kupna kompa kiedys i przypadkowo zobaczyłem cos takiego (xDDD)
    ile taki zestaw jest wart normalnie, jakby se go zlozyc?
    https://www.mediaexpert.pl/komputery...ry-stacjonarne
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  6. #1370
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    elo, tak sie przymierzam do kupna kompa kiedys i przypadkowo zobaczyłem cos takiego (xDDD)
    ile taki zestaw jest wart normalnie, jakby se go zlozyc?
    https://www.mediaexpert.pl/komputery...ry-stacjonarne
    z 6-7k, bo ramu tam najebali jak do serwera no i ssd 1 tb tez swoje kosztuje

    kiepsko strasznie, ta b250 do i5 7400 nie ma w ogole sensu, tak samo jak sam i5 7400. poczekaj az sie coffee lake pojawi w sklepach, jak chcesz isc w intela. @Kamracik5 ;

  7. #1371
    Avatar Oryks
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    31
    Posty
    2,672
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kupiłem peceta ale zapomniałem że muszę odbierać neta przez Wi-Fi xd co najlepiej kupic? Z tego co się orientuję są karty do podłączenia do plyty i adaptery na USB

    Moja płyta główna to bazuka b350m

  8. #1372

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ja popełniłem ten sam błąd xd ale kupiłem zewnętrzna kartę sieciową pod usb - P-Link Karta Sieciowa TL-WN822N i jestem zadowolony.

  9. #1373
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czy jest szansa że w ciągu najbliższych 2-3 tygodni będą normalnie dostępne Coffee lake i5 8600k z normalną ceną płyt pod oc? Czy jak będę chciał kupić komputer powiedzmy do 5000 z lekkim zapasem +300max to brać ryzena 1700? Na pewno nie chce się pchać w intela w starą podstawkę więc albo coffie albo ryzen. Fajnie byłoby dorzucić ssd na system ale co do tego? Jestem czarna magia jeśli chodzi o sprzęt, a szczególnie sprzęt komputerowy.
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  10. #1374

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy jest szansa że w ciągu najbliższych 2-3 tygodni będą normalnie dostępne Coffee lake i5 8600k z normalną ceną płyt pod oc? Czy jak będę chciał kupić komputer powiedzmy do 5000 z lekkim zapasem +300max to brać ryzena 1700? Na pewno nie chce się pchać w intela w starą podstawkę więc albo coffie albo ryzen. Fajnie byłoby dorzucić ssd na system ale co do tego? Jestem czarna magia jeśli chodzi o sprzęt, a szczególnie sprzęt komputerowy.
    A to czasem Intel gdzieś nie przebąkiwał, że nowe dostawy będą w grudniu tego roku? Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, bo tylko mi się to obiło o uszy, więc jak ktoś ma potwierdzenie/zaprzeczenie tego to niech wrzuci. Co do płyt to tańsze odpowiedniki mają chyba wyjść w nowym roku dopiero, więc spadku cen mobo mógłbym spodziewać się wtedy.
    Natomiast sam mam pytanie - jako że miałem farta i udało mi się kupić i5 8600k zaraz przed tym jak zostały wyprzedane to moglibyście mi polecić jakieś chłodzenie na procka? Do 150 zł dałoby się coś wyrwać sensownego? W ogóle jest sens na obecną chwilę kupować takie chłodzenie jeśli nie miałbym zamiaru w przeciągu najbliższych 2 lat go podkręcać, no może poza wchodzeniem na Turbo w bardziej wymagających grach (bo kręcenie tego i tak nie miałoby najmniejszego sensu przy moim GTX 1060, kiedy ten według testów wykorzystuje ten procek w 40-50% i pewnie dopiero zrobiłbym to za 2-3 lata jakbym zmieniał kartę)?

    EDIT: A tak poza tym w nowym roku nie ma wyjść Ryzen+/Refresh? Nie wiem czy na twoim miejscu nie lepiej serio byłoby poczekać do nowego roku z tym kompem skoro na ten moment nie udało ci się kupić coffee lake z papierowej premiery, bo nie wiem czy jest sens kupować teraz Ryzeny skoro w Polsce ich ceny nawet trochę nie spadły, a za chwilę ma wyjść ich ulepszona wersja.
    Ostatnio zmieniony przez Władca Marionetek : 08-10-2017, 01:08

  11. #1375
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Odpada dla mnie czekanie do nowego roku bo chce w końcu kupić komputer w październiku. Ryzena zawsze można potem wymienić bo niby podstawka ma się nie zmienić. Co do coffie lake to nie wiem, stąd sam pytam :D a chce w końcu coś wybrać a nie czekać tym razem do nowego roku na odświeżone ryzeny :D
    Ostatnio zmieniony przez mroz3k1 : 08-10-2017, 00:54
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  12. #1376

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odpada dla mnie czekanie do nowego roku bo chce w końcu kupić komputer w październiku. Ryzena zawsze można potem wymienić bo niby podstawka ma się nie zmienić. Co do coffie lake to nie wiem, stąd sam pytam :D a chce w końcu coś wybrać a nie czekać tym razem do nowego roku na odświeżone ryzeny :D
    No to skoro chcesz wymienić Ryzena na Ryzena+, który może wyjdzie nawet w lutym (bo obiło mi się o uszy, że mają wyjść w pierwszym kwartale 2018) to serio opłaca ci się kupować procek za ponad 1300 złotych, żebyś przeskoczył na następny poprawiony po 5 miesiącach? No chyba, że poczekasz na pełnoprawnego następcę do końca 2018/początek 2019 to ok. IMO 1700 to porządny procek z tego co widziałem po testach, ale zastanów się też nad 1600/1600X, bo w benchmarkach podkręcone zyskują lepsze wyniki niż 1700 w niektórych grach, a i cena jest zdecydowanie niższa. Najlepiej poczekaj na cowboya, bo on wie o Ryzenach chyba wszystko.

  13. #1377
    Avatar Oryks
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    31
    Posty
    2,672
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja popełniłem ten sam błąd xd ale kupiłem zewnętrzna kartę sieciową pod usb - P-Link Karta Sieciowa TL-WN822N i jestem zadowolony.
    Jest to rozwiązanie tylko pytanie brzmi czy nie lepiej wpiąć coś w płytę i mieć spokój z dodatkowymi pierdolami? :P

  14. #1378
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    I tak i tak jeszcze nie kupuje tylko póki co zbieram informacje co z czym się je :D
    A co do zmiany na odświeżonego ryzena to napisałem że po prostu byłaby taka możliwość :D Ja chcę komputer przede wszystkim do gier, w grafikę i rendering się nie bawie, po prostu w razie co byłaby możliwość zmiany ale podejrzewam, że byłoby to bezsensowne pod kątem gier :D

    @Edit
    Ogólnie napisze, że w ciągu tych 2-3 tygodni będę chciał kupić komputer i decyzje którego procka wybiorę będę musiał podjąć w ciągu 2 dni żeby nie zostawać długo bez pc :D
    Ostatnio zmieniony przez mroz3k1 : 08-10-2017, 01:30
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  15. #1379
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A to czasem Intel gdzieś nie przebąkiwał, że nowe dostawy będą w grudniu tego roku? Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, bo tylko mi się to obiło o uszy, więc jak ktoś ma potwierdzenie/zaprzeczenie tego to niech wrzuci. Co do płyt to tańsze odpowiedniki mają chyba wyjść w nowym roku dopiero, więc spadku cen mobo mógłbym spodziewać się wtedy.
    Natomiast sam mam pytanie - jako że miałem farta i udało mi się kupić i5 8600k zaraz przed tym jak zostały wyprzedane to moglibyście mi polecić jakieś chłodzenie na procka? Do 150 zł dałoby się coś wyrwać sensownego? W ogóle jest sens na obecną chwilę kupować takie chłodzenie jeśli nie miałbym zamiaru w przeciągu najbliższych 2 lat go podkręcać, no może poza wchodzeniem na Turbo w bardziej wymagających grach (bo kręcenie tego i tak nie miałoby najmniejszego sensu przy moim GTX 1060, kiedy ten według testów wykorzystuje ten procek w 40-50% i pewnie dopiero zrobiłbym to za 2-3 lata jakbym zmieniał kartę)?

    EDIT: A tak poza tym w nowym roku nie ma wyjść Ryzen+/Refresh? Nie wiem czy na twoim miejscu nie lepiej serio byłoby poczekać do nowego roku z tym kompem skoro na ten moment nie udało ci się kupić coffee lake z papierowej premiery, bo nie wiem czy jest sens kupować teraz Ryzeny skoro w Polsce ich ceny nawet trochę nie spadły, a za chwilę ma wyjść ich ulepszona wersja.
    chlodzenie polecam uzywane, bo nie ma sensu kupowa nowego w zasadzie (wodne to inna sprawa), cos takiego np: http://allegro.pl/be-quiet-cpu-coole...978965429.html
    a podkrecic proponuje nawet teraz skoro masz plyte odpowiednia, z dobrym coolerem na takim umiarkowanym oc temperatury dalej beda niskie i zejdzie Ci moze z godzina na to a zawsze to darmowa wydajnosc.
    przynajmniej ja bym podrecil, bo lubie sie bawic : d

    a co do dostaw czy najnowszych premier to z tego mi wiadomo na ta chwile nie ma zadnego 'potwierdzonego info' niestety

  16. #1380
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czyli w dalszym ciągu nie wiem czy iść w intela czy ryzena bo o dostępności intela gówno wiadomo. Dobra polityka firmy :/
    Ostatnio zmieniony przez mroz3k1 : 08-10-2017, 11:16
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Zestawy komputerowe i podzespoły bazowe
    Przez darkan w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5856
    Ostatni post: 07-06-2016, 22:40
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-02-2016, 17:19
  3. Sprzedam [sprzedam] Podzespoły komputerowe za półdarmo
    Przez makaron077 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-07-2015, 19:28
  4. Komputerowe "śmieci"-czy są coś warte?
    Przez Dawox w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 20-09-2012, 23:52
  5. 2 zestawy hotkeysów
    Przez Serllo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-02-2011, 16:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •